Více
  21 C
  Czech
  Čtvrtek, 18 srpna, 2022

  Sinners znají své soky v EPL. Za NAVI bude hrát i 13letý talent, tomu se ale vyhnou

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Už za necelý měsíc se rozjede věhlasný turnaj ESL Pro League. Mezi elitou Counter-Striku se letos objeví i český výběr Sinners, který se probojoval na prestižní mítink díky skvělému představení v ESEA. Nečeká ho ale vůbec nic jednoduchého, protože na skvělé týmy narazí hned ve skupině.

  Sinners už se EPL nemohou dočkat. I přes to, že se celý turnaj bude muset kvůli pandemii nemoci covid-19 a obav z varianty „delta“ odehrát online, zástupce z Liberce čekají parádní zápasy. Nalosováni byli do skupiny B.

  Ta se bude hrát od 21. do 26. srpna a los určil, že si v něm kromě Čechů zahrají i hvězdy světového formátu. G2 Esports, Virtus.pro, Complexity, OG a Renegades. To budou soupeři, kterým musí Sinners na cestě do vyřazovacích bojů čelit.

  První dva jmenované jsou dokonce v TOP pětce světového žebříčku, Sinners se ale svých soků nebojí. Hrát se bude o krásnou prémii 750 tisíc dolarů, zvítězit ale samozřejmě může ze všech 24 výběrů jen jeden jediný.

  „Stáváme se šampiony ESEA Premier S37 a postupujeme jako první český tým v historii do ESL Pro League CSGO,“ radovali se Češi z postupu.

  NAVI vsadí na služby 13letého klučiny!

  No, klučiny. Jeho vrstevníci by se tímto výrazem možná označit mohli, v případě Adama „froz1k“ Nagorného by to ale byl spíše „talent“. Je mu sice jen 13 let, nový zaměstnavatel v něm ale vidí obří potenciál. I proto mu nabídl smlouvu.

  Tu hráč, který už odehrál před 2300 zápasů, ochotně přijal. „Vždy jsem obdivoval hru NAVI a jsem extrémně šťastný, že mi umožnili se ukázat,“ prozradil „froz1k“ webu navi.gg. „Nabrané zkušenosti budou klíčové pro to, abych se dostal na nový level,“ doufá.

  Pokud se mu zkušenosti podaří nabrat, mohl by se probít až do prvního týmu. Teď ale ještě nějaký čas zůstane v akademii. To, zda Ukrajinec se svým ukrajinskou-ruským výběrem odehraje i EPL, je tak zatím ve hvězdách.

  V současné době asi nejlepší tým světa dostal ve skupině C FaZe Clan, BIG, Mousesports, Evil Geniuses a Fnatic. Je jasné, že se bude na co dívat!

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS