Reklama

Vzpomínáte si na Jakea z Dva a půl chlapa? Seknul z herectvím a změnil se k nepoznání

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Bývalá dětská hvězda z komediálního seriálu Dva a půl chlapa Angus T. Jones patřila k nadějným televizním hercům. V roce 2012 se ale přidal k církvi a seriál nazval „špínou“. V roce 2021 byste ho jen těžko poznali.

Angus T. Jones měl před sebou zářnou budoucnost jako nadějná hvězda televizního seriálu Dva a půl chlapa. Ve svých sedmnácti letech se díky postavě Jakea Harpera stal nejlépe placeným dětským hercem v televizi.

Během natáčení roku 2012 však veřejně oznámil, že v sitcomu končí, protože se přidal k náboženské skupině Církev adventistů sedmého dne. Nazval populární seriál „špínou“ a řekl, že hrát v televizi není slučitelné s tím být „bohabojným křesťanem“.

Od té doby se sedmadvacetiletý Jones drží v pozadí a zbytečně na sebe nepoutá příliš pozornosti. Později se za své drsné výroky omluvil s tím, že nikdy neměl v úmyslu urazit své kolegy.

Během let však drasticky změnil vizáž, nechal si narůst plnovous a začal se stylizovat do „homeless“ image.

Jeho poslední herecká zkušenost byla roce 2016 v tragikomickém seriálu Horace and Pete a nyní se věnuje podnikání.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Xavier Novell se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických erotických fikcí

Nejmladší španělský biskup se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických...

Dvaapadesátiletý Xavier Novell se stal v roce 2010 nejmladším španělským biskupem. Teprve nedávno se však vzdal slibu celibátu. Za tímto rozhodnutím má stát jeho vztah se spisovatelkou Silvií Caballolovou, která se dosud prezentovala zejména jako autorka satanistických erotických fikcí. Jeho bývalí kolegové vyjádřili podezření, že je ovlivněn démony.

Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii....

Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.
influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji

Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla...

Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.
Matteo Messina Denaro

Turista obětí policejního omylu! Policie si ho spletla s nejhledanějším bossem...

Italská prokuratura nechala minulý týden v Nizozemsku zatknout muže, o němž se domnívala, že je nejhledanějším bossem sicilské mafie. Britský turista se však zločinci pouze podobal a po několika dnech strávených ve věznici s nejvyšším stupněm ostrahy byl propuštěn na svobodu.
Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin, známý jako lék proti bolestem i horečce, vědci testují jako potenciální léčbu agresivní formy rakoviny prsu. Tento levný a běžně dostupný lék by mohl dobře fungovat v kombinaci s imunoterapií.
Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů

Absolutní šílenost! Pilot při průletu tunelem překonal hned několik světových rekordů

Pro drtivou většinu populace nemožné a asi i nepochopitelné. Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů. Čeho se nejvíce bál a jaké vlastně byly jeho pocity po tomto parádním činu?
Reklama

1 komentář

Comments are closed.

Reklama
Reklama