-0.5 C
Czech
Pátek 6. března 2026
Protext ČTKSpolečnost KONKA na veletrhu IFA 2023 představuje výjimečnou produktovou nabídku, která je...

Společnost KONKA na veletrhu IFA 2023 představuje výjimečnou produktovou nabídku, která je ztělesněním již 43 let jejích technologických tradic

Berlín 5. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost KONKA, která je již 43 let průkopníkem v oblasti technologií, uvedla na veletrhu IFA 2023, největší světové akci zaměřené na zákaznické technologie, své výjimečné produkty a pozoruhodné inovační schopnosti. Společnost KONKA na veletrhu IFA předvedla svou výjimečnou produktovou nabídku, která zahrnuje například špičkový OLED televizor řady 812, revoluční QD-LED televizor R7 Mini či nejmodernější chladničku 558. Tyto produkty, představující samotný vrchol nabídky společnosti, inspirovaly a nadchly návštěvníky výstavy, kteří si mohli tyto technologie nové úrovně vyzkoušet na vlastní kůži.

OLED televizory KONKA řady 812 vynikají jedinečným obrazem, kterého dosahují díky technologii samosvítících pixelů a rozšířené škály zobrazitelných barev. Řada 812 dále vylepšuje silné stránky zobrazovacích technologií společnosti KONKA a přináší divákům zážitky, které je zcela pohltí. Díky ultrarychlé odezvě a vysoké obnovovací frekvence jsou videoherní zážitky s tímto televizorem ještě reálnější a nabízejí plynulý pohyb a pestré barvy. Displej bez vnějšího rámečku, který se může pochlubit poměrem obrazovky vůči okrajům 99,1 %, je zárukou skutečně elegantního a moderního designu. Společnost KONKA na veletrhu IFA 2023 možnosti řady 812 demonstrovala prostřednictvím populárních operačních systémů, jako jsou webOS nebo Google TV. OLED televizor řady 812 domácí spotřebitele nepochybně nadchne kvalitou obrazu, která nabízí zážitky plně srovnatelné se zážitky v kině, vysokým herním výkonem a propracovaným designem.

Shromážděná média a publikum společnost KONKA zaujala také novou řadou televizorů Mini LED R7 s celou řadou funkcí. Řada R7 je vybavena novým systémem dynamického podsvícení Mini QD-LED a obrazovkou se světelným systémem AGLR a nabízí tak skutečně úchvatný zážitek ze sledování, který podněcuje fantazii diváků. Představuje spojení těch nejmodernějších výhod technologií QLED a Mini LED a díky ještě lepšímu kontrastu a lepším barvám zajišťuje zážitky na zcela nové úrovni. Jediným kliknutím lze televizor přepnout do režimu s bleskurychlou frekvencí obnovování 240 Hz, který zajistí dokonalé zobrazení každého snímku. Pokud jde o zvukový výkon, je řada R7 vybavena zvukovým efektovým procesorem s technologií umělé inteligence, který vytváří skutečně realistický zvukový zážitek, srovnatelný se zvukovým zážitkem v kině.

Řada KONKA R7 získala na veletrhu IFA 2023 ocenění Home Audio-Visual Experience Gold Award, což je důkazem inovativních technologií i vynikajícího designu. Tento úspěch podtrhuje celosvětové uznání společnosti KONKA v oblasti designu a dokládá její odhodlání nabízet v oblasti domácích spotřebičů již po 43 let to nejlepší.

Společnost KONKA představila také chladničku KONKA 558, která si získala pozornost svým elegantním designem a spolehlivými funkcemi. Chladnička je vybavena patentovanou dvojitou technologií společnosti KONKA Group, která ekologickým způsobem udrží potraviny čerstvé až po 15 dní, a inteligentními senzory pro kontrolu úrovně bodu mrazu a nastavení teploty. Díky této inovaci vydrží v chladničce maso čerstvé až 15 dní. Inteligentní teplotní čidla navíc udržují po stejnou dobu čerstvé také ovoce a zeleninu. Součástí spotřebiče je box na dětskou výživu s regulovanou teplotou (4 °C), který zajišťuje stabilitu živin. Rozsáhlá nabídka antibakteriálních funkcí zajišťuje vyšší bezpečnost potravin, přičemž úroveň likvidace bakterií přesahuje hodnotu 99,79 %.

Do budoucna se skupina KONKA Group hodlá i nadále zaměřovat na technologické inovace, navrhovat produkty s vynikajícími uživatelskými zážitky a aktivně realizovat svou globalizační strategii. Jejím cílem je stát se celosvětově uznávanou značkou a nabízet zákazníkům po celém světě inteligentní produkty navržené a vyrobené v Číně.

Kontakt

Sisi Chen

chensisi1@konka.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2200734/1.jpg

Reklama

Doporučujeme

Americká ministryně vnitřní bezpečnosti Noem ve funkci skončí, oznámil Trump

Americká ministryně vnitřní bezpečnosti Kristi Noemová k 31. březnu ve funkci skončí, oznámil dnes na své sociální síti Truth Social prezident Donald Trump. Novým ministrem vnitřní bezpečnosti by se podle něj měl stát republikánský senátor z Oklahomy Markwayne Mullin.

Arakčí věří, že Írán dokáže odrazit možnou pozemní invazi. Jednání s USA odmítl

Íránský ministr zahraničí Abbás Arakčí dnes v rozhovoru s televizí NBC uvedl, že jeho země je připravena na možnou americkou pozemní invazi. Spojené státy společně s Izraelem začaly v sobotu ostřelovat cíle v Íránu, na což Teherán odpověděl raketovými útoky i na země, které se náletů přímo nezúčastnily, ale na jejichž území jsou americké základny použité k útokům. Arakčí odmítl jednání s USA a prohlásil, že Írán v konfliktu nepožádal o příměří.

Zelenskyj: Provoz ropovodu Družba by se mohl obnovit za měsíc a půl

Ropovod Družba by mohl být technicky připraven k obnovení provozu za měsíc a půl. Podle agentury Reuters to dnes uvedl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Dodávky ruské ropy tímto ropovodem do Maďarska a na Slovensko se zastavily koncem ledna, kdy potrubí podle Kyjeva vážně poškodil požár způsobený ruským útokem. Budapešť a Bratislava ale Zelenského viní, že obnovení provozu ropovodu úmyslně odkládá z politických důvodů. Kyjev argumentuje tím, že oprava ropovodu je časově náročná.

Trump uvedl, že chce být zapojen do výběru příštího íránského lídra

Americký prezident Donald Trump uvedl, že musí být osobně zapojen do výběru dalšího íránského lídra, přičemž odkázal na příklad Venezuely. Zároveň označil za nepřijatelnou volbu syna zabitého nejvyššího vůdce ajatolláha Alího Chameneího. Šéf Bílého domu to řekl v osmiminutovém telefonickém rozhovoru se zpravodajským serverem Axios. Chameneí byl zabit v sobotu na začátku izraelsko-amerických útoků na Írán.

Bývalý princ Andrew se vzdává další královské rezidence

Bývalý princ Andrew přichází o další královskou nemovitost. Po odchodu z Royal Lodge nyní končí i jeho dlouholetý nájem historické chaty East Lodge nedaleko Windsoru. Celá situace přichází v době, kdy se kolem někdejšího člena královské rodiny znovu rozvířily otázky ohledně jeho financí i minulosti.

Pumpaři zvedli ceny rychleji než jim zdražila ropa

Ceny pohonných hmot v Česku v posledních dnech vyskočily výrazně rychleji než obvykle. Benzín i nafta zdražily během týdne o víc než dvě koruny za litr, zatímco část čerpacích stanic ještě prodávala zásoby nakoupené za starší ceny.

Rusko a Ukrajina si vyměnily po 200 válečných zajatcích

Rusko a Ukrajina si vyměnily dalších 200 válečných zajatců na každé straně, informovalo dnes podle státní agentury TASS ministerstvo obrany v Moskvě. Kyjev se zatím nevyjádřil. Poradce ruského prezidenta Vladimir Medinskij na telegramu uvedl, že Moskva si Kyjevem dnes a v pátek vymění celkem 500 zajatců na každé straně v rámci dohody, které dosáhly válčící strany v Ženevě.

Na Antarktidě bude více pršet. Jak to ledový kontinent změní?

V Antarktidě byste deštník nepotřebovali. S průměrem pouhých 16 milimetrů srážek ročně se bavíme o zamrzlé poušti. To se však může změnit. Globální oteplování mění podmínky na ledovém kontinentu. Podle nové studie zde bude více pršet, což ohrozí zdejší ekosystémy.

Katarské letectvo sestřelilo dva íránské bombardéry

Íránské strategické bombardéry se v prvních hodinách války nacházely dvě minuty od největší americké vojenské základny na Blízkém východě a od katarského zařízení na zpracování zemního plynu. Nepřátelské letouny sestřelilo do moře katarské letectvo.

Babiš: Do Ammánu míří letadlo pro české občany, další let odletí do Maskatu

Do jordánského Ammánu nyní míří letadlo Smartwings, aby odtamtud dopravilo domů české občany. Na cestě do Prahy je také pravidelný let společnosti Emirates z Dubaje do Prahy. Ve Sněmovně to dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Zdůraznil také, že repatriační lety pro občany z míst ohrožených konfliktem s Íránem jsou zdarma. Mluvčí ministerstva zahraničí Adam Čörgő dnes dopoledne ČTK řekl, že větší armádní airbus s kapacitou přes 90 míst je na cestě z ománského Maskatu do Prahy. Menší speciál odletěl do Ománu dnes v 10:00.

Dron vypuštěný z Íránu zasáhl letiště v ázerbájdžánském Nachičevanu

Dron vypuštěný z Íránu zasáhl letiště v ázerbájdžánské exklávě Nachičevan, uvedlo dnes ázerbájdžánské ministerstvo zahraničí. V prohlášení informovalo také o dvou zraněných a dopadu jiného bezpilotního letounu u budovy školy. Baku incident odsoudilo a předvolalo si íránského diplomata. Ázerbájdžánské ministerstvo obrany ve svém vyjádření uvedlo, že takové útoky neponechá bez odpovědi. Teherán se zatím nevyjádřil.

Amazon zrušil pracovní místa v divizi robotiky

Americký gigant Amazon propustil nespecifikované množství zaměstnanců ve své robotické divizi. Jde o další kolo škrtání provozních nákladů, tedy trendu, který se nezastavil od konce pandemie v roce 2022. Společnost také oznámila ukončení některých experimentálních projektů.

Izrael zahájil novou vlnu úderů proti íránskému režimu v Teheránu

Izraelské letectvo dnes ráno zahájilo novou rozsáhlou vlnu vzdušných úderů proti infrastruktuře íránského režimu v hlavním městě Teheránu, oznámila podle tiskových agentur izraelská armáda. Další podrobnosti k útokům nesdělila. Íránská státní média krátce nato uvedla, že svědci hlásí několik výbuchů v Teheránu a také ve městě Karadž, které leží 20 kilometrů západně od metropole.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama