Protext ČTKSpolečnost Bybit získala plnou licenci v Kazachstánu

Společnost Bybit získala plnou licenci v Kazachstánu

Dubaj (SAE) 30. září 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Kryptoměnová burza s druhým největším objemem obchodů na světě Bybit s potěšením oznamuje udělení plné licence od Úřadu pro finanční služby v Astaně (Astana Financial Service Authority, AFSA). Tento významný milník umožňuje společnosti Bybit působit jako plně autorizovaná tržní instituce v Kazachstánu a znovu tak pokročit ve své globální expanzi.

Na základě plné autorizace od AFSA bude společnost Bybit Kazakhstan moci nabízet komplexní škálu služeb, včetně provozování systému pro obchodování s digitálními aktivy, poskytování úschovy, obchodování s investicemi jako zástupce i na vlastní účet a správy investic. Nová licence společnosti Bybit tak zpřístupňuje celou řadu příležitostí uživatelům v Kazachstánu i širší oblasti Společenství nezávislých států (SNS).

„Kazachstán se stal klíčovým aktérem v globálním ekosystému kryptoměn a my jsme nadšeni, že máme možnost expandovat se svými službami na tak dynamický trh,“ uvedl Ben Zhou, co-founder & CEO Bybit. „Na základě plné licence jsme připraveni přinést obchodníkům s kryptoměnami v Kazachstánu naše špičkové technologie, bezpečnost a transparentnost a zajistit jim tak přístup k nejlepším možným nástrojům a službám, které jim pomohou v tomto rychle rostoucím odvětví prosperovat.“

Díky této licenci bude nyní Bybit Kazakhstan nabízet rozmanité produkty, jako je spotové obchodování, obchodování s deriváty, maržové obchodování a kryptoúvěry. Spuštění webových stránek Bybit Kazakhstan pod doménou „bybit.kz“ je naplánováno na polovinu října 2024. Expanze do Kazachstánu je přitom plně v souladu s cílem burzy Bybit poskytovat spolehlivé a transparentní služby, které odpovídají jedinečným potřebám obchodníků s kryptoměnami a investorů v tomto regionu.

Tato nová etapa společnosti Bybit v Kazachstánu představuje další upevnění jejího závazku podporovat inovace a růst v rámci globálního ekosystému kryptoměn. Díky plně regulované platformě je společnost Bybit připravena poskytovat rozšířené služby, které splňují nejvyšší standardy souladu s předpisy a bezpečnosti. Společnost Bybit se těší na budování pevných vztahů s obchodníky v Kazachstánu a v celém regionu SNS, kterým poskytne svou podporu pro úspěšnou orientaci ve světě digitálních aktiv.

#Bybit / #TheCryptoArk

O společnosti Bybit

Bybit je druhou největší kryptoměnovou burzou na světě podle objemu obchodů a obsluhuje více než 50 milionů uživatelů. Burza založená v roce 2018 poskytuje profesionální platformu pro investory a obchodníky v oblasti kryptoměn s ultrarychlým párovacím systémem, nepřetržitým zákaznickým servisem a vícejazyčnou komunitní podporou. Společnost Bybit je hrdým partnerem týmu Oracle Red Bull Racing, úřadujících šampionů poháru konstruktérů i jezdců Formule 1.

Další podrobnosti o společnosti Bybit najdete na stránkách Bybit Press .

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu media@bybit.com

Další informace najdete na adrese https://www.bybit.com 

Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím komunit a sociálních sítí společnosti Bybit :

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube 

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2517848/Bybit_Receives_Full_License_Kazakhstan.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

 

 

 

 

 

Reklama

Doporučujeme

Evropě hrozí nedostatek leteckého paliva

Evropa může během několika týdnů narazit na vážný problém v letecké dopravě. Pokud se neobnoví dodávky přes Hormuzský průliv, hrozí podle zástupců letišť systémový nedostatek leteckého paliva právě před začátkem hlavní letní sezony. To by mohlo znamenat rušení spojů napříč kontinentem, vyšší ceny letenek i komplikace pro miliony cestujících.

Rozhovory mezi Íránem a USA v Islámábádu skončily bez dohody, oznámil Vance

Rozhovory Spojených států s Íránem skončily dnes ráno v Islámábádu po 21 hodinách bez dohody. Oznámil to podle agentury AP americký viceprezident J. D. Vance, který stál v čele americké delegace při jednáních v pákistánské metropoli o urovnání vzájemného konfliktu. Podle AFP řekl, že se vrací do USA poté, co Íránu předložil „konečnou a nejlepší možnou nabídku“. Podle něj se nepodařilo Írán přimět k závazku, že nebude vyvíjet jaderné zbraně. Vance už Islámábád opustil, podle webu BBC tak učinila i íránská delegace.

Izrael zasáhl raketomet v Libanonu, útok v Kaně zabil pět lidí

Izraelská armáda oznámila zásah raketometu na jihu Libanonu, který byl podle ní připravený k odpalu směrem na izraelské území. Úder přišel v době pokračujícího napětí mezi Izraelem a libanonským hnutím Hizballáh, které se do konfliktu zapojilo na začátku března.

Královská rodina připravuje oslavy 100. narozenin Alžběty II.

Britská královská rodina si připomene významné výročí. Sto let od narození královny Alžběty II. uctí sérií akcí, které nabídnou pohled na její život, styl i odkaz.

Rusko a Ukrajina oznámily, že si vyměnily válečné zajatce i civilisty

Rusko a Ukrajina si dnes vyměnily po 175 zajatých vojácích a sedmi civilistech z každé strany, oznámilo ruské ministerstvo obrany. O výměně vzápětí informoval i ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Prezidentské volby v Džibutsku vyhrála s 97,81 pct současná hlava státu Guilláh

Prezidentské volby ve východoafrickém Džibutsku podle oficiálních výsledků znovu vyhrál současný prezident Ismáíl Umar Guilláh, který získal 97,81 procenta hlasů. Zajistil si tak šesté funkční období v čele tohoto strategicky umístěného území v oblasti Afrického rohu, napsala agentura AFP. Guilláh zemi vládne od roku 1999.

Ukrajina dodrží příměří, ale odpoví na případné ruské útoky, uvedl Zelenskyj

Ukrajinská armáda bude dodržovat klid zbraní během příměří, dohodnutého na pravoslavné Velikonoce, ale je připravena zrcadlově odpovědět na každý ruský útok. Uvedl to dnes ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Současně navrhl Moskvě, aby příměří pokračovalo i po Velikonocích.

Tání Arktidy uvolňuje tisíce let starý uhlík

Tání arktického permafrostu začíná výrazně měnit krajinu i fungování globálního klimatického systému. Do řek se uvolňuje stále větší množství uhlíku, který byl po tisíce let uvězněn v zamrzlé půdě. Tento proces postupně zesiluje globální oteplování, protože část uhlíku se při svém putování do oceánu přeměňuje na oxid uhličitý.

S pákistánským premiérem se sešla íránská delegace i viceprezident USA Vance

Americká delegace v čele s viceprezidentem J.D. Vancem jedná v hotelu Serena v pákistánské metropoli Islámábádu s pákistánským premiérem Šahbázem Šarífem, napsala dnes po poledni agentura Reuters. S předsedou vlády před Vancem také podle agentury AFP jednala íránská delegace. V metropoli se mají konat mírové rozhovory mezi USA a Íránem s cílem ukončit válku, kterou USA a Izrael proti Íránu zahájily na konci února.

Posádka Artemis II se po desetidenní misi vrátila bezpečně na Zemi

Posádka mise Artemis II se po téměř desetidenním letu úspěšně vrátila na Zemi, když její kosmická loď Orion přistála do Tichého oceánu u pobřeží Kalifornie. Návrat završil první pilotovaný let k Měsíci po více než půl století. Manažer programu Orion Howard Hu na tiskové konferenci uvedl, že dnešní den představuje začátek nové éry lidského průzkumu vesmíru.

Dům šéfa OpenAI se stal terčem útoku

Dům Sam Altmana, generálního ředitele společnosti OpenAI, v San Franciscu se stal terčem útoku zápalnou lahví. Policie zadržela dvacetiletého muže, který údajně brzy ráno hodil improvizované zápalné zařízení na vstupní bránu domu a později vyhrožoval také v sídle společnosti.

Zmizela na moři. Její manžel mezitím skončil v rukou policie

Američanka Lynette Hooker zmizela před několika dny během plavby na Bahamách a její případ rychle nabral nečekaný směr. Zatímco po ženě se stále pátrá, její manžel Brian Hooker skončil v policejní vazbě a čelí výslechu kvůli okolnostem jejího zmizení.

Orbán čelí největší zkoušce za poslední roky

Viktor Orbán vstupuje do nedělních voleb ve výjimečně oslabené pozici. Po šestnácti letech u moci čelí nejsilnějšímu tlaku za celou dobu svého působení a v Maďarsku sílí odpor i v kruzích, které mu dříve pevně stály po boku. Kromě únavy z jeho dlouhého vládnutí se do popředí dostaly korupční skandály, ekonomické problémy a rostoucí podpora opozice.

Macron poprvé jednal s papežem Lvem XIV. ve Vatikánu, mluvili o konfliktech

Francouzský prezident Emmanuel Macron dnes poprvé jednal ve Vatikánu s papežem Lvem XIV., píší agentura AFP a italská média. Vatikán k schůzi uvedl, že francouzský prezident jednal s papežem a vatikánskými představiteli o konfliktech ve světě. Macron k jednání řekl, že s papežem mají totožné přesvědčení, že usilovat o mír je povinností. Očekávalo se, že jednání se budou týkat mezinárodních krizí, války na Blízkém východě a situace v Libanonu.

Meloni varuje před poplatky v Hormuzském průlivu

Plán Íránu vybírat poplatky od lodí proplouvajících Hormuzským průlivem může zasáhnout světový obchod i dodávky energií. Italská premiérka Giorgia Meloni proto varovala, že podobný krok by mohl změnit obchodní toky a přinést citelné ekonomické dopady.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama