Více
  24.9 C
  Czech
  Neděle, 26 června, 2022

  Secret doplňuje svou Dota 2 soupisku Crystallisem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Secret oficiálně podepsal smlouvu s Remcem „Crystallisem“ Aretsem, který doplní jeho soupisku pro závěrečnou fázi Dota 2 Pro Circuit 2022.

  Crystallis přichází po odchodu z týmu Entity, ke kterému se připojil na začátku sezóny DPC a kterému pomohl postoupit z divize II v zimní tour do divize I a v jarní tour skončil na šestém místě. Nyní se usazuje v zavedené organizaci, která se snaží znovu najít pevnou půdu pod nohama.

  Crystallis poprvé výrazněji působil v původní sestavě B8 v roce 2020, poté strávil nějaký čas v Creepwave a Ghost Frogs. Během sezóny DPC 2021 a skákal mezi východní a západní Evropou.

  Tento přesun se v posledních týdnech objevil v několika fámách poté, co se Secret nekvalifikoval na Stockholm Major. To mělo za následek již druhé páté místo týmu v západoevropské regionální lize v sezóně v řadě.

  Co to pro tým znamená?

  Poté, co od začátku roku 2019 zažívali období téměř bezkonkurenční dominance, které nakonec vedlo k tomu, že organizace získala své historicky nejvyšší umístění na International, když na TI10 skončila třetí, MATUMBAMAN a zai odešli do týmu Liquid. Secret tak musel dát dohromady nové jádro kolem Nishy, ačkoli kombinace SumaiL a iceiceice se týmu nevyplatila.

  Podle kapitána týmu Puppeyho měla sestava Secret po TI10 problémy, které nebylo možné vyřešit výměnou rolí nebo nalezením lepší filozofie. Přivedením Crystallise tým doufá, že se bude méně spoléhat na nutnost změny těchto faktorů, protože se snaží vytvořit konzistentní soupisku. Ta by směřovala k letní Tour DPC a poslednímu letošnímu DPC Majoru.

  Secret se budou muset dobře umístit na letní Tour DPC a pokusit se uspět na srpnovém Arlington Majoru, pokud se chtějí přímo kvalifikovat na The International 2022, který se bude konat letos v říjnu v Singapuru. Pokud na této akci budou chybět, ukončí Puppey sérii jako poslední hráč, který se zúčastnil všech TI, a bude to poprvé, co Secret na této akci bude chybět od svého vstupu do Doty v roce 2014.

  Puppey je pověstný tím, jak moc pod jeho křídly dokáže mladý talent růst. Sám Nisha je toho důkazem. Před působením v Secretu byl sice součástí pár týmů druhé třídy, ve kterých sice jasně vyčníval, ale nikdo nemohl očekávat, kolik talentu se v něm skrývá.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS