Reklama
3 C
Czech
Pátek 27. března 2026
Protext ČTKPůsobivý 110palcový ULED X Mini LED televizor Hisense nyní k dostání na...

Působivý 110palcový ULED X Mini LED televizor Hisense nyní k dostání na celém světě

Čching-tao (Čína) 19. října 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Hisense, přední světová značka spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, dnes oznámila zahájení celosvětového prodeje svého110palcovového ULED X Mini LED televizoru za cenu 20.000 USD.

Od svého debutu na veletrhu CES počátkem letošního roku, kde získal ocenění CES Innovation Award i titul Editor’s Choice od časopisu Digital Trends, nasbíral televizor 110UX nespočet dalších ocenění a stal se lídrem v oblasti zobrazovacích technologií.

Televizor 110UX s technologií Mini LED Blacklight přináší ohromující maximální jas až 10.000 nitů a kontrast s více než 40.000 zónami lokálního stmívání, což minimalizuje prolínání podsvícení a znatelně zvyšuje kontrast obrazu. Díky technologii Hi-View AI Engine X od společnosti Hisense dokáže v reálném čase provádět úpravy pro čistší a skutečně strhující, podmanivý vizuální dojem. Televizor 110UX v sobě spojuje výběr špičkového hardwaru a softwaru a je zářným důkazem evoluce designu LED displejů, kde se spolu snoubí inovace a inženýrství orientované na spotřebitele, aby společně přinesly revoluci v kvalitě zobrazení a nabídly tak jasnější a dynamičtější obraz, který dobře funguje i na velkých formátech a stává se tak ideální volbou pro hráče, filmové fanoušky i sportovní nadšence.

Začátkem října byl u příležitosti zahájení sezóny NBA uveden na trh model 110UX Championship Edition, ultraprémiový přírůstek do inovativní řady ULED X společnosti Hisense. Tento exkluzivní model nabízený v limitované edici představuje jedinečnou spolupráci dvou špiček ve svém oboru a kombinuje špičkovou technologii ULED X od značky Hisense s exkluzivními vychytávkami, které oslavují sportovního ducha šampionů NBA.

Příchod modelu 110UX reprezentuje významný evoluční posun v produktové řadě televizorů Hisense, kterým tato značka v reakci na prudce rostoucí poptávku po zábavě na velkých obrazovkách upevňuje své vedoucí postavení na trhu ultraprémiových a velkoformátových displejů a rozšiřuje své řady ULED a ULED X televizorů o ještě větší úhlopříčky.

Společnost Hisense usiluje o neustálé technologické inovace, aby svým zákazníkům poskytla skutečně bezkonkurenční audiovizuální zážitky. Značka i nadále staví spotřebitele do středu zájmu, prohlubuje vztahy s novými uživateli po celém světě a poskytuje jim přímo v jejich domovech komplexní zážitky, které překonávají jejich očekávání.

 

O společnosti Hisense

Hisense je přední světová značka domácích spotřebičů a spotřební elektroniky a oficiální partner UEFA EURO 2024™. Podle údajů agentury Omdia získala společnost Hisense v roce 2023 i v první polovině roku 2024 2. místo v celosvětovém žebříčku dodávek televizorů a 1. místo v kategorii 100″ televizorů. Společnost prošla rychlou expanzí a nyní působí ve více než 160 zemích, přičemž se specializuje na multimediální produkty, domácí spotřebiče a inteligentní informační technologie.

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2530687/Hisense_110_inch_ULED_X_Mini_LED_globally.jpg 

 

KONTAKT: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

 

 

Reklama

Doporučujeme

Pumpy v Německu budou smět zdražit jen jednou denně

Německý Spolkový sněm schválil první balík opatření proti prudkému růstu cen benzinu a nafty. Čerpací stanice budou smět ceny zvyšovat jen jednou denně v poledne, zlevňovat ale mohou dál kdykoli. Vláda zároveň připouští, že jeden zásah nejspíš stačit nebude.

Izrael uvedl, že zabil šéfa námořnictva íránských revolučních gard

Izraelský ministr obrany Jisrael Kac dnes uvedl, že izraelská armáda "eliminovala" velitele námořnictva íránských revolučních gard Alírezu Tangsírího. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu vzápětí uvedl, že Tangsírí měl na rukou krev a pohrozil dalšími útoky. Izraelská armáda sdělila, že spolu s Tangsírím byli zabiti další členové vedení revolučních gard, včetně šéfa zpravodajských služeb námořnictva Benháma Razajího.

Klíčové zbraně včetně těch amerických stále putují na Ukrajinu

Dohodnuté spojenecké dodávky zásadních zbraní pro Ukrajinu pokračují, včetně amerických zbraní, bez ohledu na íránskou válku. Řekl to dnes generální tajemník Severoatlantické aliance Mark Rutte. Reagoval tím na informace listu The Washington Post, podle něhož Spojené státy uvažují, že některé zbraně určené pro Ukrajinu, která se brání ruské agresi, pošlou místo toho na Blízký východ.

Pákistán obnovil vojenské operace proti Afghánistánu, oznámil Islámábád

Pákistán obnovil vojenské operace proti Afghánistánu, oznámil dnes podle agentury Reuters mluvčí pákistánského ministerstva zahraničí. Boje, které si vyžádaly stovky obětí, v minulém týdnu Islámábád dočasně přerušil kvůli islámskému svátku íd al-fitr.

Izrael prý na žádost Pákistánu souhlasil, že nezabije šéfa íránské diplomacie

Izrael na žádost Pákistánu souhlasil, že neprovede atentát na íránského ministra zahraničí Abbáse Arakčího a předsedu parlamentu Muhammada Kalíbafa. S odkazem na pákistánský zdroj to dnes napsala agentura Reuters. USA podle deníku The Washington Post mezitím uvažují o tom, že některé zbraně určené pro Ukrajinu pošlou místo toho na Blízký východ.

Trh s ropou se ocitl v backwardaci. Co to znamená?

Ceny ropy jsou od začátku války na Blízkém východě sužovány extrémní volatilitou. Přestože po americkém oznámení obnovení diplomacie s Íránem klesly, stále se drží na zvýšených úrovních kvůli přetrvávajícím rizikům. Krátkodobé a střednědobé futures kontrakty na ropu se obchodují dráž než dlouhodobé. Trhy tak očekávají budoucí pokles cen ropy. Ceny černého zlata sice rostou, zatím však jen mírně.

Íránské vedení s USA jedná, ale bojí se to přiznat, řekl Trump

Donald Trump trvá na tom, že íránské vedení s jeho vládou jedná, ačkoliv Teherán to popírá. Trump ve středu prohlásil, že íránští činitelé to nechtějí přiznat, protože se bojí, že by je zabili "jejich vlastní lidé". Americký prezident to řekl několik hodin poté, co mluvčí Bílého domu Karoline Leavitt uvedla, že Spojené státy jsou velmi blízko dosažení svých cílů v této válce.

Není to válka. Trump pobouřil komentáři o Íránu

Americký prezident Donald Trump ve středu republikánům vysvětlil, proč se v souvislosti s Íránem vyhýbá označení „válka“. Důvodem je skutečnost, že údery neschválil Kongres. Vyvolal tím pobouření v americké společnosti. Podle některých názorů přiznal, že vojenské operace na Blízkém východě jsou ilegální.

Belgický soud řeší klimatickou žalobu farmáře proti TotalEnergies

Belgický soud uznal svou pravomoc v přelomové klimatické žalobě proti ropné společnosti TotalEnergies. Verdikt ale zatím nepadl. Soud v Tournai ho odložil na 9. září, protože chce počkat na podobné rozhodnutí ve Francii. Případ už teď poutá pozornost, protože jde o první takovou žalobu v Belgii.

Masový hrob v Keni ukrýval desítky mrtvých těl, převážně kojenců

Vyšetřovatelé ve městě Kericho v Keni exhumovali z hromadného hrobu přibližně 32 těl, z nichž většinu tvoří děti. Šokující nález nyní vyvolává řadu otázek, na které se snaží odpovědět policie i forenzní experti.

Běloruský vůdce Lukašenko při návštěvě KLDR uctil památku sovětských vojáků

Běloruský vůdce Alexandr Lukašenko při dnešní návštěvě KLDR společně se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem uctil památku sovětských vojáků, kteří padli při osvobození Koreje od japonské okupace na konci druhé světové války. Uvedla to běloruská státní agentura Belta. Podle agentury AP běloruský ministr zahraničí Maxim Ryženkov oznámil, že oba státníci podepíší smlouvu o přátelství a spolupráci mezi zeměmi.

Bitcoin se drží nad 71 tisíci dolary

Bitcoin se po divokém týdnu znovu uklidnil a drží se nad hranicí 71 tisíc dolarů. Trhům pomohl pokles ceny ropy pod 100 dolarů za barel, který přišel po zprávách o americkém návrhu patnáctibodového plánu na ukončení konfliktu s Íránem. Na trzích tak znovu ožila chuť riskovat.

KOMENTÁŘ: Americký kreditní trh obchází strach. Ekonomice může zlomit vaz „stínové bankovnictví“

Člověk někam vloží peníze a pak je nemůže vybrat – to je tradiční noční můra investorů. Naneštěstí se teď stává realitou u některých amerických privátních kreditních fondů. Jejich zdánlivě nenápadný byznys je natolik napojený na tradiční banky a aktuální strach z AI transformace, že může v nejhorším případě odšpuntovat další globální krizi.

Dánská premiérka Frederiksen po volbách formálně podala demisi

Dánská premiérka Mette Frederiksen dnes podala demisi vlády do rukou krále Frederika X. Oznámil to královský palác. Tříčlenná vládní koalice v čele se Sociální demokracií premiérky v úterních volbách přišla o většinu v parlamentu.

Velká zelená zeď. Čína mění druhou největší poušť světa

Čína staví další velkou zeď. Nebuduje ji ale z hlíny a kamenů a nemá sloužit k obraně země před nepřáteli. Velká zelená zeď, rozsáhlý pás stromů a keřů lemující spodní část severních pouští, má jiný cíl – zastavit neustálý postup desertifikace. Tento masivní megaprojekt funguje jako vysavač oxidu uhličitého.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama