Více
  18.8 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Hvězdy MLB a jejich pobyt ve strašidelném domě. Popsaly výpadky proudu a děsivé příhody

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hráči klubu Atlanta Braves se ocitli v jednom z nejstrašidelnějších hotelů na světě. Už během roku 2001 se na povrch vynořily různé historiky a povídačky ohledně paranormálních jevů, které se v tomto místě vyskytovaly. Sami hráči teď popsali děsivé výpadky proudu, zvláštní obrazy nebo také otevírání dveří.

  Baseballový klub Atlanta Braves si tento týden opět prožil své. Už poněkolikáté byli ubytováni v hotelu Pfisterv Milwaukee, když se chystali na zápas proti Brewers. Tento hotel už jim však několikrát dokázal, že se nejedná o úplně obyčejné místo. Associated Press potvrdil, že výpovědi hráčů jsou pravdivé a v hotelu opravdu dochází k nepříjemnostem. Začalo to nevinným výpadkem proudu. Ten potrápil hráče hlavně v důsledky nedostatku teplé vody.

  Podle listu USA Today si hvězdy MLB stěžovali na své neobvyklé zážitky v Pfisteru už od roku 2001, kdy tehdejší hvězda Dodgers Adrian Beltre řekl, že slyšet nevysvětlitelné klepání na dveře svého pokoje. V roce 2008 se o hotelu rozpovídal Carlos Gomez.

  „Všechno je děsivé. Není tam vůbec příjemná atmosféra. Všichni se dost bojí a stávají se tu divné věci. Všechny ty obrazy a obrázky na zdech. Všechno je tu dost staré a takové děsivé. Není to tu dobré,“ prozradil Carlos před časem novinářům.

  Neskutečně děsivé místo

  Ve videu z roku 2009, které vypustil do světa Associated Press, řekl bývalý hráč MLB Mike Cameron o hotelu následující. „Když mi někdo řekne, že se probudil uprostřed noci jen tak z ničeho nic a cítil, jako by byl někdo další v pokoji, k tomu ještě otevřené dveře dokořán… tak vám naprosto stačí, abyste si o tom místě udělali obrázek a raději změnili plány.“

  „Nesnáším, když tam máme během sezony čtyři zápasy,“ nechal se slyšet další hráč Braves. „Dva, tři, všechno je lepší než čtyři. Je to děsivé jako sv**ě, s těmi obrazy a starými závěsy všude kolem. Připomíná mi to Disneyland Haunted House. Čím méně tam budu, tím lépe,“ sdělil.

  Pokoj v legendárním strašidelném hotelu, který Condé Nast Traveler v roce 2020 označil za špičkový středozápadní hotel, vás podle webových stránek hotelu Pfister přijde na 210 dolarů. Dále se na něm píše, že byl hotel Pfister původně otevřen v roce 1893 a jeho výstavba tehdy stála milion dolarů, včetně přelomových a honosných prvků. Byl renovován v roce 1962 a je členem Historic Hotels Worldwide.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS