Reklama

Bývalá členka dívčí skupiny Girls Aloud Sarah Harding zemřela po dlouhé bitvě s rakovinou

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

V neděli ráno zemřela britská zpěvačka Sarah Harding, která se proslavila v dívčí skupině Girls Aloud. Bylo jí 39 let a zemřela na agresivní formu rakoviny prsu, se kterou bojovala od loňského srpna. Informuje o tom BBC a další servery.

S velkým zarmoucením dnes musím sdělit zprávu, že má nádherná dcera Sarah bohužel zemřela. Mnoho z vás ví o jejím zápase s rakovinou a o tom, že tvrdě bojovala až do posledního dne. Odešla v klidu dnes ráno,“ napsala na na instagramový profil Sarah její matka Marie.

Sarah se dozvěděla svou diagnózu v srpnu 2020 a letos v březnu veřejně oznámila, že doktoři jí v prosinci řekli, že následující Vánoce budou její poslední.

BBC cituje pasáž z její autobiografie Hear Me Out, kterou v březnu otiskly The Times. Zde zpěvačka také litovala toho, že nevyhledala lékařskou pomoc okamžitě, když si v prosinci 2019 podpaží nahmatala bulky. Až po nějakém čase šla za doktorem, který ji poslal na magnetickou rezonanci.

Ale potom přišla pandemie koronaviru a všechno kolem buď zpomalilo, nebo úplně přestalo,“ napsala zpěvačka. „Bylo mi jasné, že musím tenhle svůj zdravotní problém vyřešit, ale s tím vším kolem to bylo těžké,“ dodala.

Lockdown jako výmluva

Pak ale začala mít velké bolesti. „Jednoho dne jsem se probudila a uvědomila si, že jsem celou věc popírala. Ano, byl lockdown, ano, byla pandemie, ale to pro mě byla vlastně výmluva, proč se nemůžu postavit čelem k tomu, že něco je hodně špatně,“ napsala v pamětech. Když se v létě loňského roku dozvěděla krutou diagnózu, bylo už pozdě: rakovina se rozšířila do dalších orgánů.

Její expartner Calum Best, celebrita z britských reality show, napsal na Twitteru o „opravdu šíleně zábavných časech a dobrodružstvích„, která spolu prožívali. I další hudebníci, včetně kolegyň z kapely Girls Aloud, na Sarah včera vzpomínali na sociálních sítích.

Sarah Harding byla především zpěvačka, ale také herečka a modelka. Členkou dívčí kapely Girls Aloud se stala v roce 2002 poté, co se přihlásila do reality show Popstars: The Rivals, kde vybraní soutěžící dali dohromady dvě popové skupiny: dívčí a chlapeckou. Ty pak spolu následně soutěžily, která bude úspěšnější. A Girls Aloud se v následujících letech skutečně dařilo. Vydaly sedm úspěšných alb a pětkrát byly nominovány na cenu Brit Awards. Definitivně se jejich cesty rozešly v roce 2013.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Shannen Doherty o rakovině

Shannen Doherty o životě s rakovinou: Bucket list nemám, mé jediné...

Zůstává silná. Americká herečka Shannen Doherty tento týden informovala fanoušky o svém pokračujícím boji s rakovinou ve čtvrtém stádiu. Zároveň vysvětlila, proč si myslí, že je tak důležité svůj příběh sdílet.
Britney Spears

Účet Britney Spears na Instagramu náhle zmizel. Zpěvačka později obavy fanoušků...

Zpěvačka Britney Spears, která se na Instagramu pyšnila více než 34 miliony sledujících, aktivně používala svůj účet až do chvíle, kdy v úterý bez jakéhokoli vysvětlení zmizel.
Met Gala 2021: slavnostní róby

Met Gala 2021: Podívejte se na slavnostní róby z módní události...

Červená, stříbrná a zlatá v pondělí vládly galavečeru Metropolitního muzea umění v New Yorku na oslavě toho nejlepšího z americké módy. Benefiční akce Met Gala se vrací poté, co byla loni zrušena kvůli pandemii koronaviru.
Britney Spears

Britney Spears se zasnoubila. Jejím vyvoleným je osobní trenér Sam Asghari

Popová hvězda Britney Spears, která bojuje s roky trvající nucenou správou svých osobních záležitostí i financí, v neděli na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená s dlouholetým přítelem Samem Asgharim.
Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací

Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací, spekuluje spisovatelka Hilary...

Britská královská rodina, jejíž historie sahá více než tisíc let do minulosti, by mohla během dvou generací zaniknout, řekla oceňovaná spisovatelka Hilary Mantel v sobotním rozhovoru.
Kylie Jenner

Kylie Jenner potvrdila, že čeká druhé dítě. Na sítích sdílela emotivní...

Americká modelka a podnikatelka Kylie Jenner ve středu potvrdila spekulace o druhém těhotenství prostřednictvím videa, které sdílela na svém Instagramu.
Reklama

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama