Více
  11.3 C
  Czech
  Neděle 26. března 2023

  Binance postihl dvouhodinový výpadek kvůli softwarové chybě

  Kryptoměnová burza Binance v pátek na dvě hodiny pozastavila obchodování na svých spotových trzích kvůli softwarové chybě související s funkcí trailing stop loss. Vklady a výběry byly kvůli chybě rovněž pozastaveny.

  Můj muž si smí užívat s jinými, zatímco já doma uklízím. Žena prozradila, jak si zajišťuje šťastné manželství

  Zvláštní způsob udržení věčně spokojeného manželství má Američanka Monica Huldt. Aby byl její muž šťastný, dovoluje mu nevěru. Nedělá jí problém vědomí, že zatímco ona se stará o domácnost, on si užívá s jinými ženami.

  Britney Spears a Sam Asghari se vzali

  Americká zpěvačka Britney Spears a osobní trenér Sam Asghari jsou manželé. Na intimní obřad v Kalifornii ve čtvrtek dorazilo několik desítek hostů včetně Madonny, Drew Barrymore nebo Paris Hilton, potvrdilo několik zdrojů pro magazín People.

  Spears a Asghari si řekli „ano“ ve čtvrtek večer v Los Angeles. Svatby se zúčastnilo zhruba 60 hostů. Dle zdrojů People ikona pop music na slavnostní akt oblékla šaty od módního domu Versace a uličkou kráčela za doprovodu písně Elvise Presleyho Can’t Help Falling in Love.

  „Jsem opravdu u vytržení, že tento den nastal a jsou manželé. Vím, že si to přál velmi dlouho. Je tak starostlivý a oporou na každém kroku,“ řekl po obřadu Asghariho manažer Brandon Cohen. „Jsem vážně vděčný, že mám Sama ve svém životě, a nemůžu se dočkat budoucnosti, kterou spolu vybudují,“ dodal.

  Před obřadem jeden ze zdrojů People odhalil, že čtyřicetiletá Spears si svůj svatební den představovala téměř devět měsíců. „Britney začala plánovat a snít o své svatbě krátce poté, co se zasnoubila,“ uvedl zdroj. „Je to pro ni obrovská věc, že ​​se konečně může vdát. Chce, aby to bylo dokonalé,“ poznamenal.

  Na osobní život a majetek zpěvačky ve výši 60 milionů dolarů dohlíželi její otec Jamie Spears a další v rámci opatrovnictví trvajícího od roku 2008, které soud ukončil loni v listopadu po vleklé právní bitvě.

  Její synové Sean Preston (16) a Jayden James (15) se svatby nezúčastnili, ale jsou „šťastní“ za svou matku, řekl ve čtvrtek pro People právník Kevina Federlinea.

  Obřadu se nezúčastnili ani zpěvaččini rodiče Lynne a Jamie Spears, ani sestra Jamie Lynn. Z rodiny Spears dostal pozvánku pouze bratr Bryan, informovoval server Page Six.

  Spears se vdávala potřetí

  Zpěvačka byla vdaná už dvakrát. V roce 2004 si v Las Vegas vzala přítele z dětství Jasona Alexandra. Toto manželství však bylo o několik dní později anulováno. Ve stejném roce se provdala za tanečníka Kevina Federlinea, s nímž má dvě děti. Jejich manželství skončilo rozvodem v roce 2007.

  Osmadvacetiletý Asghari se Spears tvoří pár šestým rokem. Osobní trenér a herec se narodil v íránském hlavním městě Teheránu. Ve 12 letech se však přestěhoval do Los Angeles, kde žil se svým otcem, který byl řidičem kamionu. V rozhovoru pro Forbes na začátku loňského roku popsal přílet do USA: „Byl to rozhodně kulturní šok, když jsem sem přicestoval a musel mluvit úplně jiným jazykem.“

  Spears se ani před ukončením opatrovnictví netajila tím, že touží po dalším dítěti. Letos v dubnu na sociální síti oznámila, že je těhotná. Následující měsíc nicméně uvedla, že potratila.

  Sledujte nás na sítích

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.