Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Britney Spears po konci opatrovnictví: Vážím si maličkostí, jako je možnost mít klíčky od auta

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Popová hvězda Britney Spears prozradila, jak plánuje využít nově nabytou svobodu poté, co minulý týden získala zpět kontrolu nad svým osobním životem a majetkem. Ve středu o tom informovala agentura Reuters a stanice BBC.

  Zpěvačka ve videu zveřejněném na Twitteru a Instagramu řekla, že se nechce prezentovat jako oběť a hodlá zastávat roli „obhájkyně lidí se skutečnými postiženími a nemocemi“. Zároveň doufá, že její příběh bude mít nějaký dopad a „povede ke změnám ve zkorumpovaném systému“.

  Spears, která v září oznámila zasnoubení s dlouholetým přítelem Samem Asgharim, je podle svých slov vděčná za každý den svobody. Raduje se z drobností, jako je možnost mít klíčky od auta, platební kartu a hotovost, přičemž konečně může být „nezávislá a cítit se jako žena“.

  Devětatřicetiletá popová ikona získala nezávislost po 13 letech

  Na osobní život a majetek ve výši 60 milionů dolarů dohlíželi otec Spears a další v rámci opatrovnictví trvajícího od roku 2008, které soud ukončil minulý pátek po vleklé právní bitvě.

  Po celá léta, i když vystupovala ve vyprodaných halách po celém světě, byla podle soudních dokumentů omezena na osobní příspěvek kolem 2 000 dolarů týdně, napsala agentura Reuters. Donedávna nesměla řídit vlastní auto.

  V červnovém svědectví zpěvačka požádala o ukončení nucené správy osobních a obchodních záležitostí s tím, že se cítí traumatizovaná a naštvaná a chce svůj život zpět. „V dohledné době nebudu vystupovat na žádném pódiu, když má můj táta pod kontrolou, co si obleču, co říkám, co budu dělat nebo si myslet,“ napsala Spears na sociálních sítích v červenci.

  V příspěvku Spears také poděkovala svým fanouškům a hnutí #FreeBritney, které vzniklo na podporu zpěvačky. „Upřímně si myslím, že jste mi svým způsobem stoprocentně zachránili život,“ uzavřela.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Zemřel Virgil Abloh, umělecký ředitel značky Louis Vuitton

  Svět módy truchlí. Virgil Abloh, umělecký ředitel značky Louis Vuitton, podlehl rakovině

  Virgil Abloh, syn přistěhovalců z Ghany narozený v Americe, který se propracoval až na vrchol módního průmyslu a zastával roli uměleckého ředitele luxusní značky Louis Vuitton, zemřel v neděli ve věku 41 let. Dva roky bojoval se vzácnou formou rakoviny. Oznámení o úmrtí návrháře se objevilo na jeho oficiálním účtu na Instagramu.
  Italský umělec Cibo bojuje proti projevům nenávisti

  Z hákového kříže cupcake. Italský umělec Cibo bojuje proti projevům nenávisti po svém

  Hákové kříže na stěně se mění v obří dortíky s fialovou polevou a slova „můj Hitler“ v „moje muffiny“. To vše stihne za jeden den italský pouliční umělec, který bojuje proti rasismu tím, že nenávistné graffiti přetváří v jídlo.
  Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů dolarů

  Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů dolarů tvůrcům seriálového hitu House of Cards

  Americký herec Kevin Spacey prohrál spor se společností MRC, která produkovala hit Netflixu House of Cards (Dům z karet). Arbitr studiu přiznal nárok na téměř 31 milionů dolarů (zhruba 700 milionů korun). Herec v seriálu účinkoval pět sezón, než o roli před čtyřmi lety přišel po několika obviněních ze sexuálního obtěžování.
  Brit Awards zruší dělení kategorií podle pohlaví

  Brit Awards od příštího roku zruší dělení kategorií podle pohlaví

  Od roku 2022 se budou na Brit Awards udílet trofeje v genderově neutrálních kategoriích, oznámili v pondělí organizátoři britských hudebních cen. Nahradí tak dosavadní dělení na mužské a ženské.
  Meghan u Ellen DeGeneres

  Vévodkyně Meghan se u Ellen DeGeneres rozpovídala o dětech

  Během čtvrteční talkshow Ellen DeGeneres vévodkyně ze Sussexu prozradila, že její dvouletý syn Archie „miluje roli velkého brášky“ pětiměsíční Lili, která se narodila v červnu. Meghan však upozornila, že dobrý vztah sourozenců není samozřejmost.
  Aukce díla Fridy Kahlo

  Autoportrét mexické malířky Fridy Kahlo se vydražil za téměř 780 milionů korun

  Obraz mexické umělkyně Fridy Kahlo s názvem "Diego y yo" (Diego a já) z roku 1949 se stal nejdražším latinskoamerickým dílem, které se kdy prodalo v aukci. Autoportrét se vydražil za rekordních 34,9 milionu dolarů, tedy přes 778 milionů korun.
  Reklama
  Reklama
  Reklama