Reklama

Britney Spears se zasnoubila. Jejím vyvoleným je osobní trenér Sam Asghari

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Popová hvězda Britney Spears, která bojuje s roky trvající nucenou správou svých osobních záležitostí i financí, v neděli na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená s dlouholetým přítelem Samem Asgharim.

39letá zpěvačka byla vdaná už dvakrát. V roce 2004 si v Las Vegas vzala přítele z dětství Jasona Alexandra. Toto manželství však bylo o několik dní později anulováno. Ve stejném roce se provdala za tanečníka Kevina Federlinea, s nímž má dvě děti, než manželství skončilo rozvodem v roce 2007.

Spears na Instagramu zveřejnila video, na kterém stojí vedle svého snoubence a ukazuje blyštivý prsten. „Sakra, nemůžu tomu uvěřit!“ napsala v titulku vedle několika emotikonů prstenu a srdíčka.

Asghari na svém profilu zveřejnil fotografii líbajícího se páru, přičemž Spears má zdvižený prsteníček. Asghariho manažer Brandon Cohen potvrdil, že se dvojice zasnoubila.

„Snoubenci dnes svůj dlouhodobý vztah oficiálně potvrdili a jsou hluboce dojati podporou, obětavostí a láskou, kterou jim lidé vyjadřují,“ napsal Cohen v emailu.

27letý Asghari se narodil v íránském hlavním městě Teheránu, ale ve 12 letech se přestěhoval do Los Angeles, kde žil se svým otcem, který byl řidičem kamionu.

V rozhovoru pro Forbes na začátku letošního roku popsal přílet do USA: „Byl to rozhodně kulturní šok, když jsem sem přicestoval a musel mluvit úplně jiným jazykem.“ Asghari má tři sestry, které rovněž emigrovaly z Íránu do USA.

Osobní trenér a herec se Spears chodí od roku 2016.

Osobní život zpěvačce komplikuje opatrovnictví

Kontrola nad zpěvaččiným životem je v rukách opatrovníků od roku 2008, kdy se Spears potýkala s problémy s duševním zdravím. Ikona světové pop music stávající situaci považuje za hloupou a ponižující. „Chci jen zpět svůj život,“ řekla v červnu u soudu s tím, že je traumatizovaná a rozzlobená.

Spears rovněž odhalila, že podmínky ujednání jí brání vdát se nebo mít více dětí, připomněla stanice BBC.

Minulý týden otec zpěvačky Jamie Spears prohlásil, že se okolnosti změnily, a podal žádost o ukončení opatrovnictví. Další soudní jednání v této věci je naplánováno na 29. září.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Shannen Doherty o rakovině

Shannen Doherty o životě s rakovinou: Bucket list nemám, mé jediné...

Zůstává silná. Americká herečka Shannen Doherty tento týden informovala fanoušky o svém pokračujícím boji s rakovinou ve čtvrtém stádiu. Zároveň vysvětlila, proč si myslí, že je tak důležité svůj příběh sdílet.
Britney Spears

Účet Britney Spears na Instagramu náhle zmizel. Zpěvačka později obavy fanoušků...

Zpěvačka Britney Spears, která se na Instagramu pyšnila více než 34 miliony sledujících, aktivně používala svůj účet až do chvíle, kdy v úterý bez jakéhokoli vysvětlení zmizel.
Met Gala 2021: slavnostní róby

Met Gala 2021: Podívejte se na slavnostní róby z módní události...

Červená, stříbrná a zlatá v pondělí vládly galavečeru Metropolitního muzea umění v New Yorku na oslavě toho nejlepšího z americké módy. Benefiční akce Met Gala se vrací poté, co byla loni zrušena kvůli pandemii koronaviru.
Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací

Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací, spekuluje spisovatelka Hilary...

Britská královská rodina, jejíž historie sahá více než tisíc let do minulosti, by mohla během dvou generací zaniknout, řekla oceňovaná spisovatelka Hilary Mantel v sobotním rozhovoru.
Kylie Jenner

Kylie Jenner potvrdila, že čeká druhé dítě. Na sítích sdílela emotivní...

Americká modelka a podnikatelka Kylie Jenner ve středu potvrdila spekulace o druhém těhotenství prostřednictvím videa, které sdílela na svém Instagramu.
Zemřel americký herec Michael K. Williams

Americký herec Michael K. Williams ze seriálu The Wire byl nalezen...

Michael K. Williams, který ztvárnil postavu Omara Littla v televizním seriálu The Wire, byl v pondělí nalezen mrtvý ve svém newyorském bytě, uvedla newyorská policie. Bylo mu 54 let.
Reklama

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama