Reklama

Boris Johnson zase baví internet. Tentokrát zápasil s deštníkem

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Britský premiér Boris Johnson opět pobavil. Ve středu na oficiální akci předseda vlády usazený vedle prince Charlese rozesmál přihlížející zápasem, který svedl se svým deštníkem.

Při odhalení památníku policistů, kteří zemřeli ve službě, se ministerský předseda sedící v řadě před ministryní vnitra Priti Patel, snažil opravit svůj deštník, který se kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám všelijak prolamoval.

Během „incidentu“ se všichni kolem něj, včetně následníka britského trůnu, rozesmáli. I samotný Johnson měl na tváři rozpustilý výraz, když se mu deštník konečně podařilo vrátit do původního stavu.

Později bylo video zveřejněno na sociálních sítích, což spustilo lavinu vtipů. Komentující byli zmatení a zároveň pobavení, protože tohle není poprvé, co se Johnsonovi něco takového přihodilo.

Trefně zhodnotil premiérovo snažení uživatel @davemacladd slovy: „Boris Johnson bojující se základy života, epizoda 2 390: Držení deštníku.“

Další uživatelé zase upozornili, že se obdobné útrapy nevyhýbají ani jiným vrcholným politikům.

Bývalý americký prezident Donald Trump však v boji s deštníkem mnohdy neprokázal takové odhodlání jako jeho protějšek z Británie.

Britský předseda vlády obecně s deštníkem nevychází moc dobře. Naposledy jeho schopnost promoknout i pod ním získala mnohem větší pozornost než obsah premiérova projevu.

„Největší úkol dneška pro Borise Johnsona: naučit se efektivně používat deštník,“ komentoval situaci královský korespondent Charlie Proctor.

Jiný uživatel Twitteru zase spekuloval nad tím, kde Johnson ke svým superschopnostem“ přišel.

Ačkoli si z britského ministerského předsedy utahovala“ velká část internetu a někteří upozornili na nedůstojnost jeho chování, našel mezi uživateli sociálních sítí i zastání.

Anthony Bentley připomněl, že něčím podobným si prošel každý.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Shannen Doherty o rakovině

Shannen Doherty o životě s rakovinou: Bucket list nemám, mé jediné...

Zůstává silná. Americká herečka Shannen Doherty tento týden informovala fanoušky o svém pokračujícím boji s rakovinou ve čtvrtém stádiu. Zároveň vysvětlila, proč si myslí, že je tak důležité svůj příběh sdílet.
Britney Spears

Účet Britney Spears na Instagramu náhle zmizel. Zpěvačka později obavy fanoušků...

Zpěvačka Britney Spears, která se na Instagramu pyšnila více než 34 miliony sledujících, aktivně používala svůj účet až do chvíle, kdy v úterý bez jakéhokoli vysvětlení zmizel.
Met Gala 2021: slavnostní róby

Met Gala 2021: Podívejte se na slavnostní róby z módní události...

Červená, stříbrná a zlatá v pondělí vládly galavečeru Metropolitního muzea umění v New Yorku na oslavě toho nejlepšího z americké módy. Benefiční akce Met Gala se vrací poté, co byla loni zrušena kvůli pandemii koronaviru.
Britney Spears

Britney Spears se zasnoubila. Jejím vyvoleným je osobní trenér Sam Asghari

Popová hvězda Britney Spears, která bojuje s roky trvající nucenou správou svých osobních záležitostí i financí, v neděli na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená s dlouholetým přítelem Samem Asgharim.
Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací

Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací, spekuluje spisovatelka Hilary...

Britská královská rodina, jejíž historie sahá více než tisíc let do minulosti, by mohla během dvou generací zaniknout, řekla oceňovaná spisovatelka Hilary Mantel v sobotním rozhovoru.
Kylie Jenner

Kylie Jenner potvrdila, že čeká druhé dítě. Na sítích sdílela emotivní...

Americká modelka a podnikatelka Kylie Jenner ve středu potvrdila spekulace o druhém těhotenství prostřednictvím videa, které sdílela na svém Instagramu.
Reklama

1 komentář

  1. Není divu když počasí v UK je nevypočítatelné. Jenže Borja je statečný a šikula k tomu.

Comments are closed.

Reklama
Reklama