Více
  1.9 C
  Czech
  Čtvrtek, 27 ledna, 2022

  Žena šla na krátké rande. V domě nápadníka zůstala kvůli opatřením ale řadu dní

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Třicetiletá žena z Číny, která se začátkem ledna vydala na krátkou schůzku naslepo, musela v domě svého potenciálního partnera nakonec zůstat řadu dní. Úřady totiž nečekaně celou čtvrť ve městě Čeng-čou ve střední Číně kvůli obavám z šíření koronaviru uzavřely.

  Protože stárnu, moje rodina chtěla, abych se setkala s deseti muži, kteří by se ke mně mohli hodit,“ uvedla Číňanka s příjmením Wang. „Pátý nápadník si přál předvést mi své kuchařské umění a pozval mě k sobě domů na večeři,“ dodala ve videu zveřejněném na sociálních sítích.

  Když se ale Wang chystala po jídle dům opustit, zjistila, že v celé čtvrti byl mezitím vyhlášen lockdown. Čína takto pravidelně uzavírá rozsáhlé oblasti do karantény, pokud se mezi obyvateli objeví nákaza koronavirem. Opatření je součástí čínské politiky „nulové tolerance„, jejímž cílem je zabránit místnímu šíření viru hned v zárodku, byť za pomoci drastických opatření.

  Čínským médiím Wang řekla, že do svého domovského města Čeng-čou přijela nedávno z jihočínského Kantonu, aby zde oslavila čínský Nový rok. Po příjezdu strávila týden setkáními s potenciálními nápadníky, které pro ni rodina vybrala. Do domu pátého z nich přišla 6. ledna, zůstala v něm ale podstatně déle, než plánovala.

  Zkušenosti ze společného soužití s cizím mužem publikovala na internetu. Její videonahrávky se brzy staly hitem na populární sociální síti Weibo, která je čínskou obdobou Twitteru. Na videích bylo například vidět, jak jí hostitel servíruje různá smažená jídla jako v Číně oblíbená rajčata s vejci.

  Je mlčenlivý jako dřevěná figurína, všechno ostatní je ale celkem v pořádku. Vaří, uklízí a pracuje. Nevaří sice moc dobře, ale je ochoten trávit v kuchyni dost času, což je skvělé,“ uvedla žena.

  V pondělí Wang oznámila, že se rozhodla své původní video skrýt kvůli přílišné popularitě. „Zatím jsem pořád v domě tohoto muže. Je to čestný člověk, není moc výřečný. Když se začalo moje video šířit (na sociální síti Weibo), volali mu jeho přátelé – myslím si, že to zasáhlo do jeho života. Proto jsem tu nahrávku odstranila,“ uvedla. „Děkuji vám všem za pozornost… Doufám, že pandemie brzy skončí a že si svobodné dívky brzy někoho najdou,“ dodala.

  Město Čeng-čou, které je metropolí provincie Che-nan, odhalilo v současné vlně epidemie přes 100 nákaz. Úřady uzavřely restaurace, salony krásy a další podniky, které nejsou pro chod života nezbytně nutné. V rizikových oblastech nejezdí autobusy ani taxíky, napsal server CNN.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Terika Clay

  Žena v Missouri postřelila zaměstnankyni McDonald’s kvůli vystydlým hranolkům

  Terika Clay (30) byla obviněna z trestného činu napadení prvního stupně poté, co vytáhla zbraň a vystřelila na servírku v McDonald's. Oběť vyvázla s lehkým zraněním.
  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Kapitánovi výletní lodi Dafyddovi Lewisovi se na jeho plavbě Cardigan Bay ve waleském New Quay podařilo natočit neuvěřitelnou show delfínů. Unikátních záběrů si všimnul i britský deník Daily Mail.
  Zpěvačka Adele. Foto: Reuters

  Vyplouvá napovrch pravý důvod zrušení koncertu Adele. Žádný covid, ale zuřivá hádka kvůli bazénu

  Zpěvačka Adele rozhořčila tisíce fanoušků, když den před velkolepým koncertem v Las Vegas oznámila, že se vystoupení ruší. Tvrdila, že důvodem je šíření covidu-19. Nyní se však proslýchá, že se jí jen nelíbilo pódium.
  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla

  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla, protože nebyl dost vzdělaný

  Po dobu několika let se dívka nechávala podporovat od svého partnera, který tvrdě dřel jako dělník. Když pak díky němu získala titul, nebyl jí dost dobrý.
  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus

  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus! Žije pouze v lesích Thajska

  Nadšenec do přírody a taky velice populární youtuber JoCho Sippawat z Thajska se na YouTube může chlubit nějakými 2,5 miliony odběrateli. Na rozdíl od influencerů typu Jake Paul ale JoCho baví lidi aspoň něčím podnětným. Bere totiž své sledující na výlety do přírody, kde následně objevuje všechno možného. A teď se mu dokonce povedlo objevit i nový druh tarantule.
  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Pozoruhodné metody se chopil jistý muž turecké národnosti, Izzet Koca. Dobytku navléká speciální brýle, ve kterých se zobrazují krásné zelené pastviny. Ukazuje se, že krávy, které s nimi dojí, mají výrazně větší produktivitu.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama