Protext ČTKZákazníci mají jasno, NOTINO je dlouhodobě nejkvalitnější e-shop v Česku a na...

Zákazníci mají jasno, NOTINO je dlouhodobě nejkvalitnější e-shop v Česku a na Slovensku

Praha 21. dubna 2023 (PROTEXT) – Notino je opět nejlepším a nejkvalitnějším českým a slovenským e-shopem v oblasti krásy, zdraví a parfémů. Již poosmé o tom rozhodli zákazníci, a firma tak v roce 2022 znovu potvrdila svou několikaletou dominanci v soutěži ShopRoku a zůstává jednoznačně nejkvalitnějším e-shopem na trhu.

Žádná odborná porota nebo oborové soutěže, ale jen a pouze zákazníci jsou ti, kteří rozhodují o kvalitě služeb a produktů v již tradiční soutěži e-shopů pořádané Heurekou. V Česku se Notino díky jejich hlasům umístilo na prvním místě v soutěžních kategoriích Cena kvality: krása a zdraví, Cena kvality: parfémy a Cena popularity: krása a zdraví. Ve stejných kategoriích zvítězilo také na Slovensku, kde si navíc připsalo i absolutní vítězství v celé kategorii Cena kvality.

Stále rostoucí český e-shop není vítězem poprvé. Soutěže se účastní již od roku 2014 a v Ceně kvality v oblasti krásy a zdraví je na prvním místě již poosmé. „To, že nás zákazníci ocenili jako nejlepší shop, je důkazem tvrdé práce a inovativního myšlení celého týmu. Notino je centralizovaná organizace s týmem o 2300 lidech, kteří chápou potřeby zákazníků a opravdu každý den přemýšlejí, jak jim co nejlépe usnadnit cestu k produktům pro krásu a zdraví. Máme radost a rozhodně budeme ve zlepšování nákupního zážitku z našeho e-shopu i desítek kamenných prodejen pokračovat,“ komentuje úspěch Notina CEO společnosti Zbyněk Kocián.

Zákaznická anketa ShopRoku je vyhlašována každoročně a účastní se jí české a slovenské e-shopy, které využívají službu Ověřeno zákazníky. Hodnocení probíhá v několika kategoriích a podkategoriích na základě dotazníků spokojenosti. Vítězové si pak na své weby mohou dát prestižní ikonku „ShopRoku – vítěz“, což zákazníkům garantuje špičkovou kvalitu a zboží. Tu si původně český e-shop, který nyní funguje už ve 27 zemích světa, pečlivě hlídá i přesto, že každý rok zaznamenává dvouciferný procentuální růst.

„Notino je jedním z předních hráčů na evropském e-commerce trhu s kosmetikou, parfémy a produkty pro zdraví i krásu. Našich 24 milionů spokojených zákazníků a prodej 3,2 produktu za sekundu v roce 2022 je pro nás znamením, že jsme na správné cestě měnit podobu evropského e-commerce trhu. Během Black Friday jsme zaznamenali rekordní počet objednávek v jediný den, a to téměř 200 tisíc, což je další důkaz našeho růstu i spokojenosti zákazníků,“ dodává Radek Ondrášík, marketingový ředitel Notina.

Cesta Notina začala v roce 2004 v České republice. Už tehdy bylo hlavním cílem společnosti dělat Evropu krásnější. Všech 24 milionů spokojených zákazníků je pro Notino důkazem, že jde správným směrem. O dobře odvedené práci vypovídá také vysoké net promoter score (NPS), které činí 83 %. Notino má velký závazek neustále zlepšovat zákaznický servis, vybírat ty nejkvalitnější produkty a doručovat je co nejrychleji, být neustále na příjmu a dělat z nákupu zážitek.

NOTINO

Notino je největší internetový obchod s parfémy a kosmetikou v Evropě. Jeho cesta začala v České republice už v roce 2004. Firma se rychle začala měnit v jednoho z nejsilnějších hráčů na poli krásy a e-commerce. K dnešnímu dni Notino působí na 27 evropských trzích, kde mimo jiné provozuje 26 prodejen.

Je autorizovaným partnerem největších světových beauty značek, jako jsou Dior, Prada, Hermes, Versace, Lancôme, Gucci, Yves Saint Laurent, Estée Lauder a mnoho dalších. Ve svém portfoliu má 100 tisíc produktů od více než 2 500 značek.

Notino ročně prodá přes 100 milionů produktů a odbaví 18 milionů objednávek. Během vánoční sezóny odesílá až 205 000 balíků v jediný den.

Cílem společnosti je dělat krásu a zdraví dostupnější. Toho dosahuje nejen díky bezkonkurenčně nejširšímu výběru, ale také skvělými cenami a inovativními službami. Společnost vyniká excelentním zákaznickým servisem, rychlým a spolehlivým doručením balíčků, bezpečnými a moderními platebními metodami i přehledným webem orientovaným na zákazníka. Právě tyto služby oceňuje více než 24 milionů zákazníků po celé Evropě.

Doporučujeme

Musk podle Axiosu významně podpoří volební kampaň amerických republikánů

Nejbohatší člověk na světě Elon Musk, který pomohl Donaldu Trumpovi k návratu do Bílého domu, se chystá významně finančně podpořit kampaň amerických republikánů před listopadovými volbami. Dnes o tom informoval portál Axios. Nadcházející volby, při kterých Američané vyberou nové zástupce do Sněmovny reprezentantů a do třetiny Senátu, rozhodnou, zda Trumpovi republikáni udrží v Kongresu USA většinu. Úspěch demokratů by mohl Trumpovi zkomplikovat zbytek jeho druhého prezidentského mandátu.

Při rozsáhlém ruském útoku zemřelo v různých částech Ukrajiny devět lidí

Počet obětí ruského útoku na Ukrajinu se podle ukrajinských médií zvýšil na devět poté, co záchranáři ve Lvově nalezli pod troskami budovy tělo mrtvého muže. Agentura Reuters ale bez podrobností píše o nejméně 13 mrtvých. Na předměstí Kryvého Rihu v Dněpropetrovské oblasti podle velitele městské vojenské správy Oleksandra Vilkula raketa Iskander-M zasáhla rodinný dům a zabila šest lidí, z toho dvě děti. Dalších osm osob včetně dvou dětí je zraněno, uvedl šéf správy regionu Oleksandr Hanža. V Kyjevě zemřel jeden člověk, oznámila městská vojenská správa, a další mrtvý je v Poltavské oblasti.

Tisíce Maročanů pronikly do sousedního španělského města Ceuta, to volá armádu

Tisíce Maročanů dnes pronikly do španělského autonomního města Ceuta, když ze sousedního Maroka přeplavali či přešli po souši, informuje deník El País. Španělští policisté podle něj takovému množství nedokázali čelit. Ceuta se potýká s větší migrační vlnou už několik dnů a její starosta Juan Jesús Vivas kvůli tomu tento týden požádal španělskou vládu o vyhlášení stavu národní nouze. Dnes k tomu ještě požádal o nasazení armády.

Lehečka v Los Cabos překvapivě skončil, Svrčina postoupil do čtvrtfinále

Jiří Lehečka vstoupil do přípravy na US Open nečekanou porážkou. Na turnaji v mexickém Los Cabos nestačil ve druhém kole na Colemana Wonga z Hongkongu, přestože první set zvládl jednoznačně. Naopak Dalibor Svrčina využil zdravotních potíží Luciana Darderiho a po skreči italského favorita si zajistil postup do čtvrtfinále.

EK vyplatila Ukrajině 3,47 miliardy eur z půjčky, jsou určené na drony a rakety

Evropská komise dnes vyplatila Ukrajině dalších 3,47 miliardy eur (asi 84 miliard Kč) z vojenské části půjčky pro Ukrajinu. Peníze jsou určené na nákup dronů, raket a stíhaček, uvedla komise. Platba navazuje na převod prvních 3,2 miliardy eur (77,4 miliardy Kč) v rámci makrofinanční podpory, kterou oznámila šéfka EK Ursula von der Leyen 25. června.

Čtyři migranti zemřeli při pokusu přeplout Lamanšský průliv na malých člunech

Francouzské úřady vyšetřují dvě tragédie v Lamanšském průlivu, při nichž během jediné noci zahynuli čtyři migranti pokoušející se na malých člunech doplout do Spojeného království. Mezi zraněnými je také roční dítě.

Požáry na jihozápadě Francie sílí a hrozí další vlna veder

Jihozápad Francie dál bojuje s rozsáhlými lesními požáry, které přiživují vysoké teploty i silný vítr. Hasiči nasadili tisíce lidí, úřady evakuovaly statisíce obyvatel a turistů a meteorologové varují před dalším zhoršením. Situaci navíc komplikuje vzácný jev známý jako ohnivý mrak, který může požáry ještě více zesilovat.

Neumíme vykouzlit nižší ceny. Fed ponechal sazby beze změny

Nemám žádný kouzelný proutek, který by ulevil Američanům od vysokých cen, vzkázal nový předseda Federálního rezervního systému (Fed) Kevin Warsh. Centrální banka ponechala základní úrokovou sazbu neměnnou.

Nejméně 25 mrtvých po zemětřesení v Japonsku, bilance dál roste

Nejméně 25 lidí zahynulo při úterním zemětřesení na jihozápadě Japonska, napsala dnes agentura Reuters. Dalších přinejmenším 63 lidí utrpělo zranění, z toho pět jich je ve vážném stavu. Podle agentury AP to oznámily úřady prefektury Kumamoto s tím, že místní policie eviduje až 28 úmrtí. Část případů ale nemusí souviset přímo se zemětřesením a úřady proto prověřují přesné okolnosti.

Střela, která dopadla na východě Polska, byla zřejmě ruská, uvedl premiér Tusk

Střela, která dopadla na východě Polska, byla zřejmě ruská, uvedl dnes polský premiér Donald Tusk podle agentury Reuters. Chce ale mít větší jistotu o jejím typu a o tom, kdo ji vyslal. Ukrajinský ministr zahraničí Andrij Sybiha již dříve na sociálních sítích uvedl, že se jednalo o ruskou raketu Ch-101.

Rekordní vedra připravují Evropu o vodu

Evropu letos zasáhlo mimořádně silné sucho, které nevzniklo jen kvůli nedostatku srážek. Rekordní vedra výrazně zvýšila odpařování vody z půdy, řek i vegetace a urychlila vysychání krajiny. Důsledky jsou patrné v zemědělství, energetice i vodním hospodářství.

Americké údery v Íránu zabily rodinu s malým dítětem, Teherán hrozí odvetou

Při amerických útocích zemřeli v noci na dnešek v Íránu tři členové jedné rodiny včetně dvouletého dítěte, uvedla ráno agentura Fars. Další dvě děti utrpěly zranění. Americká armáda podnikla další vzdušné údery na Írán v reakci na to, že se Írán o den dříve pokusil zaútočit na americké vojenské základny na Blízkém východě, uvedlo oblastní velitelství amerických sil CENTCOM. Jordánsko oznámilo, že dnes už zneškodnilo pět střel vyslaných z Íránu. Íránské revoluční gardy ráno uvedly, že agresora potrestají, píše agentura Reuters. Kuvajt dnes oznámil, že íránský útok, který v zemi zasáhl čínskou firmu, zabil člověka, píše agentura AFP.

Fidži: U souostroví Lau zmizela loď se zdravotníky. Našel se jen kapitán

Šest zdravotníků se nadále pohřešuje ve vodách u souostroví Lau. Dnes ráno byl nalezen kapitán lodi, která plula na ostrov Ono-i-Lau, potvrdilo ministerstvo zdravotnictví.

Kvůli požárům evakuovali na jihu Kréty na 8000 lidi z letoviska Agia Galini

Kvůli lesním požárům na jihu řeckého ostrova Kréta bylo ve středu večer evakuováno na 8000 lidí z letoviska Agia Galini, informuje agentura AFP. S požáry tam bojuje už několik stovek hasičů, práci jim ale komplikuje silný a proměnlivý vítr, kvůli němuž mohou také jen omezeně hasit z letadel. Lesy hoří i na řeckém Peloponésu či ostrově Lesbos. Požáry v Řecku si vyžádaly už tři oběti z řad hasičů, napsala dnes agentura DPA.

Stíhačka F-16 byla v noci vyslána proti objektu letícímu na východě Polska

Vojenský letoun F-16 byl v noci na dnešek vyslán k zásahu proti objektu letícímu na východě Polska, uvedla ráno polská armáda. V Lublinu a některých dalších obcích se na několik minut rozezněly sirény ohlašující letecký poplach, informovaly úřady. Na některých místech lidé hlásili, že slyší hukot letícího objektu. Asi 45 kilometrů jižně od Lublina poté vojáci objevili v poli asi deset metrů velký kráter, který následně zajistili a prověřují hasiči a policisté.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama