5.9 C
Czech
Pátek 12. prosince 2025
Protext ČTKVysoce kvalitní síťové řešení AirEngine Wi-Fi 7 společnosti Huawei získalo na slavnostním...

Vysoce kvalitní síťové řešení AirEngine Wi-Fi 7 společnosti Huawei získalo na slavnostním předávání cen WBA ocenění "Nejlepší podniková síť Wi-Fi 2023"

Paříž (Francie) 2. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Huawei oznámila, že na slavnostním udílení cen Wireless Broadband Alliance (WBA) Industry Awards 2023 získala ocenění „Nejlepší podniková Wi-Fi síť 2023“ (Best Enterprise Wi-Fi Network Award) za své v praxi osvědčené síťové řešení High-Quality AirEngine Wi-Fi 7 Network Solution. Je to vůbec poprvé, co toto ocenění získal dodavatel Wi-Fi 7, což dokládá, jak vysoce globální podnikoví uživatelé oceňují přístupové body Huawei AirEngine Wi-Fi 7.

Titul „Nejlepší podniková Wi-Fi síť 2023“ udělovaný organizací WBA je jedním z nejžádanějších a nejprestižnějších ocenění v oboru Wi-Fi. Nezávislá porota složená z předních odborníků v oboru, analytiků a novinářů provádí přísné hodnocení zaměřené na inovace nominovaných řešení, zákaznickou zkušenost a ekologické parametry, aby nakonec udělila toto ocenění pouze jedinému řešení. Rok 2023 je prvním rokem komerčního využití přístupových bodů Wi-Fi 7 a tedy prvním rokem, kdy tento nejnovější standard Wi-Fi začal skutečně sloužit lidem při práci i každodenním životě. Toto ocenění představuje široké uznání inovativních nápadů, v praxi ověřených aplikací a vedoucího postavení produktů Wi-Fi řady AirEngine společnosti Huawei.

Generální ředitel WBA Tiago Rodrigues uvádí: „Nový přístupový bod Wi-Fi 7 od společnosti Huawei představuje ukázku početných inovací této společnosti, včetně inteligentního ladění antény, dynamického přepínání pásem 5 a 6 GHz, rozšířené infrastruktury pro přenos dat/napájení a možností snímání internetu věcí, které splňují rostoucí nároky na provoz v mnoha obchodních lokalitách. Vynikající technické inovace, které byly demonstrovány při instalaci Wi-Fi 7 v Shenzhen Talent Institute, lze díky globálnímu působení společnosti rozšířit i na další náročné podnikové lokality po celém světě.“

Společnost Huawei má v oblasti podnikových Wi-Fi bohaté zkušenosti a významně přispěla k rozvoji Wi-Fi 4 až Wi-Fi 7. Produkty Huawei AirEngine jsou na globálních podnikových trzích široce využívány na pracovištích nejrůznějších podniků, ve výrobě, školství, zdravotnictví, dopravě a dalších odvětvích. Společnost Huawei se při budování vysoce kvalitních Wi-Fi sítí pro podniky vždy zaměřovala na zkušenosti, požadavky a problematické oblasti svých zákazníků a sklízí za tento přístup četná ocenění. Ocenění pro nejlepší podnikovou Wi-Fi síť od WBA si poprvé odnesla v roce 2020 za své řešení „AirEngine Wi-Fi 6 pro digitální transformaci výrobních závodů“ (AirEngine Wi-Fi 6 Solution for enabling digital transformation of manufacturing factories). V roce 2022 pak cenu získalo její řešení „Wi-Fi 6 pro spojení vlaků s komunikačním centrem“ (Wi-Fi 6 Train-to-Ground Communications Solution). V letošním roce společnost Huawei na úspěchy znovu navázala vítězstvím pro své síťové řešení AirEngine Wi-Fi 7 (High-Quality AirEngine Wi-Fi 7 Network Solution).

Photo – https://mma.prnewswire.com/media/2261945/image_986294_25676029.jpg 

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

 

PROTEXT

 

Reklama

Doporučujeme

Pellegrini vetoval zákon o zrušení úřadu na ochranu oznamovatelů

Slovenský prezident Peter Pellegrini vrátil parlamentu zákon, který ruší úřad na ochranu oznamovatelů. Vládní koalice Roberta Fica ho prosadila navzdory kritice menšinové opozice, Evropské komise i generální prokuratury. Opozice mezitím požádala ústavní soud, aby normu přezkoumal a před začátkem roku pozastavil její účinnost.

Ledecká zazářila v tréninku ve Svatém Mořici, pro Gisin letěl vrtulník

Ester Ledecká obsadila druhé místo ve čtvrtečním tréninku na sjezd ve Svatém Mořici. Po většinu dne vedla, až Joana Hählen se startovním číslem 56 zajela trať o třináct setin rychleji. Trénink přerušil vážný pád Michelle Gisin, kvůli němuž museli pořadatelé zastavit program a povolat vrtulník.

Jak vybrat vánoční stromek s ohledem na životní prostředí

Každé Vánoce se znovu objeví stejná otázka: je ekologičtější živý nebo umělý stromek? Odpověď ale není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Oba typy stromků mají svou vlastní ekologickou stopu a záleží na tom, odkud pocházejí a jak s nimi naložíme po svátcích.

Stát Washington zasáhly záplavy, úřady vyzvaly 100.000 obyvatel k evakuaci

Západní oblast amerického státu Washington zasáhly záplavy v důsledku vydatných dešťů, úřady vyzvaly k evakuaci na 100.000 obyvatel. Povodně podle nich mohou být katastrofické a život ohrožující. Guvernér Washingtonu Bob Ferguson vyhlásil stav pohotovosti a ke stejnému kroku vyzval federální vládu s cílem uvolnit širší pomoc. Guvernér rovněž mobilizoval Národní gardu. Úřad státu pro krizové řízení varoval, že povodně hrozí na nejméně 26 říčních tocích. Informuje o tom stanice CNN.

Letecký útok na nemocnici na západě Barmy si vyžádal nejméně 31 mrtvých

Letecký útok na nemocnici na západě Barmy si vyžádal nejméně 31 mrtvých, píše dnes agentura AFP s odvoláním na humanitárního pracovníka. Úder vedla vládnoucí vojenská junta, která v této zemi ležící v jihovýchodní Asii zintenzivňuje své útoky před blížícími se volbami.

Ukrajina napadla další tanker ruské stínové flotily

Ukrajinské námořní drony napadly v Černém moři další tanker patřící do ruské stínové flotily, napsal server RBK-Ukrajina s odvoláním na anonymní zdroje v ukrajinské tajné službě SBU.

Island odstupuje z Eurovize kvůli účasti Izraele. Jde už o pátou zemi

Island oznámil, že se příští rok Eurovize nezúčastní. Stal se tak pátou zemí, která z hudební soutěže odstoupila v souvislosti s potvrzením izraelské účasti. Rozhodnutí padlo na středečním zasedání rady islandské veřejnoprávní vysílací společnosti RÚV. Vedení zdůraznilo, že aktuální atmosféra ani podmínky nepřispívají k tomu, aby se soutěž mohla nést v duchu jejích tradičních hodnot.

Babiš se v Bruselu setkal s von der Leyen

Designovaný český premiér Andrej Babiš přijel do Bruselu na své první setkání s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyen od svého současného jmenování do funkce. Přivítala ho v budově komise, pouze si podali ruce, společně se vyfotili a odešli na jednání.

Fed snížil úrokové sazby, naznačuje však pauzu ve zmírňování měnové politiky

Americký Federální rezervní systém (Fed) snížil základní úrokovou sazbu o 0,25 procentního bodu do pásma 3,50 až 3,75 procenta, jak očekávali analytici. Zároveň ale bankéři dali najevo, že by v příštích měsících mohli uvolňování měnové politiky přerušit.

Ukrajina podnikla jeden z největších útoků na Rusko od začátku války

Ruská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila nejméně 287 dronů vyslaných z Ukrajiny, oznámilo ruské ministerstvo obrany na platformě Telegram. Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších útoků, které ukrajinská armáda podnikla na sousední zemi za téměř čtyři roky války, kterou rozpoutalo Rusko, píše agentura AFP. V důsledku útoku byla dočasně uzavřena letiště v Moskvě.

Trump: Právě jsme u pobřeží Venezuely zabavili ropný tanker

Americké síly zabavily u pobřeží Venezuely ropný tanker plující pod falešnou vlajkou Guyany, oznámil prezident Donald Trump. Má jít o sankciované plavidlo, které dopravovalo ropu „nelegálním teroristickým organizacím“. Venezuela hovoří o pirátství.

Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson se vrátí v Hunger Games prequelu Sunrise on the Reaping

Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson se znovu vrátí do světa Panemu. V chystaném filmu The Hunger Games: Sunrise on the Reaping si znovu zahrají Katniss Everdeen a Peetu Mellarka v prequelu podle nové knihy Suzanne Collins. Pro fanoušky série to znamená návrat původní ústřední dvojice na velké plátno po více než deseti letech.

Brazilští poslanci schválili zákon, který může zkrátit trest pro Bolsonara

Dolní komora brazilského Kongresu dnes schválila návrh zákona, který by mohl výrazně snížit trest bývalému prezidentu Jairu Bolsonarovi. Informovala o tom agentura AFP. Bolsonaro si od listopadu odpykává trest 27 let vězení za plánování státního převratu. Pokud návrh schválí i Senát, mohl by bývalý prezident strávit za mřížemi méně než tři roky, píší brazilská média. Zákon by se vztahoval i na další lidi odsouzené spolu s Bolsonarem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama