Více
  8.8 C
  Czech
  Sobota, 28 května, 2022

  Uniklé fotky chystaného telefonu Motorola Razr 3 odhalují vylepšený fotoaparát

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Známý leaker Evan Blass získal několik fotografií, které ukazují interní testovací model příštího skládacího telefonu Razr, údajně s kódovým označením „Maven“. Informoval o tom server 91mobiles.

  I když je Samsung hlavním výrobcem skládacích smartphonů, rozhodně nemá tuto kategorii jen pro sebe. S každým dalším rokem přibývají výrobci, jako například OPPO, Vivo, Huawei nebo Honor, které mají na trhu alespoň jeden model skládacího telefonu. Motorola na tom není jinak, a již se připravuje na vydání 3. generace modelu Razr. Jeho uniklé fotografie si můžete prohlédnout na serveru 91mobiles.

  Maven je zcela přepracovaný a podobá se více smartphonu Galaxy Z Flip3 než klasickému modelu Razr. Je o něco krabicovitější a hranatější než jeho předchůdci. Razr třetí generace ztratil „bradu“ neboli okraj, který se v předchozích verzích zařízení rozšiřoval směrem ven. Maven se v zavřeném stavu překlopí sám na sebe a vytvoří čtverec. Tento design výrazně odliší trojkový model od původního Razru.

  Vylepšený displej a fotoaparáty

  Maven se snaží vylepšit slabiny ve focení předchozí generace pomocí dvou zadních fotoaparátů, jak to udělal Samsung u modelu Flip. Tyto fotoaparáty zahrnují 50megapixelový primární snímač se světelností f/1,8 spolu s kombinovaným širokoúhlým a makro snímačem s rozlišením 13 Mpx.

  Razr 3 je vybaven vnitřním výklopným displejem s rozlišením FHD+ a 32Mpx selfie kamerou. Motorola původně plánovala nabízet dvě verze telefonu: jednu s čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 a druhou s dosud neoznámenou variantou Plus tohoto čipu (SM8475). Vzhledem k údajným zpožděním v dodávkách druhého jmenovaného čipu však není jasné, jak hodlá společnost dále postupovat. Co se týče úložiště, má se dodávat s až 12 GB RAM a až 512 GB interního úložiště.

  Evan Blass také poznamenal, že snímač otisků prstů byl přesunut na tlačítko napájení, které se pravděpodobně nachází na boku zařízení. Společnost dříve umístila snímač otisků prstů na bradu modelu Razr 2019. Podruhé byl snímač přesunut na zadní stranu zařízení u modelu Razr 5G, který byl vydán v roce 2020. Obě umístění ale nebyla zrovna ideální k pohodlnému používání.

  Maven se prvně dostane na trh do Číny koncem července nebo začátkem srpna a později bude uveden na trh celosvětově.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS