Protext ČTKSpolečnost Dreame Technology nově definuje úklid pomocí umělé inteligence

Společnost Dreame Technology nově definuje úklid pomocí umělé inteligence

Peking 9. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Dreame Technology, rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v oblasti chytrých domácích spotřebičů, uvede v listopadu na trh svůj nejnovější robotický vysavač DreameBot D10s Pro vybavený umělou inteligencí. DreameBot D10s Pro umožňuje inteligentní automatizovaný úklid a nabízí technologii rozpoznávání překážek pomocí umělé inteligence, pokročilé LDS mapování a sací výkon 5000 Pa.

Robotický vysavač D10s Pro nabízí sací výkon 5000 Pa a univerzální gumový kartáč bez štětin, který se dostane hluboko do koberců a posbírá prach, zachytí nečistoty z tvrdých podlah a zabrání zamotávání vlasů, abyste měli doma vždy dokonale uklizeno. Díky těmto vlastnostem je model D10s Pro ideální pro rodiny s domácími mazlíčky.

Přestože vysavač D10s Pro nedisponuje dokovací stanicí, je vybaven pokročilou umělou inteligencí a systémem LDS pro vyhýbání se překážkám, který je často výsadou pouze těch nejdražších modelů. Díky této technologii nabízí skutečně bezdotykové čištění. Umělá inteligence přesně rozpoznává překážky, identifikuje místnosti, doporučuje úklidové strategie a rychle vytváří mapy vašeho domova, aby zajistila efektivní úklid, při kterém nebude vynecháno žádné místo.

Vysavač D10s Pro chytře rozpoznává překážky v domácnosti a vyhýbá se jim. Lasery detekují tvar a vzdálenost objektu, zatímco RGB kamera snímá okolní prostředí, aby umělá inteligence mohla rozpoznat různé překážky, jako jsou napájecí kabely, hračky atd. Díky tomu robot D10s Pro různě reaguje a volí konkrétní strategie pro různé typy překážek – například zohledňuje, jak blízko se může k překážce přiblížit, aby se nedostal do potíží.

Pomocí aplikace Dreamehome můžete aktivovat funkci vzdáleného videodohledu a vidět, co se u vás děje, z pohledu vysavače, abyste mohli kontrolovat svůj domov, domácí zvířata nebo dokonce své děti, ať už jste kdekoli.

DreameBot D10s Pro má baterii s kapacitou 5200 mAh, která zajistí až 280 minut nepřetržitého úklidu. Když vysavači dojde energie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, aby se dobil, a pak pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončil, aby bylo všude uklizeno.

S vysavačem D10s Pro se společnost Dreame Technology odvážně snaží učinit automatický úklid s umělou inteligencí pohodlnějším a dostupnějším pro všechny.

Model D10s Pro bude k dispozici začátkem listopadu.

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku , Instagramu a Twitteru . Další informace naleznete na adrese: https://global.dreametech.com/.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/1941063/Dreame_Technology_redefines_AI_powered_cleaning.jpg

KONTAKT: Aonan Li, +86-13751178111

Doporučujeme

Policie obvinila podezřelého z vraždy pětileté dívky z australské domorodé komunity

Policie v Austrálii zadržela muže podezřelého z vraždy pětileté dívky z australské domorodé komunity, kterou média jmenují jako Kumanjayi Little Baby. Je jím Jefferson Lewis (47).

Írán ztratil 4,8 miliard dolarů kvůli americké blokádě, odhaduje Pentagon

Írán kvůli americké blokádě v Ománském zálivu ztratil příjmy z ropy ve výši 4,8 miliard dolarů, odhaduje americké ministerstvo obrany. To vyvolalo na teheránskou vládu dosud nevídaný tlak. Informoval o tom v noci na dnešek server Axios.

Většina Američanů pokládá válku s Íránem za chybu, trápí je ekonomická situace

Válka amerického prezidenta Donalda Trumpa proti Íránu je mezi Američany stejně nepopulární jako byla válka v Iráku v době největších násilností v roce 2006 či válka ve Vietnamu na počátku 70. let. Rostoucí počet Američanů také dává najevo obavy z ekonomických dopadů konfliktu a terorismu. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos pro deník The Washington Post (WP) a web ABC News, který byl zveřejněn v pátek.

Schick hattrickem sestřelil Lipsko a táhne Leverkusen do Ligy mistrů

Patrik Schick znovu ukázal, proč patří mezi nejnebezpečnější útočníky v Evropě. Proti Lipsku nastřílel hattrick a dovedl Leverkusen k jasné výhře 4:1. Ještě před výkopem převzal od fanoušků plaketu za sto gólů v klubovém dresu. Pak přidal další tři a oslavu si mohl zopakovat přímo na hřišti.

Vietnam a Japonsko chtějí prohloubit spolupráci v energetickém sektoru

Japonská premiérka Sanae Takaiči při návštěvě Vietnamu přislíbila, že obě asijské země prohloubí bilaterální ekonomickou spolupráci v energetice i pokud jde o kritické nerostné suroviny. Podle agentury Reuters to řekla při setkání s vietnamským protějškem Le Minh Hungem.

Ruské drony v noci zabíjely v Oděse nebo Chersonu

Dva lidé zemřeli v noci na dnešek při ruském útoku na civilní a přístavní infrastrukturu v ukrajinské Oděské oblasti, oznámil dnes ráno velitel regionální vojenské správy Oleh Kiper. V Chersonu ruský dron zasáhl auto, jehož řidič zemřel. Ukrajinská armáda podnikla rozsáhlý dronový nálet na západní regiony Ruska.

Nová klimatická iniciativa chce omezit uhlí, ropu i plyn

Kolumbijská Santa Marta hostila první mezinárodní konferenci zaměřenou přímo na odklon od uhlí, ropy a plynu. Do karibského města přijeli zástupci téměř šedesáti zemí, kteří chtějí urychlit přechod k čistší energetice. Symbolika místa byla silná, protože Kolumbie stále patří mezi vývozce fosilních paliv.

Stažení amerických vojáků z Německa budí obavy v NATO

Spojené státy stáhnou z Německa zhruba pět tisíc vojáků. Pentagon uvedl, že jde o výsledek revize americké vojenské přítomnosti v Evropě. Stahování má být dokončeno během šesti až dvanácti měsíců.

Britská vláda by podle Starmera mohla zakázat některé propalestinské pochody

Britský premiér Keir Starmer uvedl, že vláda by za určitých okolností mohla zakázat propalestinské pochody kvůli "kumulativnímu dopadu", který mají demonstrace na židovskou komunitu, píše agentura Reuters. Děje se tak poté, co byli ve středu v Londýně pobodáni dva Židé.

Trump vtipkoval, ale naznačil invazi na Kubu

Americký prezident Donald Trump naznačil, že po případném dokončení vojenské operace v Íránu by se Spojené státy mohly zaměřit i na Kubu.

Fico a Zelenskyj se pozvali k návštěvám, v pondělí se setkají v Jerevanu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes telefonicky pozval slovenského premiéra Roberta Fica do Kyjeva, Fico zase Zelenského do Bratislavy. Zelenskyj o tom informoval na síti X s tím, že Fico slíbil podporu Ukrajině na její cestě do Evropské unie a že je připraven předat Kyjevu slovenské zkušenosti.

USA schválily prodej zbraní spojencům na Blízkém východě za 8,6 mld. USD

Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa obešla schválení Kongresem a povolila prodej zbraní v celkové hodnotě 8,6 miliard dolarů (přibližně 179 miliard Kč) svým spojencům na Blízkém východě včetně Izraele, Kataru, Kuvajtu a Spojených arabských emirátů (SAE). Uvedla to v noci na dnešek agentura Reuters, která se odvolává na americké ministerstvo zahraničí.

Trump podle zdroje odmítl návrh otevřít Hormuz před jednáním o jaderném programu

Íránský návrh, který odmítá americký prezident Donald Trump, počítá s tím, že by byl otevřen klíčový Hormuzský průliv a skončila by americká blokáda íránských přístavů, zatímco jednání o íránském jaderném programu by byla ponechána na později. Podle agentury Reuters to dnes uvedl vysoce postavený íránský činitel. Ačkoliv mezi Spojenými státy, Izraelem a Íránem aktuálně panuje příměří, rozhovory o ukončení války, která začala 28. února, byly zatím neúspěšné.

Ruské útoky proti Ukrajině si vyžádaly další mrtvé a raněné i materiální škody

Úřady v různých částech Ukrajiny po další vlně ruských útoků hlásí oběti na životech, raněné i materiální škody. Ruské drony v noci na dnešek a ráno udeřily v Chersonu, Charkově a Oděské oblasti, uvádí média.

Přítomnost vojáků USA v Německu je v zájmu Berlína i Washingtonu, řekl Pistorius

Přítomnost amerických vojáků v Evropě, a zejména v Německu, je v německém a americkém zájmu, prohlásil dnes německý ministr obrany Boris Pistorius. Reagoval tak na informaci, že Spojené státy plánují v příštích šesti až 12 měsících snížit počet svých vojáků na německém území o 5000 z nynějších 39.000. Podle Pistoriuse není americké rozhodnutí nečekané a dalo se předvídat.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama