1.4 C
Czech
Pondělí 22. prosince 2025
Protext ČTKPrvní světový den značky EcoFlow v Berlíně představil inovace, které pomáhají více...

První světový den značky EcoFlow v Berlíně představil inovace, které pomáhají více než milionu evropských uživatelů

Düsseldorf (Německo) 10. září 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost EcoFlow, jednička v přenosných zdrojích energie a řešeních pro obnovitelnou energii, uspořádala 5. září v berlínském historickém průmyslovém muzeu Schöneweide první EcoFlow Power Day. Akce, která se konala u příležitosti 100. výročí veletrhu IFA, představovala první etapu celosvětové iniciativy značky EcoFlow a nabídla uživatelům, partnerům, médiím a influencerům předběžnou ukázku připravovaných produktů a technologií EcoFlow.

Význam této akce vyzdvihl manažer vývoje produktů ve společnosti EcoFlow Harald Köhler: „Dnešní den je pro značku EcoFlow mimořádně důležitý. Náš první EcoFlow Power Day na tomto historickém místě je nejen prezentací nejžhavějších novinek, ale také mostem mezi minulostí a budoucností energetiky. Naše nová produktová řada představuje významný pokrok pro naplnění měnících se potřeb našich zákazníků. Jsme nadšeni, že zde můžeme ukázat, jak náš závazek k jednoduchosti, flexibilitě a spolehlivosti utváří budoucnost mobilních a soukromých energetických řešení.“

Posílení závazku vůči evropskému trhu a nové plány pro Německo

Od svého vstupu na německý trh v roce 2020 zaznamenala společnost EcoFlow velké úspěchy po celé Evropě. Se svým soustavně rostoucím portfoliem řešení pro přenosné zdroje energie, balkónové elektrárny či solární systémy pro soukromé obytné domy si již získala více než milion* evropských uživatelů. Nedávné projekty spolupráce, včetně partnerství se společnostmi Tibber a Shelly, tento úspěch jen podtrhují. Společnost EcoFlow také získala hned několik prestižních ocenění, například Deutschland Favorit Award a German Innovation Award.

Společnost EcoFlow s potěšením dále rozšiřuje své působení na německém trhu prostřednictvím nového partnerství s poskytovatelem elektrické energie Rabot Energy . Rabot Energy nabízí svým zákazníkům možnost výrazně snížit náklady na elektřinu díky využití dynamických burzovních cen elektřiny v reálném čase. Zákazníci společnosti EcoFlow si nyní mohou vybrat mezi dynamickými tarify elektřiny od společnosti Rabot Energy nebo jejího prvního partnera, společnosti Tibber.

Na tyto úspěchy hodlá společnost EcoFlow navázat dalším rozvíjením vztahů s místními uživateli a trhy v Německu a celé Evropě. V rámci této strategie se nyní chystá otevřít svůj první německý obchod EcoFlow Store. V Německu již také vznikl první EcoFlow House – inovativní prostor, ve kterém si mohou zákazníci osobně vyzkoušet energetická řešení od značky EcoFlow. Všechny tyto iniciativy jsou důkazem jejího odhodlání zaujmout ústřední roli v evropském ekosystému udržitelné energetiky.

Teaser představení nových produktů na IFA 2024 a chvála partnerů za inovace

Generální ředitel společnosti Tibber pro Německo Merlin Lauenburg uvedl: „Kombinace inteligentních energetických systémů a dynamických tarifů umožňuje spotřebitelům šetřit náklady a je důležitým stavebním kamenem energetické transformace. Jako partner společnosti Tibber hraje EcoFlow významnou roli v podpoře uživatelů směrem k inteligentnímu a hospodárnému využívání energie. Těšíme se na další rozšiřování našeho partnerství se společností EcoFlow a společné utváření budoucnosti využívání elektřiny.“

Generální ředitel společnosti Rabot Energy Jan Rabe dodal: „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností EcoFlow, která je nastupujícím lídrem světového trhu řešení pro udržitelnou energetiku, a nabízet naše dynamické tarify elektřiny přímo v jejím domácím systému pro hospodaření s energií (Home Energy Management System, HEMS). Tato dokonalá integrace umožňuje zákazníkům optimalizovat spotřebu energie, snižovat náklady a maximalizovat podíl obnovitelné energie. Společně hrdě podporujeme energetickou transformaci a přinášíme domácnostem v celém Německu chytřejší a ekologičtější řešení.“

Produktové novinky představené na EcoFlow Power Day si mohli návštěvníci veletrhu IFA 2024 prohlédnout na stánku společnosti EcoFlow (hala 2, stánek 116). Společnost dále oznámila, že do budoucna připravuje po celém světě další EcoFlow Power Days, na nichž se zájemci budou moci seznámit s nejnovějším vývojem a novinkami společnosti.

Více informací o společnosti EcoFlow a jejích produktech najdete na stránkách www.ecoflow.com .

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je přední dodavatel ekologických energetických řešení s vizí přinášet energii novému světu. Od svého založení v roce 2017 si společnost EcoFlow klade za cíl stát se spolehlivým a důvěryhodným energetickým společníkem pro jednotlivce a rodiny po celém světě a poskytovat dostupná a obnovitelná energetická řešení doma, venku i v mobilních prostorách. Dnes má společnost EcoFlow provozní ústředí v USA, Německu a Japonsku a poskytuje služby více než 3 milionům uživatelů na více než 100 trzích po celém světě.

O společnosti Tibber

Společnost Tibber je poskytovatelem ekologické elektřiny, který pomáhá svým zákazníkům šetřit energii a zároveň přispívat k energetické transformaci. Za tímto účelem Tibber nakupuje elektřinu na burze a přenechává ji uživatelům (včetně příslušných poplatků a plateb) bez vlastní ziskové marže. Tento nový obchodní model znamená, že Tibber na spotřebovaných kilowatthodinách nic nevydělává. Namísto toho aplikace Tibber nabízí nejen transparentnost, ale také potřebné nástroje, s jejichž pomocí mohou zákazníci společnosti Tibber snížit svou spotřebu energie. Společnost Tibber založili v roce 2016 Daniel Lindén a Edgeir Vårdal Aksnes a v současné době působí v Německu, Norsku, Švédsku a Nizozemsku. Více na www.tibber.com .

O společnosti Rabot

Společnost Rabot Energy, založená v roce 2021 v Německu, nabízí dynamické energetické tarify se 100 % zelené elektřiny. Díky optimalizaci založené na umělé inteligenci a přenášení velkoobchodních cen mohou zákazníci snížit své náklady na elektřinu až o 40 %. Její aplikace také umožňuje inteligentní ovládání zařízení chytré domácnosti. Rabot Energy podporuje domácnosti a podniky v přechodu na novou energetiku a zvyšuje podíl zelené elektřiny ve spotřebě. S více než 50.000 zákazníky a více než 100 zaměstnanci na pobočkách v Berlíně, Hamburku a Mnichově je Rabot Energy skutečnou hnací silou udržitelné energetické budoucnosti. Další informace najdete na www.rabot-charge.de .

*Údaje vyplývají z interních zpráv.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2499225/image_5016319_37870927.jpg 

 

KONTAKT: Don Dong, don.dong@ecoflow.com, +86-13927464949

 

 

Reklama

Doporučujeme

Ukrajinské drony zasáhly dvě ruská plavidla a poškodily přístav

Ukrajinský dronový útok v noci na dnešek poškodil dvě plavidla a dvě kotviště v přístavu v ruském Krasnodarském kraji. Uvedl to tamní krizový štáb, podle kterého v přístavu vypuklo několik požárů, které se snaží zlikvidovat hasiči. Ruské ministerstvo obrany mezitím oznámilo, že protivzdušná obrana v noci zachytila a zničila 41 ukrajinských bezpilotních strojů. Ukrajinské letectvo dosud bilanci nočních ruských útoků nezveřejnilo, informovalo ale o dronech mimo jiné v Oděské, Žytomyrské, Kyjevské či Doněcké oblasti.

KOMENTÁŘ: Santa Claus rally na obzoru. Proč trhy o Vánocích často rostou?

V rytmu vánočního rozjímání by možná člověk na akciových trzích s koncem roku očekával klid a pohodu. Jenže tomu bývá přesně naopak. Historicky trhy mezi svátky rostou, pro což se vžil termín Santa Claus rally. Co za tímto fenoménem stojí?

Sean Ono Lennon se stará o odkaz Johna Lennona a Yoko Ono

Sean Ono Lennon, syn Johna Lennona a Yoko Ono, dnes vedle vlastní hudby pečuje i o rodinný odkaz. S tím, jak jeho matka kvůli věku zpomalila a stáhla se do ústraní, cítí tlak, aby mladší generace nezapomněla na The Beatles ani jeho rodiče.

Spojené státy u pobřeží Venezuely zasahují proti dalšímu tankeru

Spojené státy dnes v mezinárodních vodách u pobřeží Venezuely zasahují proti dalšímu tankeru, píší agentury Bloomberg a Reuters. V sobotu se americké ozbrojené síly jednoho tankeru zmocnily, což venezuelská vláda odsoudila jako únos a pirátství.

Francouzský prezident Macron oznámil zahájení výstavby nové letadlové lodi

Francie se rozhodla zahájit výstavbu nové letadlové lodi. Na setkání s francouzskými vojáky na základně ve Spojených arabských emirátech (SAE) to dnes oznámil francouzský prezident Emmanuel Macron. Nové plavidlo nahradí stávající letadlovou loď Charles de Gaulle. Macron představil některé podrobnosti o plánu na novou letadlovou loď už před pěti lety. Mimo jiné tehdy uvedl, že nové plavidlo bude mít stejně jako loď Charles de Gaulle jaderný pohon.

Rychlík v Indii zabil sedm slonů, když přecházeli přes koleje

Vysokorychlostní osobní vlak v Indii narazil do rozsáhlého stáda slonů přecházejících přes koleje. Následkem srážky zahynulo sedm dospělých slonů a jedno slůně bylo zraněno. Neštěstí se odehrálo ve státě Ásám na severovýchodě země, který je známý vysokou koncentrací volně žijících slonů.

Rusové vyvezli do Ruska 50 Ukrajinců ze vsi v Sumské oblasti, tvrdí Ukrajinci

Ruští vojáci vstoupili do příhraniční vesnice v ukrajinské Sumské oblasti a na území Ruska odtamtud odvezli asi 50 civilistů. Podle serveru Suspilne to uvedla starostka obce Hrabovske Larysa Kremeznová. Rusko se k těmto obviněním bezprostředně nevyjádřilo, jednotlivá tvrzení znepřátelených stran ve válečných podmínkách nelze bezprostředně a nezávisle ověřit. Hrabovske leží těsně u hranice s ruskou Belgorodskou oblastí.

Putin je připraven jednat s Macronem o válce na Ukrajině, uvedl mluvčí Kremlu

Ruský prezident Vladimir Putin je připraven jednat s prezidentem Francie Emmanuelem Macronem, pokud k tomu bude oboustranná vůle. Podle textu, který dnes zveřejnila ruská agentura RIA Novosti, to uvedl mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Elysejský palác toto oznámení přivítal, informuje agentura AFP.

Austrálie uctila památku 15 obětí střelby na pláži Bondi Beach z minulé neděle

Australané drželi den smutku a rozjímání, aby uctili památku 15 obětí střelby proti židovské komunitě, která se stala před týdnem na pláži Bondi Beach v Sydney. Po celé zemi se dnes držela minuta ticha, kdy se kvůli pietě zastavilo i televizní a rozhlasové vysílání. Země se zároveň chystá prověřit pravomoci policie, uvedla agentura Reuters.

FBI podle nových spisů ignorovala varování před Epsteinem už v roce 1996

Nově zveřejněné dokumenty k případu Jeffrey Epstein znovu otevírají otázku, proč úřady nezakročily dřív. Mezi materiály se objevila zpráva z roku 1996, v níž Maria Farmer popsala Epsteinův zájem o fotografie nezletilých dívek a tvrdila, že jí zmizely intimní snímky jejích sester. Z dostupných informací nevyplývá, že by FBI tehdy rozjela vyšetřování.

Kreml: Změny, které v návrzích USA k Ukrajině učinili Evropané, mír nepřiblížily

Změny, které v amerických návrzích ohledně ukončení války na Ukrajině učinili Evropané a Kyjev, šanci na mír nezlepšily. Řekl to zahraničněpolitický poradce ruského prezidenta Vladimira Putina Jurij Ušakov, informuje dnes agentura Interfax. Přímá třístranná jednání mezi Rusy, Ukrajinci a Američany se podle Ušakova zatím neuskuteční.

Noční útok v taverně u Johannesburgu má nejméně devět obětí

V jihoafrickém městečku Bekkersdal, západně od Johannesburgu, v noci někdo spustil palbu na hosty v licencované taverně. Na místě zemřelo nejméně devět lidí a další utrpěli zranění. Policie po útočnících pátrá a zatím neví, co je k útoku vedlo.

Turecko našlo na svém území další dron, tentokrát neznámého původu

V Turecku byl dnes asi tři hodiny cesty od Istanbulu nalezen dron neznámého původu, informuje agentura AFP. Jde o druhý ohlášený dron za posledních 24 hodin. V pátek turecké úřady oznámily, že na severozápadě země byl objeven havarovaný bezpilotní letoun pravděpodobně ruské výroby.

Nově zveřejněné spisy o Epsteinovi zmiňují Trumpa, Clintona nebo Jacksona

V první várce dokumentů týkajících se odsouzeného sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina, které v pátek zveřejnilo americké ministerstvo spravedlnosti, figuruje podle BBC několik známých osobností. Kromě amerického prezidenta Donalda Trumpa, jednoho z jeho předchůdců Billa Clintona a bratra britského krále Karla III. Andrewa Mountbattena Windsora zahrnuje seznam i zpěváka kapely Rolling Stones Micka Jaggera a popovou ikonu Michaela Jacksona.

Ester Ledecká byla šestá ve sjezdu ve Val d’Isère

Ester Ledecká zajela ve Val d’Isère šesté místo a zapsala nejlepší výsledek sezony ve sjezdu Světového poháru. Od třetí příčky ji dělilo jen jedenáct setin. Vítězství brala Rakušanka Cornelia Hütter.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama