Reklama
4.6 C
Czech
Úterý 10. března 2026
ShowbizPracovala pro Cameron Diaz. Jak na to bývalá asistentka vzpomíná?

Pracovala pro Cameron Diaz. Jak na to bývalá asistentka vzpomíná?

Jaké je to pracovat pro jednu z největších hollywoodských hvězd? Janet Caperna, bývalá asistentka Cameron Diaz, zavzpomínala na práci pro její značku vína Avaline.

Když Cameron Diaz v roce 2014 oznámila, že si dává pauzu od herectví, málokdo čekal, že to bude trvat celou dekádu. Sama herečka dnes přiznává, že to bylo nejlepší rozhodnutí v jejím životě. Věnovala se rodině, stala se mámou a s manželem Benjim Maddenem vychovává dvě děti. A také si založila vlastní značku bio vína.

Nejlepší roky života a návrat kvůli jediné osobě

Deset let bez natáčení prý Cameron prožila naplno. „Byla jsem svobodná, mohla jsem jen být mámou a ženou. Bylo to nádherné,“ řekla v rozhovoru pro BBC. A i když dostávala nabídky na nové role, pokaždé říkala jen: „Ne. Nezajímá mě to.“ Přesto se letos na Netflixu objevila v akční komedii Back in Action po boku Jamieho Foxxe. Právě on ji přemluvil k návratu. „Řekli jsme si doma, že možná nastal čas to trochu změnit. Protože… je to Jamie,“ dodala s úsměvem.

Jestli to znamená trvalý návrat na plátna, zatím neví ani sama Diaz. „Možná jen opatrně nakouknu. Možná do toho skočím po hlavě. Ještě nevím,“ svěřila se.

Z herečky vinařkou a zpět

Během své pauzy od filmu nezahálela. Se svou kamarádkou Katherine Power v roce 2020 založila značku organických vín Avaline. Projekt odstartoval s bílým a růžovým vínem, dnes prodává i červené směsi a šumivé varianty z ekologických hroznů z Itálie, Francie a Španělska. Podle magazínu Forbes značka vydělala přes 33 milionů dolarů a patří mezi 150 největších vínových brandů v USA.

Server Page Six připomněl, že herečka kdysi ukázala lednici plnou pouze vína Avaline a salátu. A že její bývalá asistentka Janet Caperna na práci pro značku vzpomíná jako na jednu z nejlepších zkušeností. „Milovala jsem to. A to víno je fakt skvělé,“ řekla. Připomněla také, že asistenti v Los Angeles tvoří malou komunitu, kde si lidé navzájem pomáhají. Sama se mezitím proslavila díky reality show The Valley.

Rodina, víno a Jamie Foxx

Dnes je Diaz v jiné životní fázi. Už necítí tlak Hollywoodu a návrat před kameru vnímá jako vlastní rozhodnutí. „Cítím, že je to výsada. Když jsem měla možnost znovu lidi bavit a točit filmy, díky kterým se smějí a mají se dobře, říkala jsem si, že by byla hloupost to odmítnout,“ řekla pro BBC.

Její značka Avaline mezitím slaví úspěchy. Na oslavu čtyř let existence uspořádala nedávno večeři v Hamptons, kam dorazily i její slavné kamarádky Gwyneth Paltrow a Reese Witherspoon. Na Instagramu Avaline se objevila společná fotka se skleničkami v ruce a vzkaz: „Oslavili jsme čtyři roky Avaline při západu slunce s blízkými přáteli. Byl to kouzelný večer.“

Cameron Diaz tak dál ukazuje, že když si člověk dělá věci po svém, může zvládnout všechno – film, rodinu i vlastní značku vína



Reklama

Doporučujeme

Íránská televize označila nového vůdce Modžtabu Chameneího za zraněného ve válce

Moderátoři íránské státní televize při nedělním oznámení jména nového nejvyššího duchovního Modžtaby Chameneího uvedli, že byl zraněn v "ramadánové válce", což je označení, které íránská média používají pro současný konflikt s USA a Izraelem. Analytik ale později v živém vysílání naznačil, že nyní 56letý Chameneí mohl být zraněn v irácko-íránské válce v 80. letech. Jak byl nový vůdce zraněn, tak z vysílání íránské televize není jasné, napsala agentura AP.

KOMENTÁŘ: Trump zlehčuje ropný šok. Uklidní svět uvolnění komoditních rezerv?

Pokračující válka na Blízkém východě vyhnala ceny ropy v jednu chvíli až na cenu 116 dolarů za barel. Napětí na trhu má ulevit plán států skupiny G7 na uvolnění ropných rezerv. O jaké množství černého zlata jde? A jak situaci komentuje prezident Donald Trump?

Výbuch v Lutychu poškodil synagogu. Antisemitský útok, míní belgická vláda

Belgické úřady vyšetřují pondělní výbuch před synagogou v Lutychu na východě země. Exploze poškodila budovu i okolní objekty, incident se obešel bez zranění. Podle představitelů státu šlo o cílený antisemitský čin.

Šéf rakouské veřejnoprávní ORF odstoupil z funkce kvůli obvinění z obtěžování

Šéf veřejnoprávní rakouské rozhlasové a televizní stanice ORF Roland Weissmann dnes z funkce s okamžitou platností odstoupil. Informovala o tom agentura APA s odvoláním na vedení rady této stanice. Weissmanna jedna ze zaměstnankyň obvinila ze sexuálního obtěžování, ten to ale popírá. Jeho právní zástupce oznámil právní kroky.

Trump naznačil, že o konci války s Íránem rozhodnou Spojené státy

Americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru s izraelským serverem The Times of Israel (ToI) naznačil, že o konci bojů s Íránem rozhodnou Spojené státy. Zároveň si šéf Bílého domu nemyslí, že bude nutné, aby Izrael ve válce pokračoval bez účasti USA.

Zemřel Joe McDonald, hlas Woodstocku a protiválečné generace

Hudební svět přišel o jednu z výrazných osobností americké kontrakultury 60. let. Joe McDonald se proslavil jako autor protiválečné hymny, která se stala symbolem protestů proti válce ve Vietnamu. Jeho jméno ale zůstává spojené i s legendárním festivalem Woodstock a celou generací, která tehdy hledala vlastní hlas.

Hlavní nádraží ve skotském Glasgow je uzavřeno kvůli požáru

Hlavní nádraží ve skotském Glasgow, které patří k největším v Británii, je uzavřeno na dobu neurčitou kvůli rozsáhlému požáru v jeho blízkém okolí. Uvedl to dnes ráno web BBC News. Budova, kde vypukl požár, se částečně zřítila. Není zcela jasné, jaké škody oheň způsobil v nádražní budově a na infrastruktuře. Nejsou informace o zraněných či mrtvých.

Írán má nového duchovního vůdce. Trumpovi se to líbit nebude

Modžtaba Chameneí, druhorozený syn zabitého ajatolláha Alího Chameneího, byl íránským Shromážděním znalců vybrán za nového duchovního vůdce islámské republiky. Hovoří se o muži držícím se v ústraní, který však získával moc „v zákulisí“ íránské politiky.

Čínské ceny rostly nejrychleji za víc než tři roky

Čínské spotřebitelské ceny v únoru zrychlily růst na 1,3 procenta meziročně a dostaly se nejvýš od ledna 2023. Pomohly jim oslavy lunárního nového roku, dražší ropa i silnější poptávka po elektronice spojené s umělou inteligencí. Zároveň se mírně zmírnil i tlak na průmyslovou deflaci, která čínskou ekonomiku svírá už déle než tři roky.

Poprvé od ruské invaze. Ceny ropy překonaly 100 dolarů za barel

Ceny ropy v neděli pokračovaly v rekordním růstu kvůli více než týden trvající izraelsko-americké válce proti Íránu. Poprvé od útoku Ruska na Ukrajinu v roce 2022 překročily hranici sta dolarů za barel. Pokud boje neskončí v průběhu března, uvidíme rekordní zdražování této komodity, varují analytici.

Rostlinná mléka mají menší ekologickou stopu než kravské

Stále více lidí sahá po rostlinných náhradách mléka. Důvody jsou různé. Někdo řeší klima, jiný zdraví nebo chuť. Nabídka je dnes široká. Na trhu najdeme sójové, ovesné, mandlové, rýžové i kokosové nápoje. Otázka ale zůstává stejná. Jsou opravdu šetrnější k planetě než klasické kravské mléko?

Americký úder na loď v Pacifiku zabil šest lidí

Americká armáda v neděli zaútočila na loď ve východní části Tichého oceánu a zabila šest lidí. Šlo o další zásah v kampani namířené proti plavidlům, která Washington spojuje s pašováním drog po moři. Počet obětí těchto útoků tím vzrostl na více než 150.

Quentin Tarantino připravuje svou první divadelní hru

Quentin Tarantino se pouští do nového projektu, který tentokrát nebude patřit filmovému plátnu. Slavný režisér připravuje vlastní divadelní hru, jež má podle dostupných informací čerpat z tradice britské komedie. Pokud vše půjde podle plánu, jeho první divadelní počin by mohl zamířit na londýnské jeviště.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama