Více
  25.5 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Nejlepší zbraně v Call of Duty: Mobile

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Call of Duty: Mobile úspěšně otevřelo kultovní sérii stříleček nové masivní základně fanoušků. Od svého vydání na konci roku 2019 se stalo jednou z nejstahovanějších a nejvýdělečnějších mobilních her vůbec.

  Přestože je CoD: Mobile součástí série, má svůj vlastní plán oprav a metaher. Hra obsahuje legendární mapy, které všichni hráči CoD znají zpaměti, plus některé exkluzivní pro mobilní zařízení, ale změny zbraní, které se dostávají na živé servery spolu s patchi obsahu, vás mohou zaskočit. Každá nová sezóna hry CoD: Mobile přináší aktualizace zbraní, které udržují hru svěží a testují schopnost hráčů přizpůsobit se neustále se vyvíjejícímu světu CoD.

  Talent a trénink budou vždy hrát obrovskou roli v tom, jak si povedete v terénu, ale když budete vědět, které zbraně zvýší vaše šance na vítězství, můžete se v mžiku vyšplhat do čela žebříčků. Nejlepší zbraně ve hře CoD: Mobile mají všechny něco, co je odlišuje od zbytku výzbroje, například poškození, rychlost střelby nebo přesnost.

  Type 25

  Od začátku 10. sezóny se Type 25 ocitl na vrcholu mety. Ačkoli je zpětný ráz této zbraně ve srovnání s jejími alternativami o něco hůře ovladatelný, na krátkou vzdálenost podává nejlepší výsledky ve své třídě. Má vynikající rychlost střelby a poškození.

  Vzhledem k tomu, že hraní s touto zbraní se ve většině zápasů točí spíše kolem boje na blízko, bude type 25 tvořit většinu zbraní v mnoha lobby.

  CBR4

  CBR4 má jednu z nejlepších kombinací rychlosti střelby a dostřelu ze všech samopalů. V kombinaci s větším zásobníkem může mít silnou převahu jak na krátkou, tak na střední vzdálenost. Jeho zásobník je naplněn náboji ráže 5,7 mm pro větší průraznost. Má mnohem zvládnutelnější zpětný ráz než ostatní zbraně v této třídě.

  SVD a SKS

  V porovnání s ostatními odstřelovačskými puškami ve hře CoD: Mobile nabízejí SVD a SKS největší všestrannost. Skutečnost, že je lze v případě potřeby použít jako poloautomatické útočné pušky, zvyšuje poptávku po nich, zejména ve vyšších hodnostech.

  M13

  M13 je ve hře CoD: Mobile k dispozici od začátku září. Rychle se dostala mezi nejlepší útočné pušky ve hře. V 10. sezóně se dočkala také několika vylepšení, která se týkala jejího nabíjení, rychlosti pohybu a univerzálnosti nábojů. Tyto buffy z ní udělaly výkonnou zbraň, kterou lze dále vylepšovat pomocí nástavců.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS