Více
  19.9 C
  Czech
  Sobota, 21 května, 2022

  Lidé z celého světa sdíleli videa s potleskem pro odvážnou Azayliu, která má vzácnou formu leukémie

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejrůznější celebrity z celého světa ale i neznámí lidé sdíleli videa, kde tleskají. Poslali tím vzkaz osmiměsíční Azaylie a jejím rodičům. Díky svému odvážnému boji s rakovinou si holčička získala srdce národa a byla nominována na cenu Pride of Britain. Informuje o tom server The Sun.

  Otci Ashleymu Cain, známému z televizní reality show MTV Ex On The Beac, a jeho přítelkyni Safiyye Vorajee, se Azaylia narodila v srpnu loňského roku. O devět týdnů později ale dostali od lékařů zničující zprávu. Azaylii diagnostikovali leukémii. Následně lékaři objevili nádory v celém těle, včetně jejího mozku a sleziny.

  Matka Safiyya od té doby pravidelně zveřejňuje obrázky jejich bitvy na sociálních sítích, aby tím pomohla ostatním v řešení podobných životních situací.

  Poslední pokus na záchranu života Azaylie zkusili rodiče začátkem dubna, kdy letěli do Singapuru a podstoupili potenciálně život zachraňující léčbu, která stála více než 1,5 milionu liber. Minulý týden jim ale bylo bohužel řečeno, že léčba nezabírá a specialisté v zemi nemohou už nijak pomoci.

  Před pár dny rodiče na Instagramu zveřejnili video kde informují, že malé Azaylii zbývá jen posledních pár dní života. Od té doby se sociální sítě plní videy s potleskem pro malou Azayliu a její rodiče.

  Safiyye se ve středu vyjádřila na svém instagramovém účtu kam napsala: „Děkuji každému člověku, který včera v noci tleskal za naše krásné dítě. Jsem tak ráda, že jsme s vámi sdíleli naši cestu. Prostřednictvím ní jsme získali mnoho skutečných přátel, včetně vás.

  „Stále nemohu uvěřit, kolik lásky a energie Azaylia vytvořila. Je to krásné, tak krásné! Nyní má po celém světě bratry a sestry, tety a strýce, bratrance, neteře a synovce,“ dodala Safiyya.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS