Více
  0.7 C
  Czech
  Čtvrtek, 27 ledna, 2022

  Otec kontroluje, co nosím, říkám, dělám nebo si myslím. Britney Spears se na pódia jen tak nevrátí

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Americká zpěvačka Britney Spears se o víkendu na sociálních sítích znovu vyjádřila k opatrovnictví. Popová ikona podle svých slov nebude vystupovat, dokud bude mít její otec kontrolu nad její kariérou. Spears si zároveň posteskla, že 13 let trvající správa zpěvaččiných obchodních i osobních záležitostí zničila její sny.

  Její sobotní vyjádření v dlouhém příspěvku na Instagramu je zatím poslední z řady emotivních veřejných komentářů o opatrovnictví, o jehož ukončení Spears žádala.

  „V dohledné době nebudu vystupovat na žádném pódiu, když má můj táta pod kontrolou, co si obleču, co říkám, co budu dělat nebo si myslet,“ napsala zpěvačka na sociálních sítích.

  „Mnohem raději budu sdílet videa, ANO, ze svého obýváku než z pódia ve Vegas... Nebudu se líčit a znovu, znovu a znovu zkoušet na jevišti, když už roky nemůžu dělat remixy svých písní tak, jak bych chtěla,“ dodala Spears.

  Otec popové hvězdy, Jamie Spears, má výhradní kontrolu nad majetkem své dcery v hodnotě 60 milionů dolarů. O novém uspořádání vztahů rozhodl soud již v roce 2008.

  Devětatřicetiletá popová ikona, která má blíže nespecifikované psychické problémy, nevystupuje na veřejnosti od konce roku 2018, kdy skončilo její světové turné a koncertování v Las Vegas.

  Britney Spears tento týden jmenovala nového právníka, který ji bude zastupovat v její snaze ukončit opatrovnictví, které dříve označila za ponižující.

  „Tohle opatrovnictví mi zničilo sny… takže jediné, co mám, je naděje. A naděje je jediná věc na světě, kterou je velmi těžké zničit,“ napsala v sobotu.

  Za Spears stojí značná část veřejnosti

  Jeden z dokumentů o zpěvačce, Framing Britney Spears, přilákal širší pozornost veřejnosti, která zpěvačce z velké části vyjádřila podporu. Ukončení opatrovnictví dlouhodobě podporuje hnutí #FreeBritney. Umělkyně hashtag navíc minulý týden poprvé použila ve svém příspěvku. Tento týden získala Spears dvě nominace na ceny Emmy.

  Spears a její právník podle agentury Reuters zatím nepodali formální žádost o ukončení opatrovnictví. Příští soudní slyšení proběhne 29. září v Los Angeles.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jacinda Ardern

  Novozélandská premiérka Ardern ruší svatbu kvůli šíření varianty omikron

  Předsedkyně vlády Nového Zélandu Jacinda Ardern zrušila svou svatbu poté, co oznámila zavedení nových opatření proti šíření koronaviru. Celá země se totiž momentálně potýká s nakažlivější variantou omikron.
  Pilotka Zara Rutherford obletěla svět jako nejmladší žena v historii

  Zara Rutherford (19) si splnila sen. Sólo obletěla svět jako nejmladší pilotka v historii

  Belgicko-britská teenagerka se ve čtvrtek stala nejmladší ženou, která sama obletěla svět. Je zároveň první osobou, jíž se to podařilo v ultralehkém letadle. Náročná cesta přes pět kontinentů devatenáctileté rekordmance zabrala pět měsíců.
  Gaspard Ulliel

  Ve 37 letech zemřel po nehodě na lyžích herec Gaspard Ulliel známý jako Hannibal Lecter

  Francouzský herec Gaspard Ulliel, známý z filmů Hannibal Rising či Saint Laurent, zemřel ve věku 37 let po nehodě na lyžích v Alpách v oblasti Savoie.
  Předávání hudebních cen Grammy 2022

  Letošní předávání cen Grammy se přesouvá na duben do Las Vegas

  Slavnostní předávání hudebních cen Grammy se uskuteční 3. dubna v Las Vegas, týden po udílení Oscarů, uvedly v úterý Recording Academy a televizní stanice CBS ve společném prohlášení. Ceremoniál měl původně proběhnout koncem tohoto měsíce v Los Angeles, ale kvůli šíření koronaviru jej organizátoři odložili.
  Céline Dion se potýká se zdravotními problémy

  Céline Dion ruší zbývající koncerty své tour. Zpěvačku trápí zdravotní problémy

  Kanadská zpěvačka Céline Dion oznámila zrušení zbývajících 16 koncertů svého světového turné kvůli přetrvávajícím zdravotním obtížím. Umělkyně se podle svého sobotního vyjádření na Instagramu potýká s „těžkými a přetrvávajícími svalovými křečemi“, které jí v koncertování brání.
  Denzel Washington jako Macbeth

  Denzel Washington v hlavní roli aneb Macbeth, jak ho neznáte

  Americký herec Denzel Washington ztvárnil jednu z nejslavnějších postav z děl Williama Shakespeara ve filmu The Tragedy of Macbeth. Jedná se o novou adaptaci 400 let staré hry, jejíž inscenaci oscarový herec podle svých slov nikdy neviděl.
  Reklama
  Reklama
  Reklama