Reklama

Otec kontroluje, co nosím, říkám, dělám nebo si myslím. Britney Spears se na pódia jen tak nevrátí

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Americká zpěvačka Britney Spears se o víkendu na sociálních sítích znovu vyjádřila k opatrovnictví. Popová ikona podle svých slov nebude vystupovat, dokud bude mít její otec kontrolu nad její kariérou. Spears si zároveň posteskla, že 13 let trvající správa zpěvaččiných obchodních i osobních záležitostí zničila její sny.

Její sobotní vyjádření v dlouhém příspěvku na Instagramu je zatím poslední z řady emotivních veřejných komentářů o opatrovnictví, o jehož ukončení Spears žádala.

„V dohledné době nebudu vystupovat na žádném pódiu, když má můj táta pod kontrolou, co si obleču, co říkám, co budu dělat nebo si myslet,“ napsala zpěvačka na sociálních sítích.

„Mnohem raději budu sdílet videa, ANO, ze svého obýváku než z pódia ve Vegas... Nebudu se líčit a znovu, znovu a znovu zkoušet na jevišti, když už roky nemůžu dělat remixy svých písní tak, jak bych chtěla,“ dodala Spears.

Otec popové hvězdy, Jamie Spears, má výhradní kontrolu nad majetkem své dcery v hodnotě 60 milionů dolarů. O novém uspořádání vztahů rozhodl soud již v roce 2008.

Devětatřicetiletá popová ikona, která má blíže nespecifikované psychické problémy, nevystupuje na veřejnosti od konce roku 2018, kdy skončilo její světové turné a koncertování v Las Vegas.

Britney Spears tento týden jmenovala nového právníka, který ji bude zastupovat v její snaze ukončit opatrovnictví, které dříve označila za ponižující.

„Tohle opatrovnictví mi zničilo sny… takže jediné, co mám, je naděje. A naděje je jediná věc na světě, kterou je velmi těžké zničit,“ napsala v sobotu.

Za Spears stojí značná část veřejnosti

Jeden z dokumentů o zpěvačce, Framing Britney Spears, přilákal širší pozornost veřejnosti, která zpěvačce z velké části vyjádřila podporu. Ukončení opatrovnictví dlouhodobě podporuje hnutí #FreeBritney. Umělkyně hashtag navíc minulý týden poprvé použila ve svém příspěvku. Tento týden získala Spears dvě nominace na ceny Emmy.

Spears a její právník podle agentury Reuters zatím nepodali formální žádost o ukončení opatrovnictví. Příští soudní slyšení proběhne 29. září v Los Angeles.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama