Reklama
10.5 C
Czech
Čtvrtek 2. dubna 2026
e-Sports1v1 Gulag se vrací zpět do Call of Duty: Warzone 2.0

1v1 Gulag se vrací zpět do Call of Duty: Warzone 2.0

Warzone 2.0 Season 2 přináší do oblíbené battle royale hry několik velkých změn, včetně návratu režimu 1v1 Gulagu z původní hry Warzone. Druhá iterace battle royale hry otřásla způsobem hraní Gulagu a změnila ho na režim 2v2, ve kterém se hráči spojí s dalším náhodným hráčem.

Podporovalo to také používání nové funkce proximity chatu, kde se museli rozhodnout, zda zlikvidují nepřátelský tým, nebo budou spolupracovat na odstranění NPC Jailer.

Po odporu fanoušků však Infinity Ward nakonec vrací osvědčený formát 1v1.

Warzone 2.0 Season 2 přináší zpět 1v1 Gulag

Zmizí také nové NPC Jailer, které bude nahrazeno mechanikou přesčasů ve stylu Domination s kontrolním bodem vlajky. To je další vracející se prvek z původního Warzone.

Aby bylo možné tuto změnu uvést do provozu dříve, společnost Infinity Ward uvádí, že upravila stávající mapu Gulag pro lepší 1v1 souboje. Aktivně také pracuje na speciální 1v1 mapě pro budoucí sezóny.

Gulag dává hráčům druhou šanci znovu se zapojit do lobby. Systém 2v2 je ale často vydával na milost a nemilost náhodnému spoluhráči, což vedlo ke značné frustraci.

Hráči, kteří opustí Gulag vítězně, získají větší peněžní odměnu. To jim umožní rychleji se postavit na nohy a znovu se zapojit do boje.

Stejně tak se v Gulagu bude spawnovat hotovost jako pozemní loot. To, aby hráči byli motivováni k prozkoumávání arény a zvýšili tak množství hotovosti, kterou budou mít po opětovném nasazení.

Další změny ve hře

Společnost Infinity Ward také provádí některé logistické změny v módu Gulag. Přepracovává se pozemní loot a vývojáři zkoumají také loot, s nímž se hráči spawnují.

Společnost taktéž aktualizovala fond zbraní tak, aby v průběhu kola zahrnoval útočné pušky, samopaly a lehké kulomety jako primární zbraně. Brokovnice byly z rotace odstraněny, zatímco pistole zůstanou k dispozici jako sekundární zbraně.

Vyváženost zbraní neustále analyzujeme a v sezóně 2 budeme zbraně vyvažovat stejně jako při každé jiné sezónní nebo mezisezónní aktualizaci. Podrobnosti o vyvážení zbraní najdete v nadcházejících poznámkách k záplatám pro zahájení sezóny 2,“ vzkázala společnost hráčům.

Dále se společnost zaměřila na zlepšení stability hry. „I nadále se snažíme zlepšovat celkovou stabilitu a výkon našich her, včetně snížení počtu pádů na všech platformách a ve všech titulech.,„ prohlásilo studio.

Reklama

Doporučujeme

Klimatičtí vědci z USA prchají do Norska. Láká je výzkum v Arktidě

Politika administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa zaměřená proti klimatické vědě spustila exodus vědců. Někteří se přesunuli do Norska, kde se podílejí na výzkumu v Arktidě.

Ruský činitel informoval o ukrajinském útoku na rafinérie v Ufě

Několik ukrajinských dronů mířících k ropným rafinériím sestřelila protivzdušná obrana u ruského města Ufa, přičemž trosky jednoho ze strojů spadly v průmyslové zóně, kde vypukl požár. Na platformě Telegram to dnes oznámil šéf autonomní republiky Baškortostán Radij Chabirov. Podle telegramového kanálu Astra vypukl požár v tamní rafinerii koncernu Bašněfť. Ukrajina informuje o obětech ruských útoků.

Posádka mise Artemis II po startu úspěšně opravila toaletu kosmické lodi Orion

Posádka mise Artemis II po startu úspěšně opravila toaletu kosmické lodi Orion v úzké spolupráci s řídícím střediskem v Houstonu, informoval americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Posádka nedlouho po startu hlásila blikající kontrolku poruchy toalety, načež týmy řídícího střediska vyhodnotily příslušná data, spolu s astronauty provedly diagnostiku a problém společně postupně vyřešili.

Trump se v projevu snažil přesvědčit Američany o smyslu války s Íránem

Americký prezident Donald Trump v prvním televizním projevu od začátku války s Íránem ponechal nezodpovězené klíčové otázky, včetně toho, kam válka směřuje a jak ji Spojené státy ukončí, píše web stanice BBC. Prezident v projevu nic významného neoznámil, napsal deník The New York Times (NYT). Šéf Bílého domu se snažil přesvědčit Američany o smyslu války, shodují se média. Konflikt totiž v době rostoucích cen ropy a obav o další dopady na ekonomiku podle průzkumů ztrácí podporu.

Ještě týdny války. Trump trhy neuklidnil, ropa zdražuje

Ceny ropy po krátkodobém poklesu opět rostou. Trhy totiž očekávaly oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa o brzkém ukončení války, místo toho dostaly ujištění o tvrdých úderech v následujících dvou až třech týdnech. Podle některých odborníků konflikt směřuje k další eskalaci, jiní v tom naopak vidí optimističtější časové ohraničení úderů.

Pošleme Írán do doby kamenné. Ale už jsme vyhráli, řekl Trump

Americký prezident Donald Trump v projevu k národu v noci na čtvrtek zopakoval svá předchozí tvrzení, že válka bude pokračovat ještě dva až tři týdny, přičemž Írán již nepředstavuje hrozbu. Podle něj se podařilo zničit i jeho jaderný program tak, aby nemohl vyvinout jaderné zbraně. Hormuzský průliv prý USA nepotřebují.

Na Krymu havarovalo ruské vojenské letadlo, zahynuly desítky lidí

Na ukrajinském poloostrově Krym, který Rusko nelegálně anektovalo v roce 2014, havarovalo ruské vojenské letadlo. Podle ruského ministerstva obrany při nehodě zahynulo všech 29 lidí na palubě.

Trumpova výjimka může ohrozit jednu z nejvzácnějších velryb světa

V Mexickém zálivu žije jen nepatrná populace velryby Riceovy, kterou vědci řadí k nejohroženějším kytovcům planety. Teď se její situace dál komplikuje. Výbor americké vlády totiž udělil výjimku, která může usnadnit pokračování ropných a plynových aktivit v oblasti, kde tento druh žije celý svůj život.

Japonská vláda zvýšila některé daně, aby financovala navýšení výdajů na obranu

Japonsko ode dneška zvýšilo daň z tabáku a z příjmů právnických osob, aby financovalo navýšení výdajů na obranu. Vláda chce příští rok také zvýšit daně z příjmů fyzických osob, od čehož si slibuje dodatečný roční příjem 1,3 bilionu jenů (přes 173 miliard Kč), napsala agentura Kjódó.

Trump zvažuje stažení USA z NATO kvůli nezapojení spojenců do války s Íránem

Americký prezident Donald Trump řekl britskému deníku The Daily Telegraph, že silně zvažuje stažení Spojených států z NATO poté, co se spojenci nepřidali k jeho válce s Íránem. Šéf Bílého domu transatlantickou alianci označil za nefunkční, stejně ji podle něj vnímá i ruský prezident Vladimir Putin.

Ruský dronový útok poničil průmyslový areál v západoukrajinském Lucku

Ruský útok v noci na dnešek poškodil průmyslovou oblast v západoukrajinském městě Luck, kde vyhořel terminál soukromé poštovní společnosti Nova pošta a sklad potravin. Informoval o tom portál Ukrajinska pravda s odvoláním na starostu města Ihora Poliščuka. Ten na síti Telegram napsal, že zranění nejsou hlášeni. Ukrajinské letectvo dnes ráno mezitím oznámilo, že Ukrajina v noci čelila útoku 339 ruských dronů, z nichž 298 se podařilo sestřelit, případně jinak neutralizovat.

Ceny ropy jdou dolů. Očekává se Trumpův projev k národu

Ceny ropy klesly pod 100 dolarů za barel po signálech, že se válka možná chýlí ke konci. Americký prezident Donald Trump prohlásil, že konflikt skončí do dvou až tří týdnů bez nutnosti vyjednat dohodu. Jeho íránský protějšek Masúd Pezeškján vyjádřil ochotu ukončit konflikt, ale pouze za předpokladu bezpečnostních záruk.

Trump odebral dotace veřejnoprávním médiím v rozporu s ústavou, rozhodl soudce

Výnos amerického prezidenta Donalda Trumpa o odebrání federálních dotací veřejnoprávní rozhlasové stanici NPR a veřejnoprávní televizi PBS je protiústavní, rozhodl v úterý federální soudce. Trump loni v květnu nařídil federálním agenturám zastavit financování veřejnoprávních médií s odůvodněním, že jsou zaujatá, a neměla by proto dostávat finance z daní Američanů. Píše o tom deník The New York Times (NYT).

Válka brzy skončí, tvrdí Trump. Írán jednání s USA popírá

Americký prezident Donald Trump novinářům sdělil, že válka s Íránem skončí do dvou až tří týdnů. Nestanovujeme si žádné limity, přičemž se budeme bránit, dokud to bude nutné, reagoval na toto prohlášení íránský ministr zahraničí Abbás Arakčí.

Max Verstappen ztrácí motivaci a zvažuje budoucnost ve Formuli 1

Max Verstappen otevřeně kritizuje novou podobu Formule 1 pro rok 2026. Označuje ji za „anti-racing“ a přirovnává ji k „Mario Kartu“ nebo „Formula E na steroidech“. Jeho slova nejsou jen frustrací z výkonu. Naznačují hlubší problém.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama