Více
  1.9 C
  Czech
  Čtvrtek, 27 ledna, 2022

  Zpěvačka přišla o kštici prodlužováním vlasů, jediným řešením byla transplantace

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jako hip-hopová hvězda pódií chtěla vypadat originálně a sexy, a tak si vylepšovala účesy nejrůznějším stylingem. Navazování pramenů, splétání copánků. To se jí ale vymstilo. Přišla o polovinu vlasů. Musela si je nechat nastřelit.

  Mnozí se na výsledky transplantace vlasů dívají skepticky. Zákrok bývá považován za náročný jak zdravotně, tak finančně a výsledek nejistý, kdy nastřelené vlasy často zůstávají velmi řídké. Dvaačtyřicetiletá britská hip-hopová zpěvačka Lisa Maffia si však tuto metodu nemůže vynachválit. Poté, co téměř vyplešatěla, jí transplantace znovu vrátila radost do života.

  Zpěvačka se přiznala, že o vlasy přišla svou vinou, když je řadu let zatěžovala neúměrným zkrášlováním. Nechávala si vlasy uměle prodlužovat, a navíc nosila typické černošské copánky, velký módní trend z devadesátých let. Neustálé pevné utažení kořínky nevydržely a Lise začala hříva vypadávat.

  Její hranice vlasů postupně ustupovala směrem k temeni a ona skončila do půli hlavy plešatá. Což musí být pro každou pro ženu, navíc zpěvačku, mimořádně nepříjemné. Lisa se tedy před rokem rozhodla zkusit transplantaci vlasů. Toto úterý zveřejnila na své instagramové stránce sestřih videa, ve kterém ukazuje, jak vypadala před a po zákroku.

  „Před rokem jsem podstoupila transplantaci vlasů a zde jsou mé úžasné výsledky. Provedli mi to přímo tady ve Velké Británii, na skvělém místě v Londýně. Cenově dostupné a nejlepší ve Velké Británii,“ sdílí své nadšení. „Změnilo to můj život. Zničila jsem si vlasy svými ´devadesátkovými´ copánky a také prodlužováním vlasů. Během let neustálé zátěže mé vlasy byly stále tenčí a tenčí,“ popisuje.

  Nastřelení vlasů Lisa Maffia považuje za to nejlepší rozhodnutí, kterého ani trochu nelituje

  V rámci procedury, kterou podstoupila, jí odebrali vlasové folikuly ze zadní části hlavy, kde jsou vlasy nejsilnější a nejhustší a umístili je do přední části hlavy. „Není to tak bolestivé, jak to vypadá, nic jsem necítila,“ dodává k fotografiím ze zákroku, které vpadají poměrně drasticky. Dva dny po operaci se prý ranky už hojily. Dnes se Lisa opět chlubí krásnou hřívou, se kterou může bez obav před světla ramp.

  Svého rozhodnutí nechat si kštici implantovat proto rozhodně nelituje. Transplantaci vlasů doporučuje všem ženám, které trpí podobným problémem. Upozorňuje však, že je důležité zvolit si opravdu kvalitní kliniku. „Ujistěte se, že jdete na správné místo, aby to dopadlo tak dobře, jako u mě,“ říká o zákroku, za který v Británii zaplatíte v přepočtu od třiceti do devadesáti tisíc korun.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Terika Clay

  Žena v Missouri postřelila zaměstnankyni McDonald’s kvůli vystydlým hranolkům

  Terika Clay (30) byla obviněna z trestného činu napadení prvního stupně poté, co vytáhla zbraň a vystřelila na servírku v McDonald's. Oběť vyvázla s lehkým zraněním.
  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Kapitánovi výletní lodi Dafyddovi Lewisovi se na jeho plavbě Cardigan Bay ve waleském New Quay podařilo natočit neuvěřitelnou show delfínů. Unikátních záběrů si všimnul i britský deník Daily Mail.
  Zpěvačka Adele. Foto: Reuters

  Vyplouvá napovrch pravý důvod zrušení koncertu Adele. Žádný covid, ale zuřivá hádka kvůli bazénu

  Zpěvačka Adele rozhořčila tisíce fanoušků, když den před velkolepým koncertem v Las Vegas oznámila, že se vystoupení ruší. Tvrdila, že důvodem je šíření covidu-19. Nyní se však proslýchá, že se jí jen nelíbilo pódium.
  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla

  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla, protože nebyl dost vzdělaný

  Po dobu několika let se dívka nechávala podporovat od svého partnera, který tvrdě dřel jako dělník. Když pak díky němu získala titul, nebyl jí dost dobrý.
  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus

  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus! Žije pouze v lesích Thajska

  Nadšenec do přírody a taky velice populární youtuber JoCho Sippawat z Thajska se na YouTube může chlubit nějakými 2,5 miliony odběrateli. Na rozdíl od influencerů typu Jake Paul ale JoCho baví lidi aspoň něčím podnětným. Bere totiž své sledující na výlety do přírody, kde následně objevuje všechno možného. A teď se mu dokonce povedlo objevit i nový druh tarantule.
  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Pozoruhodné metody se chopil jistý muž turecké národnosti, Izzet Koca. Dobytku navléká speciální brýle, ve kterých se zobrazují krásné zelené pastviny. Ukazuje se, že krávy, které s nimi dojí, mají výrazně větší produktivitu.
  Reklama
  Reklama
  Reklama