Reklama

Zakladatel erotického serveru OnlyFans si žije jako král! Kolik už mu slavný web vydělal?

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Stejně jako je známý TikTok jako sociální síť plná nejrůznějších výstřelků v krátkých videích, tak se v nedávných měsících proslavil také server OnlyFans. Jeho šéf prozradil, jaká byla cesta k jeho erotickému serveru.

Jde o stránku pro tvůrce lechtivého obsahu, kteří si za svůj kontent nechávají platit od předplatitelů. Na svůj profil mohou přidávat články a příspěvky ze svého běžného života, fotky, videa a uzamčené složky.

Na stránkách jsou miliony předplatitelů, kteří vyhledávají obsah podle svého gusta. Navíc jsou konzumenti také v kontaktu se svou oblíbenou hvězdou, což může být influencer, celebrita i neznámá žena, či muž. Mají také možnost si od nich zaplatit službu takzvaně „na míru“.

Na OnlyFans se registruje stále víc odvážlivců, protože si na něm velmi dobře vydělají. Můžete tam tak potkat třeba i bývalé moderátorky a modelky, které se rozhodly zkusit štěstí. A tak není divu, že Tim Stokely, který OnlyFans vymyslel, od roku 2016, kdy byl server uveden do provozu, vydělal slušný balík.

Jen v loňském roce, i když hlavně kvůli izolaci spojené s koronavirem, společnost OnlyFans, která snížila výdělky tvůrců o 20 procent, zaznamenala v průběhu roku tržby o 615 procent víc než předchozích 12 měsíců.

Počet tvůrců obsahu během té doby také vzrostl z 348 000 na 1,6 milionu, zatímco počet předplatitelů prudce vzrostl z 13 na 82 milionů lidí ve 187 různých zemích. A 37letý šéf společnosti se nikdy nestyděl předvádět své bohatství, které mu jeho erotický server přináší.

Umožnilo mu to začít vést neuvěřitelně extravagantní životní styl, ať už si užívá honosných prázdnin ve Španělsku či USA, jezdí v luxusních vozech, včetně matně černé Audie R8, nebo se plaví na jachtě se svými kamarády. A pravidelně dává sledovatelům nahlédnout do svého života a sdílí snímky ze svého domu s bazénem, hernou, kinem a posilovnou.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Panther_Tank
Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO
Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama