Více
  8.3 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Zakladatel erotického serveru OnlyFans si žije jako král! Kolik už mu slavný web vydělal?

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Stejně jako je známý TikTok jako sociální síť plná nejrůznějších výstřelků v krátkých videích, tak se v nedávných měsících proslavil také server OnlyFans. Jeho šéf prozradil, jaká byla cesta k jeho erotickému serveru.

  Jde o stránku pro tvůrce lechtivého obsahu, kteří si za svůj kontent nechávají platit od předplatitelů. Na svůj profil mohou přidávat články a příspěvky ze svého běžného života, fotky, videa a uzamčené složky.

  Na stránkách jsou miliony předplatitelů, kteří vyhledávají obsah podle svého gusta. Navíc jsou konzumenti také v kontaktu se svou oblíbenou hvězdou, což může být influencer, celebrita i neznámá žena, či muž. Mají také možnost si od nich zaplatit službu takzvaně „na míru“.

  Na OnlyFans se registruje stále víc odvážlivců, protože si na něm velmi dobře vydělají. Můžete tam tak potkat třeba i bývalé moderátorky a modelky, které se rozhodly zkusit štěstí. A tak není divu, že Tim Stokely, který OnlyFans vymyslel, od roku 2016, kdy byl server uveden do provozu, vydělal slušný balík.

  Jen v loňském roce, i když hlavně kvůli izolaci spojené s koronavirem, společnost OnlyFans, která snížila výdělky tvůrců o 20 procent, zaznamenala v průběhu roku tržby o 615 procent víc než předchozích 12 měsíců.

  Počet tvůrců obsahu během té doby také vzrostl z 348 000 na 1,6 milionu, zatímco počet předplatitelů prudce vzrostl z 13 na 82 milionů lidí ve 187 různých zemích. A 37letý šéf společnosti se nikdy nestyděl předvádět své bohatství, které mu jeho erotický server přináší.

  Umožnilo mu to začít vést neuvěřitelně extravagantní životní styl, ať už si užívá honosných prázdnin ve Španělsku či USA, jezdí v luxusních vozech, včetně matně černé Audie R8, nebo se plaví na jachtě se svými kamarády. A pravidelně dává sledovatelům nahlédnout do svého života a sdílí snímky ze svého domu s bazénem, hernou, kinem a posilovnou.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže. Zasáhly ji i jeho dluhy

  V Japonsku je normou, v královské rodině striktně dodržovat řád urozenosti. Dosud nepřicházelo v úvahu, aby si některý člen vzal partnera bez vznešeného panovnického titulu. Až princezna Mako to porušila. A nemá to jednoduché.
  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe

  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe. To má způsobit nevratnou změnu zemského systému

  Často slyšíme o tání ledovců v polárních končinách, jako je Grónsko nebo Antarktida. Ještě kritičtější situace kvůli tajícímu ledu je však v Afrických horách. Velmi brzy hrozí záplavy a hladomor.
  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Tohle si běžný pozemšťan jen těžko dokáže představit. „Plyn o hmotnosti miliónů sluncí‘, stovky milionů let, takové veličiny a příměry se skloňují v nové studii, která pátrá po prvotním vzniku záhadných vesmírných černých děr.
  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  V Německu se rozjelo pátrání po jedenáctileté dívence. Naposledy si byla zaběhat v bavorském Holzheimu, pak už ji nikdo neviděl. Pikantní na celém je, že by podle zdrojů mohlo mít ztracení spojitost s nebezpečnou sektou.
  Matka, která za 10 let porodila 11 dětí

  Žena, která za 10 let porodila 11 dětí. Nyní čeká další a plánuje všechny učit sama doma

  Sedmatřicetiletá Courtney působí jako svěží mladá žena, rozhodně ne jako strhaná matka. Přesto přivedla na svět už jedenáct potomků a dvanácté je na cestě. S třiatřicetiletým manželem Chrisem si udělali doma menší ‚továrnu na děti‘.
  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky

  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky. Typickým holčičím růžovým přebalům odzvonilo

  Výjev dívek hrajících si s panenkami v růžových šatičkách a chlapců s autíčky je nejspíš minulostí. Instituce rozhodly, že se hračky musí sjednotit do podoby „uni sex“. Průzkumy totiž odhalily, že dosavadní rozlišování pohlaví by mohlo děti urážet.
  Reklama
  Reklama
  Reklama