Více
  24.9 C
  Czech
  Neděle, 26 června, 2022

  Tento měsíc přijdou na Netflix další čtyři hry

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Streamovací služba Netflix, která je známá především svými filmy a televizními pořady, prohlubuje své investice do videoher. Na platformu dorazí tento měsíc další čtyři hry. Informoval o tom server Retuers.

  Jedna z nich se jmenuje Exploding Kittens, která vychází z populární karetní hry a bude také spojena s připravovaným seriálem, který bude mít premiéru v roce 2023. Díky těmto čtyřem novým titulům se herní katalog Netflixu rozroste na celkem 22 her.

  Hra Exploding Kittens, kterou vyvinula společnost Direwolf Digital, zachovává klasickou hratelnost původní karetní hry, kdy hráči tahají karty a snaží se vyhnout vybuchujícímu koťátku. Uživatelé budou moci hrát se dvěma novými exkluzivními kartami, Radar a Flip Flop, které hráčům umožní manipulovat s balíčkem novými způsoby. Nová hra Exploding Kittens bude uvedena na trh 31. května ve více než 15 jazycích.

  Netflix stále více investuje do videoher

  Jak uvedla agentura Reuters, od zahájení herní iniciativy v listopadu 2021 koupila společnost Netflix tři studia. A to finské Next Games, texaské Boss Fight Entertainment a studio Night School, které je známé především mysterióznímu hře Oxenfree.

  Jedním z dalších titulů, které se na seznamu her společnosti Netflix objeví, je hra Dragon Up. Tu vyvinulo kanadské vývojářské studio East Side Games. V této dobrodružné hře sbírají hráči vzácné draky, aby zachránili své království. Netflix uvádí, že aby hra působila kouzelněji, bere si její grafický styl inspiraci ze skandinávského designu a ilustrací, které se objevují v raných pohádkových knihách a pohádkách.

  Další hra se jmenuje Townsmen: A Kingdom Rebuilt a je první hrou Netflixu od německého vývojářského studia HandyGames. Ve hře hráči budují středověké město, dělají chytrá finanční rozhodnutí a dělají vše pro to, aby jejich obyvatelé byli spokojení.

  Jako poslední Netflix přidává hru Moonlighter od vývojářského studia 11 Bit Studios. V této RPG adventuře hráči přes den spravují obchod v idylické vesnici. V noci hráči prozkoumávají dungeony, zabíjejí příšery a odhalují tajemství.

  Pro přístup musíte v aplikaci Netflix klepnout na novou kartu Hry. Po výběru titulu jsou uživatelé přesměrováni do obchodu Google Play, kde si hru nainstalujete. Po stažení her je lze kdykoli hrát klepnutím na ně v aplikaci Netflix nebo na domovské obrazovce zařízení se systémem Android. V případě systému iOS používá Netflix podobný systém, kdy jsou uživatelé pro stažení přesměrováni do obchodu App Store společnosti Apple.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS