Více
  21 C
  Czech
  Čtvrtek, 18 srpna, 2022

  Stil 365 daruje školní batohy přímo školám a potřebným

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Praha 24. června 2022 (PROTEXT) – Česká společnost Stil 365 s.r.o. pokračuje letos v rámci projektu „Pomáháme dětem do škol“ s darováním školních batohů a dalších potřeb do školy dětem se znevýhodněním. Vyzývá starosty, zástupce škol, školek a širokou veřejnost, aby jim doporučila konkrétní rodiny, kterým život naložil více, než mohou unést.

  Posláním společnosti Stil 365 je ulehčit žákům a studentům život a to nejen ve smyslu váhy nákladu, který nosí na zádech, ale i váhy nákladu, který nosí v životě. Školní prostředí, kolektiv, řád a nové povinnosti jsou pro různé děti různě náročné, ne všechny však mají stejnou podporu pro zvládnutí všech příležitostí a výzev, které s sebou školní rok přináší. Cílenými dary pomoci přispívá firma ke zvýšení dětského sebevědomí, spokojenosti a samostatnosti.

  Máte pocit, že víte přesně, kam by se nabídnutá pomoc v podobě darování školních aktovek, batohů a dalších pomůcek hodila? Podělte se o své tipy, předejte výzvu dále!

  Pomoc z ruky do ruky

  Cesty pomoci jsou různé, zástupci společnosti Stil 365 letos zvolili tu nejrychlejší a nejpřímější – z ruky do ruky. Oslovují proto školy, školky a další zařízení, které mají v přímé péči potřebné děti a dokážou nejlépe posoudit, jaká pomoc a komu má jaký smysl. Školní potřeby pak putují bez okliky přímo na místo určení.

  Jan Starecki, ředitel společnosti Stil 365 dodává: „Pomozte nám najít děti, žáky, a studenty, kteří potřebují naši pomoc. V případě souhlasu rádi anonymně uveřejníme jejich příběh, což nám pomůže oslovit další a další organizace či konkrétní lidi, kteří naši pomoc potřebují, ale nevědí, jak či kde si o ni říct.“

  V rámci charitativních aktivit společnost doposud spolupracovala s různými charitativními organizacemi, v roce 2021 dostaly k potřebným dětem školní pomůcky a vybavení v hodnotě 125.000 Kč bez DPH v maloobchodních cenách. Česká firma Stil 365 se umí zapojit do dlouhodobých projektů a programů, ale dokáže i reagovat rychle a pohotově v případech náhlých a nečekaných situací.

  O společnosti Stil 365 s.r.o.

  Již téměř 30 let vyrábíme a dodáváme školní potřeby, dárková balení a blahopřání. Naším posláním je ulehčit žákům a studentům život a to doslova. S váhou školních pomůcek se pereme o každé deko, vyvíjíme anatomické zádové systémy i batohy, které rostou s dítětem. Protože i my jsme rodiče a našemu poslání stoprocentně věříme.

  Fungujeme v souladu s principy společensky odpovědné firmy. K organizacím, které podporujeme finančními i věcnými dary, patří mateřské a základní školy, domovy pro matky s dětmi, fondy a spolky postižených či znevýhodněných dětí. Konkrétně jsme navázali spolupráci s Armádou spásy České republiky, SOS dětskými vesničkami, Aliancí náhradních rodin, se základní školou v Moravské Nové Vsi, se starostou pražské městské části Řeporyje a dalšími.

  Další příběhy a fotografie jsou pro Vaši potřebu uloženy zde: https://www.stil.cz/pomahame-detem-do-skol

  www.stil.cz

  .

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS