Více
  16.9 C
  Czech
  Pátek 9. června 2023

  Schwarzenegger zavzpomínal na okamžik, kdy manželce řekl, že má dítě s hospodyní: Byla zdrcená

  Arnold Schwarzenegger v novém dokumentárním seriálu promluvil o své hollywoodské kariéře, působení ve funkci kalifornského guvernéra i osobních skandálech. V sérii Arnold společnosti Netflix se pětasedmdesátiletý herec zamýšlí také nad okamžikem, kdy se během sezení v manželské poradně Marii Shriver přiznal, že má dítě s jejich hospodyní.

  Messiho úprk z Paříže realitou. Trenér PSG potvrdil odchod hvězdy

  Dlouhé roky strávené v Barceloně, pak změna v podobě přesunu do Paris Saint-Germain. A teď, po dvou letech ve Francii, přijde opět stěhování. Vedení Paříže potvrdilo odchod Lionela Messiho z klubu. O víkendu odehraje Argentinec poslední zápas a skončí. Kam s ním dál? Spekuluje se o Arábii, ale také Barceloně.

  Výhody prenatální jógy a co vás na lekci čeká

  Pokud jste těhotná a hledáte způsoby, jak relaxovat nebo zůstat fit, možná zvažujete prenatální jógu. Věděli jste ale, že prenatální jóga vám také může pomoci připravit se na porod a podpořit zdraví vašeho miminka?

  Společnosti SANY Heavy Industry a Shenglong Metallurgical navázaly strategické partnerství s cílem podpořit ekologickou transformaci ocelářského průmyslu

  Čchang-ša (Čína) 21. května 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost SANY Heavy Industry („SANY", SSE: 600031), přední světový výrobce těžkých strojů, nedávno slavnostně podepsala smlouvu o uzavření strategického partnerství se společností Guangxi Shenglong Metallurgical Co Ltd (Shenglong Metallurgical). Dohodu o strategické spolupráci podepsali v zastoupení svých společností Liang Linhe, předseda představenstva společnosti SANY Heavy Truck a Lin Nengjing, generální ředitel společnosti Shenglong Metallurgy.

  Generální ředitel společnosti Shenglong Metallurgical Lin Nengjing a předseda představenstva skupiny Sany Heavy Truck Business Group Liang Linhe, kteří se akce zúčastnili, zde společně podepsali dohodu o strategické spolupráci. Slavnostní akce je symbolickým příslibem nové fáze spolupráce obou společností. Zároveň se konala u příležitosti dokončení zakázky v hodnotě 90 milionů RMB (12 milionů USD), v rámci které společnost SANY dodala společnosti Shenglong Metallurgical třicet pět elektrických traktorů EV550, padesát elektrických sklápěcích nákladních vozů a výměnnou stanici baterií. Pro obě společnosti šlo o zásadní milník, který jejich spolupráci posunul na zcela novou úroveň.

  Jakožto jeden z největších výrobců železa a oceli patří společnost Shenglong Metallurgy mezi 500 největších čínských podniků a 50 největších výrobců oceli na světě, přičemž se svou roční produkcí surové oceli celosvětově umístila na 35. místo. V posledních letech tato společnost urychluje své ekologické iniciativy, aby Číně usnadnila dosažení cíle uhlíkové neutrality, a klade větší důraz na udržitelnost a nízkouhlíkový rozvoj posilováním svých kapacit v oblasti ekologické logistiky.

  Dodávka elektrického zařízení SANY výrazně podpořila snahu společnosti Shenglong Metallurgy o dekarbonizaci logistické sítě, a jakožto největší zakázce na elektrická logistická vozidla, jakou ocelářský průmysl v oblasti Kuang-si zaznamenal, se jí podařilo dosáhnout nového rekordu.

  Ke Xueli, předseda představenstva společnosti Shenglong Metallurgy, vyjádřil své nadšení z rozšířené spolupráce se společností SANY a zdůraznil společný cíl obou společností dále elektrifikovat logickou scénu Fang-čcheng-kangu, domovského města tohoto ocelářského gigantu a společně tak posílit městský a národní ocelářský průmysl na jeho cestě k ekologické transformaci při dosažení vysoce kvalitního rozvoje.

  Předseda představenstva společnosti SANY Xiang Wenbo zdůraznil význam této spolupráce pro dosažení souladu s čínskými cíli v oblasti dekarbonizace a její úlohu při podpoře ekologické výroby a udržitelného rozvoje. Celá akce se přitom konala poté, co byla společnost SANY oceněna časopisem Forbes China jako jeden z „50 nejlepších udržitelných průmyslových podniků roku 2022″ a za své pozoruhodné úsilí v oblasti udržitelnosti označena za průkopníka ekologického rozvoje v tomto odvětví.

  Nejnovější úspěchy společnosti SANY v oblasti ekologické výroby, produktových inovací, nízkouhlíkové výroby, udržitelnosti dodavatelského řetězce a posílení postavení zaměstnanců a komunity se také odrážejí na jejím umístění v žebříčku inspirativních příkladů udržitelného investování časopisu Forbes China pro rok 2023, oceňujícím společnosti, které dosáhly výjimečných úspěchů v oblasti ochrany životního prostředí, sociální odpovědnosti a řízení společnosti.

  Výrobní provoz společnosti SANY Heavy Industry v Čchang-ša byl také Světovým ekonomickým fórem (WEF) jmenován jedním z takzvaných Lighthouse provozů a stal se tak druhým závodem těžkého průmyslu společnosti SANY, který tento prestižní titul získal. V reakci na nepříznivý vývoj trhu tento výrobní závod implementuje automatizovaný výrobní model založený na technologiích umělé inteligence a průmyslovém internetu věcí, aby tak bylo možno dosáhnout transformace inteligentní výroby (IM). Nový model umožňuje společnosti zavést při výrobě těžkých strojů digitalizovaný výrobní systém, který zvyšuje produktivitu práce téměř o 100 procent. Výsledkem je zvýšení výrobní kapacity o 123 % a snížení výrobních nákladů na jednotku o 29 %.

  Další informace o společnosti SANY Group najdete na adrese www.sanyglobal.com, nebo nás můžete sledovat na Facebooku či YouTube.

  O společnosti SANY

  Hlavními činnostmi skupiny SANY jsou návrh, výroba, prodej a podpora těžkých strojírenských zařízení. Společnost SANY Heavy Industry je největším čínským a třetím největším světovým výrobcem strojírenského zařízení. Snaha o rozšíření portfolia elektrických výrobků umožňuje společnosti SANY vyniknout v dnešním digitálním světě a je také součástí jejích udržitelných řešení.

  Video
  https://mma.prnewswire.com/media/2080923/SANY_Electric_Semi_trailer_Truck_EV550.mp4

  Logohttps://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

  Kontakt: Yolanda, [email protected]

  prodejní linka: +86-731-85835199

  ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

  Sledujte nás na sítích

  Binance přesměrovala 12 miliard dolarů do firem ovládaných ředitelem Changpengem Zhao, tvrdí SEC

  Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng 'CZ' Zhao a Guangying 'Helina' Chen obdrželi prostřednictvím své holdingové společnosti miliardy dolarů z prostředků zákazníků, tvrdí Komise pro cenné papíry (SEC) v novém soudním dokumentu.

  Terminátora měl hrát O.J.Simpson, prozradil Schwarzenegger v novém dokumentu

  Bývalý hráč amerického fotbalu O.J. Simpson měl být původně obsazen do kultovní role zabijáckého robota Terminátora ve stejnojmenném filmu. Producenti ale měli dojem, že by mu nikdo neuvěřil, že může někoho zabít, prozradil v novém dokumentárním seriálu Netflixu americký herec rakouského původu Arnold Schwarzenegger.

  Trump oznámil, že byl obviněn v souvislosti s nakládáním s tajnými dokumenty

  Bývalý americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že byl trestně obviněn z přechování utajovaných dokumentů ve svém floridském sídle, a označil se za nevinného. Americké ministerstvo spravedlnosti podle agentury AP informaci bezprostředně nepotvrdilo a Bílý dům věc odmítl komentovat. Podle listu The New York Times (NYT) Trump čelí sedmi obviněním, včetně spiknutí, cíleného zatajování dokumentů a nepravdivých prohlášení. Republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy uvedl, že stojí při Trumpovi a že jeho obvinění představuje temný den pro Spojené státy.

  Klimatický jev El Niňo způsobující vysoké teploty oficiálně začal

  Meteorologický jev El Niňo, který bývá všeobecně spojován se zvyšováním teplot, oficiálně začal. Oznámil to dnes americký Národní úřad pro oceány a atmosféru (NOAA). El Niňo se vyznačuje zvýšenou teplotou povrchu Tichého oceánu v rovníkové oblasti, ale má dopady na celou planetu. V některých regionech "by mohl by vést k novým rekordním teplotám", uvedla podle agentury AFP klimatoložka NOAA Michelle L'Heureuxová.

  Izraelská armáda zničila byt Palestince, který útočil v Jeruzalémě

  Izraelská armáda v noci na dnešek v Ramalláhu na okupovaném Západním břehu Jordánu zničila byt Palestince, který podle policie loni v listopadu provedl bombový útok v Jeruzalémě. Informovala o tom agentura Reuters. Podle ní místní obyvatelé proti zátahu hlasitě protestovali, házeli na vojáky kameny a zápalné lahve, armáda odpověděla ostrou střelbou, slzným plynem a ohlušujícími granáty. Nejméně 35 lidí utrpělo zranění, uvedlo podle AFP palestinské ministerstvo zdravotnictví.

  DALŠÍ ČLÁNKY

  Společnost Huawei Cloud spouští finanční kontejnerový cloud, který umožní cloudově nativní core banking

  Šanghaj 9. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - V dnešní digitální době, kdy data z cloudů přibývají neuvěřitelnou rychlostí, investuje stále více podniků do využívání cloudových...

  Společnost Huawei představila chytrá řešení pro železnice budoucnosti na akci Asia Pacific Rail 2023

  Bangkok (Thajsko) 8. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei představila svá špičková chytrá řešení pro železnice budoucnosti na veletrhu Asia Pacific Rail 2023, který...

  Huawei Cloud: využití technologie Cloud Native pro rozvoj globálních inteligentních finančních služeb

  Šanghaj (Čína) 8. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei Cloud uspořádala na konferenci Huawei Intelligent Finance Summit 2023 kolektivní schůzku s názvem "Leading Cloud...

  Tisíce fanoušků West Hamu United zaplavily Prahu

  Fanoušci West Hamu United přiletěli do Prahy na finále Evropské konferenční ligy, ve kterém se anglický tým utkal s fotbalisty Fiorentiny. Lidé v dresech a...

  SodaStream uvádí na trh nové portfolio a představuje aukční výrobník ART

  Praha 8. června 2023 (PROTEXT) - Výtěžek z aukce SodaStream poskytne centru TEREZA na podporu proklimatické Kampaně obyčejného hrdinství Rok 2023 je pro SodaStream v...

  NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  Binance přesměrovala 12 miliard dolarů do firem ovládaných ředitelem Changpengem Zhao, tvrdí SEC

  Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng 'CZ' Zhao a Guangying 'Helina' Chen obdrželi prostřednictvím své holdingové společnosti miliardy dolarů z prostředků zákazníků, tvrdí Komise pro cenné papíry (SEC) v novém soudním dokumentu.

  Terminátora měl hrát O.J.Simpson, prozradil Schwarzenegger v novém dokumentu

  Bývalý hráč amerického fotbalu O.J. Simpson měl být původně obsazen do kultovní role zabijáckého robota Terminátora ve stejnojmenném filmu. Producenti ale měli dojem, že by mu nikdo neuvěřil, že může někoho zabít, prozradil v novém dokumentárním seriálu Netflixu americký herec rakouského původu Arnold Schwarzenegger.

  Trump oznámil, že byl obviněn v souvislosti s nakládáním s tajnými dokumenty

  Bývalý americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že byl trestně obviněn z přechování utajovaných dokumentů ve svém floridském sídle, a označil se za nevinného. Americké ministerstvo spravedlnosti podle agentury AP informaci bezprostředně nepotvrdilo a Bílý dům věc odmítl komentovat. Podle listu The New York Times (NYT) Trump čelí sedmi obviněním, včetně spiknutí, cíleného zatajování dokumentů a nepravdivých prohlášení. Republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy uvedl, že stojí při Trumpovi a že jeho obvinění představuje temný den pro Spojené státy.

  Klimatický jev El Niňo způsobující vysoké teploty oficiálně začal

  Meteorologický jev El Niňo, který bývá všeobecně spojován se zvyšováním teplot, oficiálně začal. Oznámil to dnes americký Národní úřad pro oceány a atmosféru (NOAA). El Niňo se vyznačuje zvýšenou teplotou povrchu Tichého oceánu v rovníkové oblasti, ale má dopady na celou planetu. V některých regionech "by mohl by vést k novým rekordním teplotám", uvedla podle agentury AFP klimatoložka NOAA Michelle L'Heureuxová.

  Izraelská armáda zničila byt Palestince, který útočil v Jeruzalémě

  Izraelská armáda v noci na dnešek v Ramalláhu na okupovaném Západním břehu Jordánu zničila byt Palestince, který podle policie loni v listopadu provedl bombový útok v Jeruzalémě. Informovala o tom agentura Reuters. Podle ní místní obyvatelé proti zátahu hlasitě protestovali, házeli na vojáky kameny a zápalné lahve, armáda odpověděla ostrou střelbou, slzným plynem a ohlušujícími granáty. Nejméně 35 lidí utrpělo zranění, uvedlo podle AFP palestinské ministerstvo zdravotnictví.

  EU nabízí Kanadě posily v boji proti rozsáhlým požárům, uvedla von der Leyenová

  Tři země Evropské unie nabídly, že vyšlou do Kanady dohromady skoro 300 hasičů, kteří by se zapojili do boje s desítkami lesních požárů zuřících ve druhé největší zemi světa. Na twitteru to dnes uvedla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, podle níž přijdou i další posily. Krotit požáry už nyní v Kanadě pomáhají týmy ze Spojených států či Austrálie.

  Voda zatopila 600 km čtverečních, ve městě Nová Kachovka zemřelo pět lidí

  Voda z protržené Kachovské přehrady zatopila asi 600 kilometrů čtverečních Chersonské oblasti, uvedl dnes její šéf Oleksandr Prokudin. Jde o plochu o něco větší, než je rozloha Prahy. Osmašedesát procent ze zatopené oblasti je podle Prokudina na Ruskem okupovaném levém břehu řeky Dněpr. Ve městě Nová Kachovka zemřelo po zničení přehrady pět lidí. Podle agentury RIA Novosti o tom informoval Ruskem dosazený starosta okupovaného města. Prokudin rovněž uvedl, že ruské síly dnes ostřelovaly postižené město Cherson a přilehlé pobřežní oblasti. Při náletech přišel o život jeden člověk, několik dalších jich utrpělo zranění. Oblast přitom dnes navštívil i ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

  Princ Harry má za sebou křížový výslech. Podle komentátorů ho ustál se ctí

  Britský princ Harry se ve středu vrátil na lavici svědků k dalšímu vyčerpávajícímu střetu s vydavatelstvím Mirror Group Newspapers (MGN), které žaluje spolu s více než stovkou osob. Vévoda ze Sussexu působil uvolněnějším dojmem než předchozí den.