-3.9 C
Czech
Sobota 24. ledna 2026
Protext ČTKSpolečnost JOY GROUP se umístila na 70. místě v žebříčku 100 nejlepších...

Společnost JOY GROUP se umístila na 70. místě v žebříčku 100 nejlepších kosmetických firem podle časopisu WWD Beauty Inc, což znamená posun o 16 pozic výše

Šanghaj (Čína) 7. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – V dubnu 2024 vydalo mezinárodně uznávané módní médium WWD (Women’s Wear Daily) žebříček 100 nejlepších kosmetických firem podle časopisu WWD Beauty Inc pro rok 2023. Společnost Shanghai Juyi Cosmetics Co., Ltd. („JOY GROUP“), která na trhu vykazuje stabilní růst, obsadila 70. místo. Společnost se tak podruhé za sebou dostala mezi 100 nejlepších světových kosmetických firem a oproti předchozí 86. pozici si o 16 míst polepšila.

Mezi nejlepší pronikla společnost JOY GROUP poprvé v žebříčku za rok 2022, kdy se zároveň umístila na 9. místě v seznamu 10 nejlepších kosmetických společností z hlediska navýšení zisků z prodeje. Zařazení na seznam dva roky po sobě jasně dokazuje stabilní růst a sílící vliv společnosti JOY GROUP na mezinárodní kosmetické scéně a ukazuje sílu čínského kosmetického průmyslu domácímu i mezinárodnímu publiku.

WWD je uznávanou publikací známou také jako „bible módy“ a ve světě módy má značný vliv. Seznam 100 nejlepších kosmetických společností – každoroční žebříček největších kosmetických společností na světě podle tržeb, který sestavuje časopis WWD Beauty Inc – je vysoce uznávanou autoritou v kosmetickém odvětví po celém světě.

O společnosti JOY GROUP

JOY GROUP je přední asijská kosmetická společnost, jejímž posláním je „vytvořit svět krásy, která přinese radost všem“. Skupina zahrnuje tři hlavní značky: JUDYDOLL, JOOCYEE a René Furterer (s působností v Číně). JOY GROUP nabízí bohaté portfolio produktů od kosmetiky až po péči o vlasy a pokožku hlavy.

V roce 2023 společnost JOY GROUP překročila celkový objem maloobchodních tržeb 450 milionů USD (3 miliardy RMB) a dosáhla milníkové hodnoty tržeb ve výši 360 milionů USD (2,61 miliardy RMB), což představuje pozoruhodný meziroční nárůst o 48 % (bez společnosti René Furterer). JOY GROUP tak zaujala 2. místo mezi domácími čínskými výrobci barevné kosmetiky a potvrdila své vůdčí postavení v tomto odvětví.

Společnost JOY GROUP nyní spravuje rozsáhlou obchodní síť zahrnující vlajkové prodejny na hlavních platformách elektronického obchodu, více než 50 kamenných butiků a celostátní zastoupení ve více než 10.000 kamenných prodejnách kosmetiky po celé Číně. Kromě toho se díky výhradně vlastněným laboratořím a závodům na výrobu kosmetiky pyšní kompletním dodavatelským řetězcem na klíč – od výzkumu a vývoje přes výrobu až po marketing a prodej.

Od roku 2020 tak JOY GROUP aktivně rozšiřuje svou působnost na zahraničních trzích a buduje si pevné postavení na trzích v Japonsku a ASEAN. Do budoucna je jejím cílem dále rozšiřovat svou přítomnost na trzích s vysokým potenciálem růstu, jako jsou Spojené státy, Austrálie, Kanada a Blízký východ.

Další informace najdete na adrese www.joy-group.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2405203/JOY_GROUP_Ranks_70th_WWD_Beauty_Inc_Top_100.jpg 

KONTAKT: Christine Bianová, Christine.bian@joy-group.com

 

PROTEXT

 

Reklama

Doporučujeme

Propuštění z vazby majitele baru v Crans-Montaně vyvolalo protest Itálie

Propuštění z vazby majitele baru v Crans-Montaně, kde zemřelo při požáru na přelomu roku 40 lidí, vyvolalo protest Itálie i údiv některých advokátů pozůstalých a obětí. Píší to dnes agentury. Jacques Moretti se dostal z věznice v pátek po složení kauce ve výši 200.000 franků (přibližně 5,2 milionu korun). Soud však nařídil opatření, která mají zabránit muži, který je francouzským občanem, uprchnout ze země.

Bílý dům zveřejnil AI snímek Trumpa s tučňákem a grónskou vlajkou

Bílý dům v pátek večer na X zveřejnil patrně umělou inteligencí (AI) vygenerovaný snímek prezidenta Donalda Trumpa s tučňákem, jak prochází zasněženou horskou krajinou. Obrázek, na němž je grónská vlajka, okamžitě vzbudil na sociálních sítích posměšné reakce.

Babiš má spor kolem L-159 za umělý, prezident Pavel už podle něho vede kampaň

Premiér Andrej Babiš (ANO) pokládá rozmíšky kolem možnosti poskytnout čtveřici bojových letounů L-159 Ukrajině za umělý problém. Na dnešním sněmu hnutí ANO v Praze ministerský předseda řekl, že nechce dávat energii na spory. Prezident Petr Pavel, který tento týden ohlásil ambici prezidentský mandát obhajovat, už podle Babiše vede volební kampaň. Reakci Pavla ČTK zjišťuje.

Ruské drony zaútočily na Kyjev a Charkov, jeden mrtvý a nejméně 15 zraněných

Ruské drony dnes brzy ráno zasáhly několik částí ukrajinské metropole Kyjev. V pohotovosti byla protivzdušná obrana. Dronový útok hlásilo i druhé největší ukrajinské město Charkov. Při obou útocích bylo zraněno nejméně 15 lidí a v Kyjevě jeden člověk zahynul. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na představitele obou měst.

Záplavy v Mosambiku přivedly krokodýly blíž k lidem, varují úřady

Poté, co vydatné deště a povodně postihly Mosambik a další státy jižní Afriky, varují úřady v zaplavených městech a obcích před výskytem krokodýlů. Při záplavách v zemi zahynulo nejméně 13 lidí, tři z nich podle agentury AP usmrtili právě tito plazi.

Soud propustil na kauci majitele baru, v němž ve Švýcarsku na Nový rok hořelo

Soud ve švýcarském kantonu Valais dnes po složení kauce nařídil propuštění Jacquesa Morettiho, který spoluvlastní bar v lyžařském středisku Crans-Montana, v němž v noci na Nový rok vypukl požár a připravil o život 40 lidí. Informují o tom agentury. Moretti spolu s manželkou Jessicou Moretti, která je zároveň spolumajitelkou baru, čelí podezření ze zabití z nedbalosti.

Google a Epic Games mají tajnou dohodu za 800 milionů dolarů

Google a Epic Games uzavřely novou dohodu kolem Androidu, Fortnite a Unreal Engine, přičemž značná část podmínek má zůstat neveřejná. Partnerství se objevilo při soudním jednání v San Francisku, kde se řešilo urovnání dlouhého antimonopolního sporu mezi oběma firmami. Federální soudce James Donato během slyšení naznačil, že spolupráce může zahrnovat společný vývoj a marketingové závazky a že Epic má pomáhat s propagací Androidu, zatímco Google má nově využívat klíčovou technologii Epicu.

Jednání s USA o Grónsku brzy začnou, oznámil dánský ministr zahraničí Rasmussen

Jednání o Grónsku se Spojenými státy brzy začnou. Dnes to podle agentury AFP oznámil dánský ministr zahraničí Lars Løkke Rasmussen. Americký prezident Donald Trump v posledních dnech opakovaně hovořil o nezbytnosti získat Grónsko pro bezpečnost USA, ve středu se ale s generálním tajemníkem Severoatlantické aliance Markem Ruttem dohodl na rámci dohody o budoucnosti tohoto arktického ostrova a posílení bezpečnosti v celé arktické oblasti.

Španělsko se nepřipojí k Radě míru Donalda Trumpa, uvedl premiér Sánchez

Španělsko se nepřipojí k Radě míru amerického prezidenta Donalda Trumpa, informovala agentura Reuters. Podle španělského premiéra Pedra Sáncheze iniciativa není v souladu se závazkem Španělska k mezinárodnímu právu, OSN a multilateralismu. Rada míru má být podle Trumpových představ mezinárodní organizací, která pomůže zprostředkovat a monitorovat příměří, organizovat bezpečnostní opatření a koordinovat obnovu v místech zpustošených válkou.

Cena zlata trhá rekordy, překonala hranici 4900 dolarů za unci

Cena zlata ve čtvrtek poprvé překonala hranici 4900 dolarů za unci (101 200 korun), napsal server Mint. K zájmu investorů o zlato přispívá geopolitické napětí, oslabení amerického dolaru a letošní očekávané snížení úrokových sazeb Federálním rezervním systémem (Fed). Americká ekonomika zůstává na trajektorii silného růstu.

Na jednání s Ruskem a USA v Abú Zabí se bude mluvit o území, řekl Zelenskyj

Na jednání se zástupci Spojených států a Ruska v Abú Zabí se bude mluvit o územních otázkách. Dnes to podle agentur řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Hotová je podle něj také dohoda se Spojenými státy o bezpečnostních zárukách pro Ukrajinu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama