Reklama
2.8 C
Czech
Čtvrtek 19. března 2026
Protext ČTKSpolečnost GWM stále více investuje do výzkumu a vývoje, takže mohla zveřejnit...

Společnost GWM stále více investuje do výzkumu a vývoje, takže mohla zveřejnit už více než 6000 patentů

Pao-ting (Čína) 18. února 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Ze seznamu pro rok 2022, který nedávno zveřejnila společnost AutoPat, globální platforma pro velké údaje o patentech v automobilovém průmyslu, vyplývá, že společnost GWM vlastnila 6042 patentových oznámení a 4652 patentových oprávnění, což představuje meziroční nárůst o 62,86 %, resp. 42,87 %.

Kromě toho společnost GWM v oblasti NEV zveřejnila 1966 patentů a získala 1650 patentových oprávnění, což představuje meziroční nárůst o 51,11 %, respektive 80,53 %, čímž se opět zařadila na první místo mezi automobilovými podniky v Číně.

Společnost GWM vyvíjí dlouhodobé úsilí v oblasti hybridních, čistě elektrických a vodíkových technologií, aby urychlila svůj posun směrem k ekologickým technologiím.

Na poli hybridních technologií společnost GWM poprvé modernizovala technologii DHT. Jednoduché přepínání mezi třemi režimy napájení – „čistě elektrický, prioritně čistě elektrický a inteligentní hybridní“ – umožňuje uživatelům vhodnější volbu podle různých situací a snadné dosažení maximální účinnosti vozidla.

Společnost GWM také dosahuje řady technologických úspěchů v oblasti plně elektronických vozidel, například pokud jde o elektrické pohony nebo elektrické ovládání. Společnost se stala jednou z mála automobilek, které mají vlastní prostředky pro vývoj a výrobu pohonných baterií v rámci daného odvětví.

V tvrdé konkurenci způsobené průmyslovými změnami vynakládá společnost GWM veškeré úsilí na vývoj inteligentní nové energie a dále přispívá svou inovační silou k budování nejdynamičtější společnosti inteligentních propojených vozidel (ICV). V současné době dosáhla společnost GWM pozoruhodných úspěchů v oblasti inteligence, přičemž míra rozšíření inteligentních modelů dosáhla v loňském roce 86,17 %.

Vědecké a technologické inovace byly vždy prioritou společnosti GWM, která věnovala zvláštní pozornost nové energii a inteligenci, ve snaze vybudovat lesní ekosystém s interakcí napříč více druhy a neustálým vývojem.

Společnost GWM nyní urychluje rozvržení nových energetických a inteligentních technologií na základě lesního ekosystému. Za tímto účelem společnost pokračuje ve zvyšování investic do inovací v oblasti výzkumu a vývoje. Podle finanční zprávy společnosti GWM za rok 2022 činily celkové investice společnosti GWM v této oblasti jen za první tři čtvrtletí roku 2022 8,544 miliardy CNY, což představuje meziroční nárůst o 64,74 %.

Společnost GWM se na poli výzkumu a vývoje vždy držela hesla „přesné investice, snaha o vedoucí postavení v oboru“. Očekává se, že kumulativní investice společnosti do výzkumu a vývoje dosáhnou do roku 2025 výše 100 miliard CNY a vynaloží se především na nové energetické, inteligentní a další high-tech oblasti, aby mohly být uživatelům po celém světě nabízeny produkty s vyšší mírou čistoty, inteligence a bezpečnosti.

V budoucnu bude společnost GWM dál přicházet s novými inovacemi v oblasti inteligentních technologií pro novou energii, prohlubovat globální strategii značky „ONE GWM“ a rychle se rozvíjet směrem k cíli, kterým je stát se špičkovou globální společností v oblasti inteligentních technologií.

Fotografie –
https://mma.prnewswire.com/media/2004170/With_increasing_R_D_investment__GWM_discloses_Over_6_000_Patents.jpg

KONTAKT: Li Pupu, 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Reklama

Doporučujeme

Ruské útoky si vyžádaly životy čtyř lidí, uvedly ukrajinské úřady

Rusko při dnešních útocích na ukrajinskou Sumskou oblast zabilo tři lidi, z toho dva bratry, uvedla agentura AFP s odvoláním na ukrajinské úřady. Ve městě Vilňansk ruský útok na infrastrukturu připravil o život 78letého muže, oznámil šéf Záporožské oblasti Ivan Fedorov. V noci ruské drony podle ukrajinských činitelů zasáhly obytné domy v Oděse, kde tři lidé utrpěli zranění, a ve středu večer ruský bezpilotní letoun ve Lvově zaútočil na sídlo tajné služby SBU. Ze Sevastopolu na Ruskem okupovaném Krymu je po ukrajinském dronovém útoku hlášen jeden mrtvý.

Trump oznámil, že neplánuje vyslat do Íránu americké jednotky

Americký prezident Donald Trump dnes v Oválné pracovně uvedl, že íránské vedení bylo zničeno a tamní vojáci dezertují. Před novináři také řekl, že neplánuje vyslat americké jednotky do země, na kterou americké a izraelské síly ze vzduchu útočí od 28. února.

Kryptofirmy v Emirátech zatím fungují navzdory válce s Íránem

Válka mezi USA, Izraelem a Íránem zatím podle Reuters výrazně nenarušila fungování kryptofirem ve Spojených arabských emirátech. Zatímco energetika a doprava v regionu čelí problémům, kryptosektor těží z toho, že většina jeho byznysu funguje online a na dálku.

Útok na plynové pole v Íránu zvýšil napětí na Blízkém východě

Izraelský úder na íránské plynové pole South Pars dál zvyšuje napětí na Blízkém východě a prohlubuje obavy o dodávky energií. Jde o další posun ve válce, která už zasáhla i klíčovou infrastrukturu v Perském zálivu a dál tlačí vzhůru ceny ropy a plynu.

Přechod Rafah z Gazy do Egypta byl znovu otevřen, přešel omezený počet osob

Hraniční přechod z Pásma Gazy do Egypta kontrolovaný Izraelem byl dnes poprvé od začátku izraelsko-americké války proti Íránu znovu otevřen, píše agentura AFP s odvoláním na egyptskou televizní stanici Al-Káhira. Počet lidí, kteří mohou přes přechod přecházet, je nicméně pro oba směry omezen na několik desítek denně, píše AFP s odvoláním na činitele egyptské pohraniční policie.

Babiš v Bruselu znovu tlačí na změnu emisních povolenek

Premiér Andrej Babiš na summitu Evropské unie v Bruselu znovu otevřel téma emisních povolenek. Tvrdí, že současný systém EU ETS zvyšuje tlak na český průmysl i ceny energií, a Česko proto chce jeho rychlou revizi. Do debaty navíc vstupují i rostoucí obavy z drahých energií v době dalšího napětí na Blízkém východě.

Nebezpečná eskalace: Ceny ropy a plynu dál kvůli válce s Íránem rostou

Ceny ropy a plynu ve čtvrtek výrazně vzrostly poté, co útoky na klíčovou energetickou infrastrukturu na Blízkém východě prohloubily obavy z globálního nedostatku surovin, píše server CNBC. Trhy reagují na rychlou eskalaci konfliktu, která začíná zasahovat samotné jádro světových dodávek.

Babiš se obává růstu cen plynu, útok Izraele označil za nepochopitelný

Premiér Andrej Babiš (ANO) se obává, že v důsledku středečního útoku Izraele na íránskou infrastrukturu pro těžbu výrazně stoupne cena plynu. Útok Izraele označil za nepochopitelný. Řekl to dnes novinářům před odletem na summit EU v Bruselu.

Saúdská Arábie si vyhrazuje právo vojensky zasáhnout proti Íránu

Veškerá důvěra mezi Rijádem a Teheránem byla otřesena a Saúdská Arábie si vyhrazuje právo vojensky zasáhnout proti Íránu, prohlásil v noci na dnešek podle agentury Reuters saúdský ministr zahraničí princ Fajsal bin Farhán. Uvedl to poté, co Írán ve středu zaútočil balistickými střelami na Rijád, zatímco v saúdskoarabské metropoli jednali ministři zahraničí muslimských zemí.

FBI vyšetřuje bývalého šéfa protiteroristického střediska USA

Federální úřad pro vyšetřování (FBI) vyšetřuje již bývalého ředitele Národního protiteroristického centra (NCTC) Joea Kenta kvůli údajnému úniku informací. Dlouholetý spojenec prezidenta Donalda Trumpa rezignoval na svou pozici kvůli nesouhlasu s válkou s Íránem.

„Není to naše válka.“ Evropa řekla Trumpovi ne

Evropské státy se odmítají připojit k americko-izraelské operaci proti Íránu. Zpochybňují její smysl a kritizují, že USA údery předem se spojenci nekonzultovaly. Přednost by podle nich mělo mít diplomatické řešení. Spor dál zatěžuje vztahy s Washingtonem i jednotu NATO.

Austrálie ve zprávě o biodiverzitě vynechala podporu fosilních paliv

Austrálie ve své první zprávě o plnění globálních cílů ochrany přírody vynechala klíčové číslo. Nezahrnula finanční podporu fosilních paliv. Právě ty přitom patří mezi hlavní faktory poškozující životní prostředí.

Lisa Kudrow se po 10 letech vrací v seriálu The Comeback

Lisa Kudrow se vrací do role Valerie Cherish, herečky, která se snaží znovu prosadit v neúprosném světě showbyznysu. Nová série přichází po dlouhé pauze a přináší téma, které dnes rezonuje celým Hollywoodem. Zároveň ale uzavírá příběh, který si fanoušci drželi při životě celé roky.

Letadlová loď USA zapojená do války proti Íránu kvůli opravám zakotví na Krétě

Americká letadlová loď USS Gerald Ford zapojená do války s Íránem zamíří z Blízkého východu ke Krétě, kde zakotví kvůli potřebným opravám, píší média. V prádelně válečné lodi minulý týden vypukl požár, jehož uhašení trvalo 30 hodin a při němž podle amerického námořnictva utrpěli zranění dva námořníci. Desítky dalších musely být ošetřeny kvůli vdechnutí kouře, napsal deník The New York Times (NYT) s odvoláním na americké činitele.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama