11.3 C
Czech
Čtvrtek 5. října 2023

Coinbase získala plnou provozní licenci pro Singapur

Kryptoměnová burza Coinbase oznámila, že získala licenci významné platební instituce (MPI) od Singapurského měnového úřadu (MAS). Společnost uvedla, že licence jí umožní nabízet rozšířené služby jednotlivcům i institucím.

Rusko podle úřadů zaútočilo na Mykolajiv, Ukrajina v ruské Kurské oblasti

Rusko v noci na dnešek podniklo raketový útok na Mykolajiv na jihu Ukrajiny a zasáhlo blíže neurčený objekt infrastruktury, škody však nezpůsobilo, uvedl šéf Mykolajivské oblasti Vitalij Kim. Rusové dnes ráno ostřelovali také Cherson, těžká zranění utrpěli dva zaměstnanci městského podniku. Ruské systémy protivzdušné obrany pak v noc na dnešek zničily nad Kurskou a Kalužskou oblastí 11 ukrajinských dronů, uvedlo ruské ministerstvo obrany. K útokům v Kurské oblasti se přihlásila ukrajinská tajná služba SBU.

Společnost Getac pokračuje v posouvání hranic inovací s prvními odolnými zařízeními s plně vestavěnou technologií LiFi

Tchaj-pej 12. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Getac úzce spolupracuje se společností Signify na vývoji nové generace odolných řešení s technologií LiFi

Společnost Getac dnes oznámila, že v rámci nového inovačního projektu se společností Signify, světovým lídrem v oblasti osvětlení, úspěšně zabudovala technologii LiFi do svých odolných zařízení.

V čele inovací v oblasti LiFi

Getac stojí v čele inovací v oblasti LiFi již řadu let a byla prvním výrobcem, který zkonstruoval odolná zařízení vybavená technologií LiFi pomocí externích adapterů. Nyní postoupila o krok dál a tuto technologii plně integrovala do svých zařízení, čímž dosáhla dalšího prvenství v oboru.

Společnost Getac na projektu úzce spolupracuje s firmou Signify pomocí její technologie Trulifi s cílem nabídnout svým zákazníkům technologii LiFi. V budoucnu budou zveřejněny další informace o samotných zařízeních a jejich dostupnosti na trhu.

S podporou Light Communication Alliance

Společnosti Signify i Getac jsou součástí Light Communication Alliance (LCA), asociace lídrů v oboru, výzkumníků a inovátorů, kteří věří v sílu optické bezdrátové komunikace, jež změní způsob komunikace mezi organizacemi.

Asociace LCA chápe, že rozvoj světelné komunikace vyžaduje přístup založený na spolupráci ekosystémů, a její členové úzce spolupracují na výzkumu, vývoji a zavádění životaschopné technologie LiFi.

Signify Trulifi a robustní technologie: Budoucnost bezpečné a spolehlivé komunikace

Technologie LiFi (Light Fidelity) využívá k přenosu dat světlo, nikoli rádiovou frekvenci, jako je tomu u tradičních technologií, jako jsou WiFi, LTE, 4G, 5G atd. Tento inovativní přístup má oproti technologiím založeným na rádiových vlnách řadu výhod, včetně extrémně nízké latence, lepšího soukromí a zabezpečení a vynikající kvality připojení, zejména v prostředích se zákazem používání rádiových vln.

Kombinace těchto výhod se spolehlivostí odolných řešení Getac otevírá širokou škálu nových scénářů použití v odvětvích, kde profesionálové denně pracují v náročných podmínkách. Například minimální požadavky na kabeláž LiFi umožňují profesionálům v obraně instalovat vysoce bezpečné komunikační sítě v terénu během několika minut. LiFi může být obzvláště přínosné v prostředích s omezenými nebo zakázanými rádiovými frekvencemi, což napomáhá digitální transformaci v průmyslových odvětvích, jako je průmyslová výroba, kde mohou existovat obavy, že zařízení založená na rádiových frekvencích budou narušovat kritické bezpečnostní operace.

„Společnost Getac si již dlouho uvědomuje potenciál technologie LiFi, která může zásadně změnit způsob práce a komunikace v mnoha organizacích,“ říká Amanda Ward, senior ředitelka pro technologie a služby v regionu EMEA ve společnosti Getac. „Díky našemu partnerství se společností Signify jsme plně odhodláni navrhovat, vyrábět a zabudovávat inovativní odolná řešení LiFi, která našim zákazníkům umožní proměnit tento potenciál ve skutečnost.“

„Některé z nejzásadnějších případů použití LiFi jsou v odvětvích, kde jsou odolná řešení vzhledem k velmi náročným pracovním podmínkám nezbytnou součástí technologické rovnice,“ říká Mark Gunther, vedoucí oddělení LiFi systémů ve společnosti Signify. „Společnost Getac je jako globální lídr v oblasti odolných počítačů a člen LCA ideálním partnerem, který nám pomáhá uvolnit sílu světla pro lepší životy a lepší svět.“

O společnosti Getac

Společnost Getac Technology Corporation je celosvětovým lídrem v oblasti odolných mobilních technologií a inteligentních video řešení, včetně notebooků, tabletů, softwaru, kamer nošených na těle, kamerových systémů v automobilech, správy digitálních důkazů a podnikových řešení pro analýzu videa. Řešení a služby společnosti Getac jsou navrženy tak, aby umožňovaly mimořádné zážitky pracovníkům v náročném prostředí. V současné době společnost Getac poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích světa na poli obrany, veřejné bezpečnosti, záchranných služeb, hasičských a záchranných složek, veřejných služeb, automobilového průmyslu, přírodních zdrojů, výroby, dopravy a logistiky. Další informace najdete na adrese: https://www.getac.com. Zapojte se na oborovém blogu společnosti Getac, případně můžete společnost sledovat na sítích LinkedIn a YouTube.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2023 Getac Technology Corporation.

O společnosti Signify

Signify (Euronext: LIGHT) je světovou jedničkou v oblasti osvětlení pro profesionály i spotřebitele a osvětlení pro internet věcí. Naše produkty Philips, propojené systémy osvětlení Interact a služby využívající data, přinášejí vysokou přidanou hodnotu a mění životy v domácnostech, kancelářských a průmyslových budovách i ve veřejných prostorech. V roce 2022 jsme měli tržby ve výši 7,5 miliardy eur, přibližně 35 000 zaměstnanců a zastoupení ve více než 70 zemích. Odemykáme mimořádný potenciál světla pro lepší životy a lepší svět. V roce 2020 jsme v našich provozech dosáhli uhlíkové neutrality, od našeho vstupu na burzu jsme šest let po sobě v Dow Jones Sustainability World Index a v letech 2017, 2018 a 2019 jsme byli jmenováni lídrem v oboru. Novinky od společnosti Signify najdete v Newsroomu, na Twitteru, LinkedIn a Instagramu. Informace pro investory naleznete na stránce Vztahy s investory.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2202732/Getac_Li_Fi_230831_2.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1997483/Getac_Logo.jpg

Pro další informace se obraťte na: Rhys Chi, [email protected]

Sledujte nás na sítích

Nelegální migrace v EU roste raketovým tempem. Slovensko zavádí kontrolu na hranicích s Maďarskem

Slovensko ve středu oznámilo, že kvůli rostoucímu počtu nelegálních migrantů zavede dočasné kontroly na hranicích s Maďarskem, přičemž rozhodnutí navazuje na kroky Polska, České republiky a Rakouska. Země v posledních dnech zpřísnily kontroly na hraničních přechodech se Slovenskem.

Soud vyměřil novinářce Ovsjannikovové v její nepřítomnosti 8,5 roku vězení

Moskevský soud vyměřil trest ve výši 8,5 roku vězení bývalé novinářce ruské státní televize Marině Ovsjannikovové, kterou shledal vinnou z šíření nepravdivých informací o ruské armádě. Učinil tak v její nepřítomnosti, neboť žurnalistka z Ruska uprchla a žije v zahraničí. Informovala o tom dnes ruská média. Ovsjannikovová se loni stala známou svým protestem proti ruské invazi na Ukrajinu v živém televizním vysílání.

DOPORUČUJEME

Bitgamo: První kryptografická burza na světě bez KYC a registrace účtu

Lucemburk 4. října 2023 (PROTEXT/Buy Media) - Bitgamo se rychle stává senzací na globálním trhu s kryptoměnami, protože nabízí výměnu kryptoměn za fiat měnu...

Byla vydána nová generace ASIC Miners

Hongkong 4. října 2023 (PROTEXT/Buy Media) - Společnost ASICRUN právě oznámila vydání nové generace kryptografických ASIC těžařů AR1 Miner, AR2 Miner a EliteAR Miner....

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rozžhavená Amazonka vyplavuje mrtvá těla ohrožených „růžových delfínů“

Amazonka v Brazílii vyplavuje na břeh mrtvá těla ohrožených delfínovců amazonských, vzácných a vysoce ohrožených sladkovodních delfínů. Tato úmrtí podle odborníků nejspíše souvisejí s extrémními teplotami vody, zatím se však snaží vyloučit i jiné příčiny, jako je bakteriální infekce.

Nelegální migrace v EU roste raketovým tempem. Slovensko zavádí kontrolu na hranicích s Maďarskem

Slovensko ve středu oznámilo, že kvůli rostoucímu počtu nelegálních migrantů zavede dočasné kontroly na hranicích s Maďarskem, přičemž rozhodnutí navazuje na kroky Polska, České republiky a Rakouska. Země v posledních dnech zpřísnily kontroly na hraničních přechodech se Slovenskem.

Soud vyměřil novinářce Ovsjannikovové v její nepřítomnosti 8,5 roku vězení

Moskevský soud vyměřil trest ve výši 8,5 roku vězení bývalé novinářce ruské státní televize Marině Ovsjannikovové, kterou shledal vinnou z šíření nepravdivých informací o ruské armádě. Učinil tak v její nepřítomnosti, neboť žurnalistka z Ruska uprchla a žije v zahraničí. Informovala o tom dnes ruská média. Ovsjannikovová se loni stala známou svým protestem proti ruské invazi na Ukrajinu v živém televizním vysílání.

Hunter Biden odmítl vinu v případu nákupu zbraně, požádá o zamítnutí obžaloby

Hunter Biden, syn amerického prezidenta Joea Bidena, dnes u soudu odmítl vinu poté, co byl obžalován ze tří zločinů spojených s nákupem a držením střelné zbraně v roce 2018. Jeho právník zároveň avizoval žádost o smetení případu ze stolu na základě americké ústavy. Informovala o tom agentura AP, podle níž věc směřuje k hlavnímu líčení na pozadí předvolební kampaně, v níž bude Biden starší usilovat o znovuzvolení prezidentem.

Arménský parlament schválil přistoupení k ICC, krok kritizovala Moskva

Arménský parlament dnes ratifikoval přistoupení země k Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC). Informovaly o tom světové agentury. Plán Jerevanu připojit se k ICC, jenž před časem vydal zatykač na ruského prezidenta Vladimira Putina, už dopředu kritizovala Moskva. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov dnes označil krok Jeveranu za nekorektní z hlediska bilaterálních vztahů.