MagazínSam Asghari se vyjádřil k rozvodu s Britney Spears: Žádat o soukromí...

Sam Asghari se vyjádřil k rozvodu s Britney Spears: Žádat o soukromí se zdá směšné

Sam Asghari, manžel Britney Spears od června 2022, se na sociálních sítích poprvé vyjádřil k žádosti o rozvod, kterou podal ve středu. V pátek o tom napsaly servery CNN nebo BBC.

Důvodem k rozvodu jsou podle žádosti, kterou viděla redakce BBC, „nepřekonatelné rozdíly“ mezi devětadvacetiletým Asgharim a jednačtyřicetiletou Spears. Dvojice se dle dokumentu rozešla 28. července.

„Po šesti letech vzájemné lásky a oddanosti jsme se s manželkou rozhodli ukončit naši společnou cestu,“ napsal Asghari ve čtvrtek na Instagramu. „Budeme se držet lásky a úcty, kterou k sobě chováme. Přeji jí jen to nejlepší,“ pokračoval. „Žádat o soukromí se zdá směšné, takže jen požádám všechny včetně médií, aby byli laskaví a ohleduplní,“ uzavřel.

Server CNN se obrátil na zástupce Spears a Asghariho s žádostí o komentář. Popová ikona se k situaci zatím nevyjádřila. Rozvodu se nevěnovala ani ve svém čtvrtečním příspěvku pro 42 milionů sledujících na Instagramu, když napsala, že si „brzy koupí koně“.

Podle žádosti o rozvod podané u vrchního soudu v Los Angeles Asghari požaduje, aby mu Spears zaplatila výživné a uhradila náklady na právní zastoupení.

Dvojice se dala dohromady v roce 2016, svatba proběhla loni

Íránsko-americký herec, model a fitness trenér se s americkou zpěvačkou seznámil v roce 2016 při natáčení videoklipu k její písni Slumber Party. Pár se zasnoubil v září 2021, svatba pak proběhla v červnu 2022.

Asghari byl hlasitým podporovatelem úsilí Spears o ukončení opatrovnictví, které řídilo její život více než 13 let. Soud jej ukončil jen několik měsíců před jejich svatbou.

Pro Asghariho jde o první manželství, zpěvačka se vdávala už třikrát. V roce 2004 si v Las Vegas vzala přítele z dětství Jasona Alexandera. Sňatek byl však o několik dní později anulován. Právě Alexander se pokusil překazit její svatbu s Asgharim a později byl odsouzen za přestupek vniknutí na cizí pozemek a ublížení na zdraví.

Ještě v roce 2004 si Spears vzala tanečníka Kevina Federlinea. V době jejich tříletého manželství byla pod intenzivním drobnohledem médií a stále častěji se potýkala s psychickými problémy. Federline je otcem jejích dvou dospívajících synů a chlapce má v péči.

Doporučujeme

Nové kolo rozhovorů mezi USA a Íránem má začít v pátek ve Švýcarsku

Nové kolo rozhovorů mezi Spojenými státy a Íránem začne v pátek ve Švýcarsku, uvedl dnes podle agentury Reuters íránský ministr zahraničí Abbás Arakčí. Nechal se také slyšet, že jakýkoliv izraelský útok na Libanon nebo okupace území by byly porušením dohody s USA.

SpaceX získala z primární nabídky o více než deset miliard dolarů více

Společnost SpaceX, kterou založil Elon Musk, získala z primární nabídky akcií (IPO) o více než deset miliard USD (208,2 miliardy Kč) více, než se původně předpokládalo. Celkový výnos z nabídky tak činil 85,7 miliardy USD, firma původně uváděla, že získala 75 miliard USD. Nabídka SpaceX se stala největší primární nabídkou všech dob.

Ukrajinské drony zasáhly v Moskvě rafinerii, uvedly úřady i Kyjev

Ukrajinské drony v noci na dnešek zasáhly rafinerii v Moskvě, uvedl starosta ruské metropole Sergej Sobjanin. Protivzdušná obrana podle něj zničila přibližně 60 bezpilotních prostředků směřujících na Moskvu. Zásah moskevského ropného zařízení potvrdil také ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Ceny ropy kolísají. Čeká se na podpis mírové dohody mezi USA a Íránem

Ceny ropy v úterý brzy ráno mírně klesly po zveřejnění detailů rámcové dohody, která má být oficiálně podepsána v pátek ve Švýcarsku. Americké akciové trhy posílily.

Anya Taylor-Joy se vydá do Středozemě

Chystaný film The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum rozšiřuje obsazení o další známé jméno. Do nového příběhu ze světa Pána prstenů se přidává Anya Taylor-Joy. Herečka ztvární Seren, elfku z Lesní říše napojenou na krále Thranduila.

Do Íránu budou podle viceprezidenta Vance opět vpuštěni jaderní inspektoři

Jaderní inspektoři se budou moci vrátit do Íránu, bude to důsledek dohody mezi Teheránem a Washingtonem o ukončení války. V rozhovoru se stanicí NBC News to uvedl americký viceprezident J.D. Vance.

Agenta ICE srazil ujíždějící vůz. Padl výstřel

Agenta amerického Imigračního a celního úřadu (ICE) v pondělí v New Jersey srazilo auto při pokusu o zadržení osoby. Agent na ujíždějící vůz vystřelil. Hledanou osobu se zatím zadržet nepodařilo. ICE prosazuje imigrační politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. Nepokoje v několika amerických státech vyvolaly dva incidenty, při nichž zemřeli neozbrojení Američané.

Číňané méně utrácejí, maloobchodní tržby poprvé po letech spadly

Čínská ekonomika vyslala další varovný signál. Maloobchodní tržby v květnu meziročně klesly o 0,6 procenta, což je první propad od prosince 2022. Slabá spotřeba dopadla na druhou největší ekonomiku světa v době, kdy se dál prohlubuje útlum investic a sektor nemovitostí zůstává pod tlakem.

Při havárii amerického bombardéru B-52 zahynulo všech osm členů posádky

Při pondělní nehodě amerického strategického bombardéru B-52 Stratofortress na Edwardsově letecké základně v Kalifornii zahynulo všech osm členů posádky. Letadlo po pádu shořelo a po zhlédnutí záběrů havárie bylo zjištěno, že nikdo nemohl přežít, uvedl podle agentury AP plukovník James Hayes.

Zelenskyj nabídl Putinovi setkání na summitu G7. Moskva podle Kyjeva odmítla

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj tvrdí, že Rusko odmítlo možnost přímého jednání o ukončení války během summitu skupiny G7 ve Francii. Kyjev nyní zvažuje další variantu setkání ve Spojených státech za účasti amerického prezidenta Donalda Trumpa. Pokud Moskva odmítne i tuto nabídku, Ukrajina chce prosazovat další tlak na Kreml.

Japonsko zvýšilo úroky na nejvyšší úroveň za 31 let

Japonská centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu na jedno procento. Jde o nejvyšší úroveň od roku 1995. Bank of Japan reaguje na obavy z dalšího růstu cen, který může přiživovat dražší energie a dopady války na Blízkém východě.

Evropu zasáhla vlna veder, teploty šplhají výrazně nad normál

Západní a střední Evropa zažívají mimořádně teplé období. Teploty v řadě zemí překonávají dlouhodobé průměry o více než deset stupňů a některé státy hlásí rekordně horké květnové dny. Meteorologové očekávají, že horké počasí vydrží ještě několik dní.

Hlavní body rámcové dohody Íránu a USA o ukončení války

Spojené státy a Írán společně s Pákistánem coby vyjednavačem oznámily rámcovou dohodu, která má ukončit válku; příslušné memorandum má být podepsáno v pátek. Agentura Reuters přinesla přehled hlavních informací, které se v této souvislosti objevily:

Cucurella přestoupil z Chelsea do Realu Madrid

Španělský obránce Marc Cucurella mění po čtyřech letech dres. Z Chelsea odchází do Realu Madrid, kde podepsal smlouvu na šest sezon. Podle informací médií zaplatí madridský klub za sedmadvacetiletého reprezentanta zhruba 60 milionů eur. Cucurella se zároveň stal první posilou po návratu trenéra Josého Mourinha na lavičku Realu.

Bednárik připustil odklad slev na jízdné

Studenti a senioři se zatím nemohou spoléhat na to, že se jim od ledna 2027 vrátí 75procentní sleva na jízdné. Ministr dopravy Ivan Bednárik za SPD připustil, že rozhodne až stav rozpočtu. Resort bude potřebovat zhruba dvě miliardy korun, jednání s ministerstvem financí mají přijít v červenci.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama