Šéfredaktor World News 24

Vojtěch Kalina

vojta@wn24.cz

Redaktoři

Lukáš Houdek (Zprávy)

lukas.houdek@wn24.cz

Stanislava Wolfová (zprávy, ekonomika, cestování, věda a technika)

Stanislava.Wolfova@wn24.cz

Monika Kučerová (Zprávy, Ekonomika, Magazín)

Monika.Kucerova@wn24.cz

Dušan Mendel (zprávy, sport, e-sports, auto-moto, itbox)

Dusan.Mendel@wn24.cz

Dana Horalíková (itbox)

dana.horalikova@wn24.cz

Michal Kopecký (itbox)

Michal.Kopecky@wn24.cz

Jan M. (Zprávy)

jm@wn24.cz

Anna Ahneová (Jóga, Zdraví, Zprávy, Cetstování)

Anna.Ahneova@wn24.cz

Externí spolupracovníci

info@wn24.cz

Šéfredaktor Sports News 24

Dušan Mendel

dusan@wn24.cz

Redaktoři Sports News 24

Jan Pavlíček

jan.pavlicek@wn24.cz

Filip Kortus

filip.kortus@wn24.cz

Šéfredaktor Travel News 24

Anna Ahneová

anna.ahneova@wn24.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY