Více
  9.3 C
  Czech
  Úterý, 4 října, 2022

  První týmy, které se kvalifikovaly na CS:GO PGL Antwerp Major

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Brazilský CS:GO tým MIBR dnes v PGL Antwerp Major Americas Regional Major Ranking (RMR) převálcoval Imperial 2:1 a stal se prvním Counter-Strike týmem na světě, který si zajistil jedno z 24 volných míst v první letošní akci sponzorované společností Valve. To samé se povedlo i týmu FURIA.

  MIBR a Imperial se dnes střetly v poolu 2-0 švýcarské systémové fáze a odehrály tvrdou sérii. Tým Imperial, v němž působí legendární jména jako Gabriel „FalleN“ Toledo, Fernando „fer“ Alvarenga a Lincoln „fnx“ Lau, předvedl na Infernu skvělý Counter-Strike, zejména na straně T, a dokázal jej uzavřít na straně CT vítězstvím 16:12.

  Na straně MIBR byli dva hráči, kteří měli v průběhu celé série neustále vliv. Chelo a Jhonatan „JOTA“ Willian skončili oba s 61 fragy každý a podobným ADR i celkovým hodnocením. Střelecké duo pomohlo MIBRu vrátit se na CS:GO Major poté, co tato organizace minulý rok vynechala PGL Stockholm Major.

  Imperial zítra opět vstoupí na server CS:GO, aby se opět pokusil kvalifikovat na PGL Antwerp Major. V americkém RMR k tomu budou mít ještě dvě příležitosti.

  A jak probíhala kvalifikace týmu FURIA?

  FURIA si dnes zajistila účast na turnaji PGL Antwerp Major. Na turnaji Americas Regional Major Ranking (RMR), který se koná v rumunské Bukurešti, porazila Complexity 2:0.

  Jsou zatím prvním týmem, který se na akci s rozpočtem 1 milion dolarů kvalifikoval, aniž by v kvalifikaci ztratil jedinou mapu. Americké RMR však pro tým ještě úplně nekončí. Svěřenci Andreje „arT“ Piovezana se utkají s MIBR v sérii hrané na tři vítězné zápasy. Ta rozhodne o tom, kdo získá status legendy pro Major.

  FURIA se dnes ve švýcarské systémové fázi utkala s Complexity v poolu 2-0 a Severoameričany poměrně snadno smetla. Complexity si vybrala Ancient a viděla, jak Brazilci převzali kontrolu nad akcemi a rychle je uzavřeli 16-7 a postoupili do Vertiga. Tam byli Severoameričané konkurenceschopnější, ale neutuchající agresivita FURIA byla pro Complexity příliš velkým soustem a prohráli poměrem 16-11.

  FURIA a MIBR odehrají svou poslední sérii na turnaji ve čtvrtek 14. dubna ve 4 hodiny ráno SEČ. Do té doby však bude akce pokračovat dál. Další týmy se budou kvalifikovat na Major nebo budou ze soutěže vyřazeny.

  V PGL Antwerp Major Americas RMR zbývají čtyři volná místa. Velké týmy jako Team Liquid, Evil Geniuses a Imperial ještě musí vydobýt své vstupenky.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS