-10.4 C
Czech
Neděle 18. ledna 2026
ITBoxPořiďte si špičkový telefon Xiaomi 12T a dostanete robotický vysavač zdarma

Pořiďte si špičkový telefon Xiaomi 12T a dostanete robotický vysavač zdarma

První telefon Xiaomi s 200Mpx fotoaparátem získáte během časově omezené akce za výhodnou cenu a s chytrým robotickým vysavačem zcela zdarma. Model Xiaomi 12T Pro překonává konkurenci nejen obřím snímačem, ale i bleskovým nabíjením rychlostí 120 W, špičkovým 120Hz AMOLED displejem a v neposlední řadě také extra výkonným čipem Snapdragon 8+ gen 1.

Model Xiaomi 12T nyní pořídíte už za pouhých 14 490 Kč (8 GB RAM, 128 GB úložiště). Běžná cena vysavače Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Lite je 5 790 Kč, ale v rámci speciální akce, která trvá do 30. října 2022 jej zájemci k jakémukoliv telefonu Xiaomi řady 12T obdrží zcela zdarma. Nejvyšší model Xiaomi 12T Pro vyjde na 18 990 Kč (8 GB RAM, 256 GB úložiště).

Telefony Xiaomi řady 12T s robotickým vysavačem zdarma výhodně seženete například na oficiálním e-shopu společnosti www.Xiaomicesko.cz.

Ve tmě i v protisvětle

Mobilní novinka od Xiaomi na prvním místě vyniká profesionální sadou fotoaparátů. Už hlavní snímač o velikosti 1/1,22 palce, s pixely o velikosti 0,64 μm, dvounásobný zoom a podpora optické stabilizace ukazují, že to Xiaomi s fotografováním myslí opravdu vážně. Pozadu však nezůstávají ani ostatní tři fotoaparáty. Ultraširoký s rozlišením 8 Mpx, 2Mpx makro snímač i „selfíčkový“ přední fotoaparát s 20Mpx senzorem. Výsledné fotografie jsou ostré a dokonale barevné i za těch nejtěžších světelných podmínek.

Xiaomi si skvěle poradí jak s nedostatkem světla, tak naopak i s jeho nadbytkem, a dokonce i s přímým protisvětlem. Zvládne spolehlivě zachytit prchavý okamžik východu nebo západu Slunce a dokonale ostrý snímek pořídí díky stabilizaci a slučování pixelů i ve tmě. Rychlé ostření funguje za všech okolností. Filmaři také ocení možnost natáčení videa v rozlišení až 8K .

Mega výkon už za 19 minut

Telefon pohání špičkový Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu, postavený na 4nm technologii. Xiaomi se zároveň u nového modelu podařilo snížit spotřebu energie CPU i GPU. Přístroj se nezadýchává a nepřehřívá ani při hraní těch graficky nejnáročnějších her.

Energii zařízení dodává 5000mAh baterie, kterou lze díky 120W HyperCharge nabíjení dostat z nuly na 100 % kapacity za pouhých 19 minut. Xiaomi 12T Pro nabízí vůbec nejlepší výdrž baterie mezi telefony Xiaomi.

Ke kvalitnímu telefonu patří i špičkový displej. Xiaomi disponuje 6,67″ CrystalRes AMOLED zobrazovačem s rozlišením 1220p a schopností přesně vykreslit více než 68 miliard barev. Zobrazovací frekvence displeje je až 120 Hz a adaptivně se upravuje podle toho, zda telefon zrovna používáte ke čtení, práci nebo hraní her.

Jen to nejlepší

Xiaomi 12T Pro nabízí vše, co od špičkového mobilního telefonu očekáváte a ještě něco navíc. Skvěle fotí i natáčí v 8K, dlouho vydrží, super rychle se nabije, zvládne i náročné hry a je spolehlivý při práci. Samozřejmostí je možnost používání dvou SIM, podpora 5G i kvalitní sestava dvou reproduktorů Harman Kardon s Dolby Atmos. O dostatečný výkon se postará 4nm Snapdragon čip v kombinaci s 8 nebo i 12GB RAM. K uložení dat pak slouží až 256GB interní paměť. Bezpečnost zajišťuje snímač otisků prstů na obrazovce. Odolnost telefonu má na starosti Corning Gorilla Glass 5 pokrývající celý displej.

Výhodný bundle s robotickým vysavačem a mopem Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2 Lite

Od 12. do 30. října je možné si mobilní telefon z řady 12T pořídit ve výhodném balení společně s robotickým vysavačem a mopem Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2 Lite. Tento výkonný pracant disponuje 450ml nádobkou na prach, 270ml nádržkou na vodu s elektronickým ovládáním a třemi režimy úklidu: Vysávání / Vytírání / Vysávání a vytírání. Akce probíhá u vybraných prodejců, na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomicesko.cz do 30. října 2022 nebo do vyprodání zásob.

Reklama

Doporučujeme

Za protesty v Íránu, při nichž umírali lidé, mohou USA, tvrdí íránský lídr Chameneí

Nejvyšší vůdce Íránu ajatolláh Alí Chameneí obvinil USA a prezidenta Donalda Trumpa z přímé odpovědnosti za násilí, oběti na životech a destabilizaci země během nedávných masových protestů. Uvedl to ve svém sobotním projevu, v němž se poprvé rozsáhleji vyjádřil k událostem, které Írán zasáhly od konce prosince.

Brusel hodlá vyloučit čínské technologie z kritické infrastruktury

Evropská komise plánuje postupné vyloučení čínských technologií z kritické infrastruktury v Evropské unii. Dotknout by se to mělo například telekomunikačních sítí, solární energetiky či bezpečnostních skenerů. Informoval o tom deník Financial Times (FT) s odvoláním na zdroje z EK.

Ugandská armáda odmítla tvrzení opozice, že den po volbách unesla jejího lídra

Mluvčí ugandské armády dnes odmítl páteční tvrzení opozice, že její prezidentský kandidát Bobi Wine byl unesen vojáky. V Ugandě by měly být dnes zveřejněny výsledky čtvrtečních prezidentských a parlamentních voleb, napsala agentura AFP. V pátek po sečtení zhruba 80 procent hlasů vedl podle ústřední volební komise s asi 74 procenty autoritářský prezident Yoweri Museveni, který je hlavou této padesátimilionové země od roku 1986.

Rusko v noci zaútočilo v Dněpropetrovské oblasti

Rusko, které bezmála čtyři roky pokračuje ve válce proti Ukrajině, v noci na dnešek zaútočilo v Dněpropetrovské oblasti na jihovýchodě sousední země. Šéf regionální vojenské správy Oleksandr Hanža na telegramu oznámil, že ruské drony a dělostřelectvo způsobily škody ve městech Nikopol, Marhanec a Pokrovsk, ale nikdo nebyl zraněn. Rusko nejnověji ohlásilo, že jeho vojáci obsadili obec Pryluky v Záporožské oblasti. Moskva zároveň sdělila, že ruská protivzdušná obrana dnes ráno zničila desítku ukrajinských dronů mířících na blíže neupřesněné cíle v Astrachaňské, Rostovské a Volgogradské oblasti.

Máslo zlevňuje, dovoz a sezona drží ceny nízko

Po týdnech vysokých cen přichází v obchodech obrat: máslo zlevňuje i po Vánocích a v některých akcích se dostává na ceny, které tu dlouho nebyly. Řetězce se předhánějí ve slevách a lidé nakupují hlavně v letákových akcích.

Ministerstvo spravedlnosti USA vyšetřuje guvernéra Walze a starostu Freye

Americké ministerstvo spravedlnosti zahájilo vyšetřování představitelů státu Minnesota a města Minneapolis kvůli údajnému spiknutí s cílem mařit práci federálních imigračních agentů. Informovala o tom stanice CBS s odvoláním na informované zdroje. Mezi vyšetřovanými představiteli jsou podle stanice guvernér státu Tim Walz a starosta města Jacob Frey. Oba politici kritizovali zastřelení 37leté Renée Goodové agentem Úřadu pro imigraci a cla (ICE) v Minneapolisu 7. ledna. Představitelé administrativy prezident Donalda Trumpa označili tři střely do hlavy za nutnou sebeobranu.

Trump zvažuje nařídit strop u úroků na kreditních kartách exekutivním příkazem

Bílý dům zvažuje vydání exekutivního příkazu, který by zastropoval úrokové sazby na kreditních kartách na deset procent. Informovala o tom agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.

Bílý dům představil tým pro obnovu Gazy

Bílý dům oznámil složení týmu, který má dohlížet na další kroky v Pásmu Gazy po uzavření příměří mezi Izraelem a Hamásem. Americká administrativa zároveň počítá s tím, že část procesu převezme palestinský technokratický výbor, který se už sešel v Káhiře.

Ukrajina již nemá ani jednu plně funkční elektrárnu, chystá jednání se spojenci

Ukrajina kvůli ruským útokům již nemá ani jednu plně funkční elektrárnu. Dnes to oznámil ukrajinský ministr energetiky Denys Šmyhal, uvedla zpravodajská televize ntv. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes podle listu Ukrajinska pravda prohlásil, že Ukrajina nedokáže pokrýt více než třetinu energetických potřeb. Země chce kvůli energetické krizi dovážet více elektřiny, kvůli napjaté situaci připravuje online jednání se spojenci z takzvané kontaktní skupiny pro Ukrajinu, známé též jako ramsteinská skupina.

Fico se při návštěvě USA podle Bratislavy sejde s americkým prezidentem Trumpem

Slovenský premiér Robert Fico se při dnes začínající návštěvě Spojených států sejde v sobotu s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v jeho floridském sídle Mar-a-Lago, informoval ČTK úřad slovenské vlády. Ficova pracovní cesta do USA byla původně oznámena jen v souvislosti s plánovaným podpisem mezivládní dohody obou zemí o spolupráci v jaderné energetice. Slovenská opozice opět kritizovala, že vláda si připravuje půdu k tomu, aby mnohamiliardovou zakázku na výstavbu nové jaderné elektrárny na Slovensku zadala americké firmě Westinghouse bez vypsání mezinárodní soutěže. Fico v reakci slovně na opozici zaútočil.

Afghánec, který loni v Mnichově najel autem do lidí a dva zabil, jde před soud

V Mnichově začal soudní proces s pětadvacetiletým mužem obviněným z loňského útoku, při němž najel automobilem do davu lidí a zabil dvě osoby. Podle obžaloby šlo o úmyslný čin motivovaný náboženským extremismem.

Inflace v prosinci zůstala na 2,1 procenta

Meziroční inflace v Česku v prosinci 2025 zůstala na 2,1 procenta, stejně jako v listopadu. Meziměsíčně spotřebitelské ceny podle statistiků klesly o 0,3 procenta.

Senátní výbor v USA pozastavil jednání o zákonu CLARITY

Americký Senát tento týden odložil plánované projednání zákona Digital Asset Market Clarity Act známého jako CLARITY Act. Jednání se mělo odehrát 15. ledna 2026 v Senátním bankovním výboru, nakonec se ale termín posunul po tom, co Coinbase stáhla podporu aktuální verzi návrhu.

Dva lidé jsou podle úřadů zranění po útoku dronu na ruskou Rjazaň

Dva lidé utrpěli zranění při útoku ukrajinského dronu na Rjazaň, město ležící jihovýchodně od Moskvy. Informoval o tom ruskojazyčný telegramový kanál Astra. Letecký poplach dnes ráno krátce platil v Kyjevě, protože k městu se blížily ruské útočné drony.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama