Více
  7.6 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Pokračování Sexu ve městě chystá HBO Max na prosinec

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sex ve městě se na obrazovky vrátí v prosinci, potvrdila v úterý společnost HBO. Původní show na konci 90. let a na počátku nového tisíciletí sledovala osobní i pracovní život čtyř Newyorčanek. V pokračování se nicméně objeví už jen představitelky tří z nich, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis.

  Spin-off nazvaný And Just Like That bude mít premiéru na streamovací platformě HBO Max v prosinci. Diváci se mohou těšit na oblíbenou Carrie, Mirandu a Charlotte. Naopak Kim Cattrall, která ztvárnila postavu Samanthy, se v chystaném pokračování neobjeví.

  Nově zveřejněné video zachycovalo probíhající natáčení, kdy Sarah Jessica Parker, která hraje hlavní hrdinku Carrie, slibuje návrat několika milovaných přátel.

  Série od výkonného producenta Michaela Patricka Kinga sleduje Carrie, Mirandu (Cynthia Nixon) a Charlotte (Kristin Davis), jak řeší komplikovanou realitu života a přátelství po padesátce.

  Americká síť neuvedla, proč Cattrall v nových dílech nefiguruje. Herečka se ovšem v minulosti netajila napjatými vztahy s kolegy ze show, zejména s hvězdou seriálu Parker.

  Původní seriál Sex ve městě, za nímž stojí Darren Star, byl založen na stejnojmenné knize spisovatelky Candace Bushnell z roku 1997. Premiéru měl na HBO v roce 1998 a běžel šest sezón až do roku 2004. Série byla hitem sledovanosti a získala několik ocenění včetně sedmi cen Emmy, připomněla stanice BBC.

  Příběh čtveřice Newyorčanek inspiroval také filmy Sex ve městě z roku 2008 a Sex ve městě 2, který šel do kin o dva roky později.

  Rodina Sexu ve městě nedávno přišla o jedu z hlavních postav

  Fanoušky seriálu nedávno zasáhla smutná zpráva, když v 57 letech zemřel herec Willie Garson, který se proslavil rolí Stanforda Blatche.

  Vytvořil jednu z nejoblíbenějších postav z panteonu HBO a byl členem naší rodiny téměř 25 let. Je nám velmi líto, že jsme se dozvěděli o jeho smrti, a vyjadřujeme upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým,“ uvedla na jeho konto společnost HBO.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  James Michael Tyler známý z Přátel zemřel

  Zemřel James Michael Tyler, Gunther z Přátel. Hvězdy seriálu mu vzdaly hold

  Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil rolí v populárním seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let. Hvězdy sitcomu včetně Jennifer Aniston nebo Courteney Cox mu na sociálních sítích vzdaly hold.
  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Popová superstar Ed Sheeran onemocněl koronavirem. Britský zpěvák oznámil na sociálních sítích, že je v domácí izolaci.
  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Při pohledu na ceny, za které se prodávají některá umělecká díla, se mnohým tají dech. Devět Picassových obrazů a dva kusy keramiky se nyní v Las Vegas prodaly v aukci za více než 100 milionů dolarů.
  Královna Alžběta strávila noc v nemocnici

  Královna Alžběta po letech strávila noc v nemocnici. Nyní je již zpět ve Windsoru

  Nejstarší a nejdéle vládnoucí panovnice Británie královna Alžběta II. poprvé po letech strávila noc v nemocnici, a to ze středy na čtvrtek. Buckinghamský palác uvedl, že se jednalo o „předběžná vyšetření“. Nyní je však již zpět v královské rezidenci ve Windsoru.
  Královna Alžběta zrušila návštěvu Severního Irska

  Královna Alžběta na poslední chvíli zrušila návštěvu Severního Irska. Lékaři jí naordinovali odpočinek

  Britská panovnice Alžběta II. zrušila plánovanou cestu do Severního Irska a neochotně akceptovala radu lékařů, aby si na několik dní odpočinula, uvedl Buckinghamský palác.
  Angelina Jolie na premiéře Eternals s dětmi

  Angelina Jolie dorazila na premiéru Eternals s dětmi. Dcera Zahara zazářila v jejích šatech

  Americká herečka Angelina Jolie vyrazila na světovou premiéru snímku Eternals s dětmi. Při pondělním uvedení filmu v Los Angeles hollywoodskou hvězdu doprovodili Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox. Jedna z dcer přitom dorazila ve slavnostní róbě, kterou poprvé oblékla Angelina Jolie na předávání Oscarů před sedmi lety.
  Reklama
  Reklama
  Reklama