Reklama

Nová píseň Demi Lovato hovoří k prezidentu Trumpovi

Reklama

NEJČTENĚJŠÍ

Demi Lovato chce využít svůj hlas nejen ke zpěvu. Proto je její nová píseň Commander in Chief (Vrchní velitel) zaměřena na prezidenta Donalda Trumpa a vyzývá k reakci na rasovou nespravedlnost, krizi v souvislosti s pandemií a další problémy.

Osmadvacetiletá zpěvačka v nedávném rozhovoru pro CNN promluvila o písni a jejím poselství. „Bylo to tolikrát, co jsem chtěla prezidentovi napsat dopis nebo si s ním sednout a položit mu tyto otázky,“ prozradila Lovato.

„A pak jsem si pomyslela, že to vlastně nechci udělat. Řekla jsem si, že jedním ze způsobů, jak to provést, je napsat píseň a pustit ji celému světu, aby si ji mohl poslechnout. Pak bude muset na tyto otázky odpovědět všem, nejen mně,“ vysvětlila své pohnutky.

V písni, na jejíž tvorbě se podílela, zpívá: „Znáš/te vůbec pravdu? Jsme ve stavu krize, lidé umírají.“ A ptá se prezidenta: „Jaké to je, moci stále dýchat?“

Lovato uvedla, že nechce podněcovat rozdělení společnosti, ale doufá, že povzbudí své příznivce, aby zůstali zapojeni do politického dění a v nadcházejících prezidentských volbách hlasovali.

„Musíme zesílit a hlasovat, protože je nesmírně důležité, aby naše hlasy byly slyšet. A upřímně, je mi jedno, zda jste republikán nebo demokrat, prostě jděte a volte,“ apelovala v rozhovoru.

Zpěvačka prohlásila, že se vědomě rozhodla použít svůj hlas na sociálních sítích k upozornění na nespravedlnost. Stala se tak součástí rostoucí vlny umělců, kteří jsou ve vztahu k politice otevřenější.

Sledujte nás na sítích

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama