Reklama

Nejsurrealističtější destinace na Zemi – část 1

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Od míst připomínajících pohádkové prostředí až po místa, kde příroda vyzařuje své jedinečné kouzlo. Tyto destinace vás budou překvapovat, inspirovat a vzbuzovat ve vás touhu spatřit je na vlastní oči.

Jižní Island

Tento les zvonků se každé jaro zbarví do modro-fialova. Za normálních okolností mohou návštěvníci očekávat, že bude nejatraktivnější pro návštěvu v posledních dvou dubnových týdnech. Nachází se jen 30 minut jízdy od Bruselu, takže je pohodlně dostupný pro každého květinového nadšence.

Chrám Vasila Blaženého, Rusko

Téměř byste očekávali, že vás při vstupu do chrámu přivítá princezna v překrásných šatech. Chrám Vasila Blaženého se nachází na Rudém náměstí v Moskvě a je nejnavštěvovanějším místem v hlavním městě Ruska. Je těžké uvěřit, že tato výjimečně krásná budova zde stojí již od poloviny 16. století.

Meteora, Řecko

Meteora je domovem obrovského komplexu starodávných klášterů postavených na vrcholcích skalních útvarů. Je rozhodně jedním z nejpozoruhodnějších míst v Řecku. Součástí tohoto východního ortodoxního náboženského místa, které bylo osídleno již mezi 14. a 19. stoletím, bylo 24 klášterů. Dodnes se jich zachovalo šest a můžete je bez problémů navštívit i přesto, že v nich stále žijí mniši a jeptišky.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

kráter Darvaza
Obří hořící jáma, kráter Darvaza, leží v turkmenské poušti a je známý jako „Brána do pekel“. Chrlí oheň po celá desetiletí. Její původ je ovšem považován za přísně tajný.
Rwanda
Rwanda je malá země ve východní Africe, jež má co nabídnout jak baťůžkářům, tak cestovatelům toužícím po luxusní dovolené. Čtěte dále a zjistěte důvody, proč navštívit Rwandu.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama