Více
  7.6 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Microsoft k 20. narozeninám konzole Xbox vydává průsvitný ovladač

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  15. listopadu 2001 vydala společnost Microsoft původní konzoli Xbox. O dvacet let později plánuje společnost oslavit narozeniny své první domácí konzole vydáním několika průsvitných doplňků, včetně ovladače Xbox Series X/S a sluchátek.

  Průsvitný ovladač pro Xbox Series X/S

  Průsvitný design je odkazem na průhledné ovladače dodávané s původní konzolí Xboxu. Microsoft nechal vnitřní komponenty stříbrné, aby byly lépe vidět. Na domovském tlačítku Xboxu, stejně jako kolem D-padu a zadních rukojetí, jsou zelené skvrny charakteristické pro tuto značku.

  Kromě jiného designu je funkčně stejný jako jakýkoli jiný bezdrátový ovladač Xbox, který si můžete koupit od společnosti Microsoft. Očekávejte Bluetooth pro spárování s PC a mobilními zařízeními, podporu mapování tlačítek a o něco lepší d-pad, než jaký najdete na ovladačích minulých generací Xboxu.

  Po připojení tohoto ovladače ke konzoli Xbox Series X/S se vám odemkne exkluzivní dynamické pozadí k 20. výročí. Dynamické pozadí není nijak omezené jen na jedno zařízení, takže ovladač můžete zapojit ke konzolích přátel a tím jim také odemknete pozadí. Po vybrání jiného pozadí je však potřeba ovladač zapojit znova.

  Speciální edice bezdrátového ovladače Xbox 20th Anniversary Wireless Controller bude uvedena na trh 15. listopadu. Již dnes si ji ale můžete předobjednat za 1700 korun na vybraných trzích Xbox po celém světě a zakoupit v různých obchodech, včetně Microsoft Store.

  Stereofonní sluchátka

  Kabelová stereofonní sluchátka pro Xbox se také dočkají průsvitné úpravy, ale na menší úrovni. Její náušníky jsou průhledné a na levém náušníku je zelené označení 20. výročí. Jasně zelené akcenty jsou také na mřížkách mezi náušníky a na mikrofonu.

  Speciální edice sluchátek 20th Anniversary Xbox Stereo Headset bude stejně jako ovladač uvedena na trh 15. listopadu. Můžete si je předobjednat za 1700 korun ve vybraných obchodech Xbox nebo přímo na Microsoft Store.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Xbox ovladač

  Na Xboxu můžete ode dneška hrát PC hry pomocí GeForce Now

  Společnost Nvidia dnes odemkla přístup ke své streamovací službě GeForce Now v prohlížeči Microsoft Edge a tím tak umožnila majitelům konzole Xbox hrát počítačové hry. Celkem je na GeForce Now k dispozici více než 1 000 her, takže nebudete mít o výběr nouzi.
  Hackerský útok

  Servery hackerské skupiny REvil byly napadeny. Za útokem stojí vládní orgány z několika zemí

  Podle zprávy agentury Reuters se americké vládě podařilo úspěšně hacknout hackerskou skupinu REvil. Podle zdrojů spolupracovaly FBI, americká tajná služba, americké kybernetické velitelství a organizace z dalších zemí, aby tento měsíc vyřadily operace skupiny z provozu. Mimo provoz je údajně i dark webový blog skupiny, který odhaloval informace získané od jejích cílů.
  Chytrá domácnost

  Google se připravuje na budoucnost chytrých domácností

  Google již několik let nepoužívá pojmenování "Google Home" pro chytrá domácí zařízení, a to ve prospěch pojmenování "Google Nest". Společnost po velkých zmatcích, kdy si dokonce i zaměstnanci pletli názvy, vrací "Google Home" zpět. Tentokrát se však nejedná o fyzický produkt, ale o rebranding její platformy pro vývojáře chytrých zařízení do domácnosti.
  Galaxy Z Flip 3 Bespoke

  Samsung Galaxy Unpacked: Nové barevné varianty pro Z Flip 3 a nové funkce u Galaxy Watch 4

  Středeční akce Galaxy Unpacked byla oproti akcím společností Google a Apple docela nezáživná. Pokud jste ale fanouškem kustomizace, tak se vám novinky budou líbit.
  Google Pixel 6

  Google představil dva nové telefony: Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Bude je pohánět čip Tensor

  Na úterní virtuální tiskové konferenci představila společnost Google 6,4palcový Pixel 6 a 6,7palcový Pixel 6 Pro, které běží na systému Android 12.
  AirPods 3. generace

  Apple představil třetí generaci sluchátek AirPods s prostorovým zvukem a novým designem

  Nová generace sluchátek AirPods je odolná proti potu a vodě a bude mít některé zvukové funkce, které byly dříve dostupné jen u dražšího modelu AirPods Pro. Apple uvedl, že nová sluchátka AirPods budou stát 179 dolarů (skoro 4000 korun) a začnou se prodávat příští týden.
  Reklama
  Reklama
  Reklama