Více
  18.6 C
  Czech
  Pondělí, 23 května, 2022

  Kim Kardashian poodhalila detaily rozvodu s Kanye Westem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kim Kardashian ve čtvrtek v televizní show uvedla, že svého bývalého partnera Kanye Westa stále bere jako rodinu, navzdory probíhajícímu rozvodu. Modelka a podnikatelka bude podle svých slov rapperova největší fanynka navždy.

  40letá Kardashian o rozpadu manželství promluvila na shledání hvězd pořadu Keeping Up with the Kardashians (KUWTK). Minulý týden televizní kanál E! odvysílal poslední epizodu show po 14 letech v éteru.

  Krátce po dokončení natáčení finální sezóny reality show Kim Kardashian v únoru podala žádost o rozvod s Kanye Westem, v níž se odvolávala na neslučitelné rozdíly. Na výchově svých čtyř dětí se budou podílet oba.

  Na otázku o jejich současném vztahu Kardashian řekla: „Máme úžasný vztah v rámci rodičovství a tolik si ho vážím… navždy budu Kanyeho největší fanynka. Je otcem mých dětí. Kanye bude vždy rodina.“

  Miliardářka, která prorazila v kosmetickém průmyslu, na svém účtu na Twitteru minulý týden sdílela fotografii, kde je s Westem a dětmi, při příležitosti 44. narozenin rappera. Snímek doplnila textem: „Vždy tě budu milovat!“

  Kardashian na setkání nechtěla zabíhat do podrobností o rozpadu manželství. „Nebyla to jedna konkrétní věc. Byla to obecná odlišnost názorů v několika oblastech,“ řekla podnikatelka.

  Zároveň popřela nedávné zvěsti, že by chodila s moderátorem CNN Van Jonesem nebo kolumbijským zpěvákem Malumou. „S nikým nechodím, ani s Van Jonesem, ani s Malumou,“ uvedla Kardashian.

  Kim Kardashian se rozvádí potřetí

  Zakladatelka KKW Beauty promluvila o svém rozhodnutí podat žádost o rozvod ve finále série KUWTK 10. června, informoval magazín Us Weekly. „Prostě cítím, že jsem v životě pracoval tak tvrdě, abych dosáhla všeho, co jsem chtěla. Splnila jsem svá očekávání a dosáhla desetkrát více, než jsem si vůbec myslela, že je možné. Ale nemám to s kým sdílet,“ poznamenala a prozradila, že ona a West spolu vycházeli lépe, když žili každý v jiném státu.

  Kardashian s dnes 44letým rapperem navázala vztah v roce 2012. Vzali se v Itálii o dva roky později. Kardashian má s Westem čtyři děti: dcery North (7 let) a Chicago (3 roky) a syny Sainta (5 let) a Psalma (2 roky).

  Pár v loňském roce přestál bouřlivé období, během kterého West odhalil důvěrné informace o rodině prostřednictvím několika příspěvků na Twitteru. Letos v únoru podala Kardashian žádost o rozvod po téměř sedmi letech manželství.

  Pro hvězdu reality show KUWTK jde o třetí rozvod. Dříve byla vdaná za Damona Thomase v letech 2000 až 2004 a v roce 2011 se rozešla s Krisem Humphriesem po 72 dnech manželství.

  Nyní, téměř čtyři měsíce po jejím odloučení od Westa, zdroj magazínu People uvedl, že si Kardashian „vede skvěle“.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS