Více
  8.3 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Show „Keeping Up with the Kardashians“ končí na jaře 2021

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Fanoušci show „Keeping Up with the Kardashians“ dostali před pár týdny ledovou sprchu. Na jaře 2021 by měla po 20 sezónách skončit. K oznámení konce série nedávno matka čtyř dětí řekla: „S těžkým srdcem jsme jako rodina udělali náročné rozhodnutí rozloučit se s Keeping Up with the Kardashians. Po 14 letech, 20 sezónách, stovkách epizod a četných spin-off show jsme všem, kteří jste nás sledovali v průběhu těchto let, více než vděční. Navždy si budeme vážit úžasných vzpomínek a nespočtu lidí, které jsme na naší cestě potkali.“

  V nové show společnosti Netflix moderátora Davida Lettermana „My Next Guest Needs No Introduction“ slavná celebrita odhalila: „Nebyli bychom tam, kde jsme dnes, kdyby neexistoval program Keeping Up With The Kardashians. Proto stále sdílíme věci z našich životů. I když, reálně vzato, můžeme něco zveřejnit na sociálních sítích a vydělat tím více než za celou sezónu,“ popsala čerstvá čtyřicátnice Kim.

  Kromě různých reklamních postů slavná kráska zveřejňuje pravidelně okamžiky ze svého soukromí. Po tom, co 40letá hvězda prolomila hranici 190 milionů sledovatelů, svým fanouškům poděkovala i několika fotografiemi, které vznikly v jejím XXL šatníku. Používáním svého účtu na placenou reklamu Kim vydělává miliony.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  James Michael Tyler známý z Přátel zemřel

  Zemřel James Michael Tyler, Gunther z Přátel. Hvězdy seriálu mu vzdaly hold

  Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil rolí v populárním seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let. Hvězdy sitcomu včetně Jennifer Aniston nebo Courteney Cox mu na sociálních sítích vzdaly hold.
  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Popová superstar Ed Sheeran onemocněl koronavirem. Britský zpěvák oznámil na sociálních sítích, že je v domácí izolaci.
  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Při pohledu na ceny, za které se prodávají některá umělecká díla, se mnohým tají dech. Devět Picassových obrazů a dva kusy keramiky se nyní v Las Vegas prodaly v aukci za více než 100 milionů dolarů.
  Královna Alžběta strávila noc v nemocnici

  Královna Alžběta po letech strávila noc v nemocnici. Nyní je již zpět ve Windsoru

  Nejstarší a nejdéle vládnoucí panovnice Británie královna Alžběta II. poprvé po letech strávila noc v nemocnici, a to ze středy na čtvrtek. Buckinghamský palác uvedl, že se jednalo o „předběžná vyšetření“. Nyní je však již zpět v královské rezidenci ve Windsoru.
  Královna Alžběta zrušila návštěvu Severního Irska

  Královna Alžběta na poslední chvíli zrušila návštěvu Severního Irska. Lékaři jí naordinovali odpočinek

  Britská panovnice Alžběta II. zrušila plánovanou cestu do Severního Irska a neochotně akceptovala radu lékařů, aby si na několik dní odpočinula, uvedl Buckinghamský palác.
  Angelina Jolie na premiéře Eternals s dětmi

  Angelina Jolie dorazila na premiéru Eternals s dětmi. Dcera Zahara zazářila v jejích šatech

  Americká herečka Angelina Jolie vyrazila na světovou premiéru snímku Eternals s dětmi. Při pondělním uvedení filmu v Los Angeles hollywoodskou hvězdu doprovodili Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox. Jedna z dcer přitom dorazila ve slavnostní róbě, kterou poprvé oblékla Angelina Jolie na předávání Oscarů před sedmi lety.
  Reklama
  Reklama
  Reklama