menu

23.3 C
Czech
Sobota 15. června 2024

The Morning Show přichází o jednu z hlavních hvězd. Julianna Margulies se do seriálu nevrátí

Čtvrtá série The Morning Show pravděpodobně přijde o jednu televizní hvězdu. Julianna Margulies se podle magazínu Variety jako Laura Peterson, jež byla od druhé sezóny ve vztahu s postavou Reese Witherspoon, do seriálu v nejbližší době nevrátí.

Je CSinvesting jen další z řady různých platforem, nebo se něčím liší? Na to se dnes společně podíváme!

Sledujte nás na sítích

Praha 11. června 2024 (PROTEXT) – CSinvesting, na rozdíl od mnoha jiných brokerů a investičních platforem, funguje po celém světě již od roku 2010. Ano, víme, že na trhu jsou některé společnosti, které zde působí přes 40 let, ale většina takových společností je na trhu opravdu jen několik let.

Reklama

Mnozí z vás dnes nechtějí nechávat své peníze v bankách s nízkým nebo žádným úrokem. Do čeho tedy investovat? Korporátní dluhopisy se zdají jako dobrá volba – pevný úrok, smlouva, různé směnky a podobně. Bohužel, čím dál častěji se setkáváme s tím, že firmy zanikají, majitelé mizí a jako věřitel se uspokojuje stát, až pak klient… jestli je tedy z čeho. Co dál? Bankovní fondy? To snad ani nemusím vysvětlovat… Dnes se už spíše blížíme k americkému myšlení, tedy akcie, komodity, indexy. Američané takto investují již od prvních vydělaných peněz v útlém věku, Evropané si prvně postaví dům, koupí auto a až poté investují. Nicméně podle statistik víme, že dnes investuje tímto stylem kvůli neadekvátním podmínkám stále více lidí.

Právě v tomto kontextu můžeme zmínit společnost CSinvesting a naše zkušenosti s ní. Ačkoli se tváří jako obyčejná platforma, tak úplně obyčejná není. Podívejme se na to blíže.

Co je CSInvesting?

CSInvesting je burzovní nástroj, tedy platforma, která si klade za cíl nabízet klasické investiční nástroje jako akcie, komodity, měnové páry, kryptoměny, ETF a další. Čím je tak zvláštní? Vyzkoušeli jsme ji za vás a nejvíce nás uchvátila snaha obchodního zástupce vás vzdělávat tak, abyste dokázali být zcela samostatní. Krátce jsme toto vzdělávání využili ve svůj prospěch a následně jsme se dostali do situace, kdy na to prostě nebyl čas. V takovém případě jsme prostředky rozložili do předem daného portfolia, které generuje zisky dodnes. Co to znamená? Jednoduše, na své si přijde opravdu každý – ať už intradenní trader, který potřebuje pravidelnou analýzu fundamentálních, technických a makroekonomických dat, nebo pasivní investor s dlouhodobým horizontem, který chce pokrýt inflaci a několikrát do roka si zajet na dovolenou ze zisku. Zkušenosti s CSInvesting.com byly tedy veskrze pozitivní.

Reklama

Platforma MatchTrader

CSInvesting využívá platformu MatchTrader, kterou využívají pouze STP brokeři, a tudíž nedochází ke střetu zájmů mezi klientem a obchodníkem, což je oproti klasickým obchodním platformám, které využívá drtivá většina market makerů, osvěžující změna.

Licence FSCA

CSInvesting je licencována FSCA (Financial Sector Conduct Authority), která působí po celém světě kromě zemí, ve kterých nemá způsobilost, a to konkrétně USA, Sýrie a Korea. Pokud jste rezidentem některé z těchto zemí, pak vás broker musí odmítnout, protože nad vámi nemá nikdo dohled a máte nulové zabezpečení vašich prostředků.

Transparentní poplatky

CSInvesting má vysoce transparentní poplatky, které nejsou nejmenší, ale na druhou stranu nemají žádné skryté poplatky jako většina ostatních brokerů.

STP Broker

Funguje čistě jako zprostředkovatel, což znamená, že nedochází ke střetu zájmů, takže zájem tohoto brokera je, abyste obchodovali co nejdéle a vznikal mu tak stabilní pasivní příjem.

Pákový efekt & likvidita

Pákový efekt je volitelný a to od 1:1 do 1:500. Uzavírání pozic je v řádech milisekund a výběr financí zpravidla do 48 hodin, to ale dnes nabízí už každý.

Jak začít s CSInvesting?

Investování s CSInvesting zahrnuje několik jednoduchých kroků:

1. Proces registrace: Registrace CSInvesting je jednoduchá a rychlá. Celý proces trvá jen několik minut a je plně online. Stačí vyplnit základní informace, ověřit svou totožnost a potvrdit svůj účet, stejně jako u každého brokera.

2. Volba typu a možností účtů: Velký rozdíl zde je, že tato společnost volí typ účtu podle vkladu finančních prostředků, nikoliv objemu obchodů. Například si můžete vybrat účet gold (zlatá střední cesta), vložíte si 100 tisíc USD, ale obchodovat budete například s desetinou vkladu, což pro vás znamená daleko lepší podmínky, než kdybyste měl vklad 10 tisíc USD a investoval celou částku.

3. Financování účtu: Financování účtu na CSInvesting je flexibilní a bezpečné. Platforma podporuje bankovní převody, kreditní karty a elektronické peněženky. Vklad kartou je výborný v tom, že prostředky vidíte v podstatě hned na účtu, ale takhle to má také většina brokerů.

Recenze CSInvesting jako obchodní platformy

Prošli jsme různé recenze lidí, kteří měli nějaký důvod vůbec nějakou recenzi psát. Důležité je, že jsme nikde nenašli žádné negativní recenze na vklady a výběry financí, to je základ. Samozřejmě jsme dohledali recenze nespokojených klientů, kteří třeba neměli v investování štěstí, někdy byli i velmi konkrétní, ale nic, co byste se nedočetli u jakékoliv velké investiční společnosti.

Shrnutí

V podstatě se jedná o běžný model STP brokera, nic ultra-super zajímavého jsme nenašli. Hodně nás iritovaly poplatky u dynamických a volatilních obchodů, ale konzervativní portfolia mají výborné. Pokud chcete obchodovat každý den 5-6 hodin vkuse a živit se tím, tak vám společnost CSinvesting nemůžeme doporučit. Pokud máte zájem o poměrně stabilní pasivní příjem a chcete se i naučit, co vlastně děláte a jak to funguje, tak je to ideální broker právě pro vás.

 

Zdroj: SITA

 

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ANALÝZA: Rusové u Charkova dosáhli maximálně tak strategického selhání

Rusko minulý měsíc na Ukrajině otevřelo novou frontu v Charkovské oblasti a obránce čekala velká výzva. I když útok ruských jednotek stále probíhá, experti již nyní mluví o strategickém selhání a nevyužité příležitosti. Cíle ofenzivních operací přitom ruský prezident Vladimir Putin nedosáhl. Právě naopak.

Honduras podle prezidentky postaví vězeňský tábor pro 20.000 lidí

Honduras v rámci boje proti zločineckým gangům postaví vězeňský tábor pro 20.000 lidí. Oznámila to podle agentury Reuters prezidentka Xiomara Castrová. Zároveň chce změnit trestní zákoník, aby bylo možné členy gangů považovat za teroristy. Podobná opatření již zavedl sousední Salvador.

Kate Middleton se poprvé od diagnózy rakoviny objevila na veřejnosti

Princezna Kate, vévodkyně z Walesu, se dnes triumfálně vrátila na veřejnost při slavnostním ceremoniálu Trooping the Colour, který se konal na počest narozenin krále Karla III. Tento slavnostní akt, který zahrnuje vojenskou přehlídku a tradiční ceremoniály, je jednou z nejvýznamnějších událostí v britském královském kalendáři.

Apple a Meta budou pravděpodobně čelit obviněním EU za nedodržování zákona o digitálních trzích

Evropská komise se údajně chystá obvinit technologické giganty Apple a Meta za nedodržování zákona o digitálních trzích (DMA), tvrdí tři osoby, které jsou s touto záležitostí přímo obeznámeny. Očekává se, že obvinění budou vydána před letními prázdninami v srpnu, přičemž jako první jim bude čelit společnost Apple, následovaná společností Meta.

Nový slovenský prezident Pellegrini složil slib a ujal se funkce

Nový slovenský prezident Peter Pellegrini dnes složil slib a ujal se úřadu. Jako první hlava slovenského státu byl v minulosti premiérem a také šéfem parlamentu. Pellegrini složil slib v pořadí jako šestý prezident od vzniku samostatného Slovenska v roce 1993, a to do rukou předsedy ústavního soudu během slavnostní schůze parlamentu.

Kryptotrhy letos zaznamenaly čistý příliv 12 miliard dolarů, uvádí JPMorgan

Podle analytiků JPMorgan současné vysoké ceny bitcoinu v poměru k jeho produkčním nákladům a v poměru ke zlatu vyvolávají pochybnosti o udržitelnosti přílivu 12 miliard dolarů do kryptoaktiv od počátku roku.

Vladimir Putin stanovil podmínky pro zastavení palby a mírové rozhovory s Ukrajinou

Ruský prezident Vladimir Putin v projevu na ministerstvu zahraničních věcí zdůraznil, že je otevřen mírovým rozhovorům s Ukrajinou, přičemž hlavní podmínkou je stažení ukrajinských vojsk z oblastí okupovaných Ruskem. Podle Putina musí Ukrajina stáhnout své jednotky z Doněcké, Luhanské, Chersonské a Záporožské oblasti v rámci jejich správních hranic. Kromě toho musí Ukrajina prohlásit, že odmítá vstoupit do NATO. Putin uvedl, že pokud budou tyto podmínky splněny, Rusko okamžitě zastaví palbu.
Reklama

DOPORUČUJEME

Jak technologický rozvoj ovlivňuje investice do online kasin

Online kasina v posledních letech zažívají obrovský boom. Stále více hráčů opouští klasické kamenné herny a přechází do online prostředí pohodlného hraní z domova....

Napouštění bazénů z vlastní vodovodní přípojky

Hradec Králové 14. června 2024 (PROTEXT) - Královéhradecká provozní, a.s. sděluje svým zákazníkům, že pro napouštění bazénů cisternou byla zrušena doprava do 10 km...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ANALÝZA: Rusové u Charkova dosáhli maximálně tak strategického selhání

Rusko minulý měsíc na Ukrajině otevřelo novou frontu v Charkovské oblasti a obránce čekala velká výzva. I když útok ruských jednotek stále probíhá, experti již nyní mluví o strategickém selhání a nevyužité příležitosti. Cíle ofenzivních operací přitom ruský prezident Vladimir Putin nedosáhl. Právě naopak.

Honduras podle prezidentky postaví vězeňský tábor pro 20.000 lidí

Honduras v rámci boje proti zločineckým gangům postaví vězeňský tábor pro 20.000 lidí. Oznámila to podle agentury Reuters prezidentka Xiomara Castrová. Zároveň chce změnit trestní zákoník, aby bylo možné členy gangů považovat za teroristy. Podobná opatření již zavedl sousední Salvador.

Kate Middleton se poprvé od diagnózy rakoviny objevila na veřejnosti

Princezna Kate, vévodkyně z Walesu, se dnes triumfálně vrátila na veřejnost při slavnostním ceremoniálu Trooping the Colour, který se konal na počest narozenin krále Karla III. Tento slavnostní akt, který zahrnuje vojenskou přehlídku a tradiční ceremoniály, je jednou z nejvýznamnějších událostí v britském královském kalendáři.

Apple a Meta budou pravděpodobně čelit obviněním EU za nedodržování zákona o digitálních trzích

Evropská komise se údajně chystá obvinit technologické giganty Apple a Meta za nedodržování zákona o digitálních trzích (DMA), tvrdí tři osoby, které jsou s touto záležitostí přímo obeznámeny. Očekává se, že obvinění budou vydána před letními prázdninami v srpnu, přičemž jako první jim bude čelit společnost Apple, následovaná společností Meta.

Nový slovenský prezident Pellegrini složil slib a ujal se funkce

Nový slovenský prezident Peter Pellegrini dnes složil slib a ujal se úřadu. Jako první hlava slovenského státu byl v minulosti premiérem a také šéfem parlamentu. Pellegrini složil slib v pořadí jako šestý prezident od vzniku samostatného Slovenska v roce 1993, a to do rukou předsedy ústavního soudu během slavnostní schůze parlamentu.

Kryptotrhy letos zaznamenaly čistý příliv 12 miliard dolarů, uvádí JPMorgan

Podle analytiků JPMorgan současné vysoké ceny bitcoinu v poměru k jeho produkčním nákladům a v poměru ke zlatu vyvolávají pochybnosti o udržitelnosti přílivu 12 miliard dolarů do kryptoaktiv od počátku roku.

Vědci pozorovali u pobřeží Nové Anglie překvapivé množství ohrožených velryb

Výzkumníci z Národního úřadu pro oceán a atmosféru (NOAA) u břehů Nové Anglie pozorovali neobvykle vysoký počet ohrožených druhů velryb. V tohle roční období není neobvyklé, že kolem tohoto amerického území proplouvají vysoké počty kytovců. Pozorovat tolik těchto mořských savců v tak rozmanitém složení během jediného letu je ale podle vědců vzácnost.

Vladimir Putin stanovil podmínky pro zastavení palby a mírové rozhovory s Ukrajinou

Ruský prezident Vladimir Putin v projevu na ministerstvu zahraničních věcí zdůraznil, že je otevřen mírovým rozhovorům s Ukrajinou, přičemž hlavní podmínkou je stažení ukrajinských vojsk z oblastí okupovaných Ruskem. Podle Putina musí Ukrajina stáhnout své jednotky z Doněcké, Luhanské, Chersonské a Záporožské oblasti v rámci jejich správních hranic. Kromě toho musí Ukrajina prohlásit, že odmítá vstoupit do NATO. Putin uvedl, že pokud budou tyto podmínky splněny, Rusko okamžitě zastaví palbu.

Rusko i Ukrajina hlásí likvidaci desítek dronů vyslaných druhou stranou

Rusko i Ukrajina hlásí likvidaci desítek dronů vyslaných na své území nepřítelem. Moskva podle ruské agentury TASS informuje o sestřelení 87 ukrajinských útočných bezpilotních letounů. Kyjev uvedl, že se jeho vojákům povedlo zlikvidovat 24 ruských dronů a střel z celkových 31, které invazní vojska na zemi vyslaly.

Nikdo neví, kolik rukojmích je ještě naživu, uvedl vysoký představitel Hamásu

Nikdo neví, kolik ze 116 rukojmích, které radikální hnutí Hamás od 7. října nadále zadržuje v Pásmu Gazy, je naživu. Vysoký představitel hnutí Usáma Hamdán to řekl v rozhovoru se stanicí CNN. Z psychické újmy čtyř nedávno zachráněných rukojmích obvinil Izrael, ačkoli zdravotníci potvrdili, že tři muži a jedna žena psychickému násilí čelili v zajetí, píše deník The Times of Israel.
Reklama
Reklama