3.9 C
Czech
Pondělí 2. března 2026
MagazínJay-Z a Beyoncé se pozornosti nevyhýbají. Na premiéře filmu Mufasa: Lví král...

Jay-Z a Beyoncé se pozornosti nevyhýbají. Na premiéře filmu Mufasa: Lví král podpořili dceru

Beyoncé a Jay-Z na premiéře animovaného snímku Mufasa: Lví král působili jako hrdí rodiče. Když jejich dvanáctiletá dcera Blue Ivy Carter v pondělí večer pózovala na červeném koberci v Dolby Theatre v Hollywoodu, nadšeně ji povzbuzovali, a to pouhý den poté, co byl Jay-Z spolu s Seanem „Diddy“ Combsem obviněn v soudním procesu kvůli sexuálnímu napadení. Napsal o tom server Variety nebo Page Six.

Popová hvězda a raper se v Los Angeles prošli po červeném koberci na premiéře animovaného snímku Mufasa: Lví král. Jejich dcera totiž v prequelu fotorealistického remaku Disneyho Lvího krále z roku 2019 namluvila Kiaru, lvíče Simby (Donald Glover) a Naly (Beyoncé), uvedl magazín Variety.

Video, které sdílel server E! News, zachycovalo, jak se manželé rozzářili a své nejstarší dceři nadšeně tleskali. Na dalších záběrech, které zveřejnil server Entertainment Tonight, se podle Page Six zdálo, že si Jay-Z při pohledu na svou dceru utírá slzu.

Beyoncé, která byla díky svým blyštivým šatům bez ramínek s dlouhým rozparkem středem pozornosti, později na Instagramu své dceři poslala vzkaz. „Moje nádherná holčička. Tohle je tvoje noc,“ rozplývala se popová superstar v popisku, když sdílela fotografie Carter na červeném koberci. „Tvrdě jsi dřela a jako hlas Kiary jsi odvedla skvělou práci. Tvá rodina nemůže být pyšnější,“ napsala.

Jay-Z čelí obvinění ze znásilnění třináctileté dívky

Raper se na červeném koberci objevil den poté, co byl v civilním procesu obviněn ze znásilnění třináctileté dívky v roce 2000 společně se Seanem „Diddym“ Combsem. Žaloba, která byla poprvé podána v říjnu a v níž byl původně jako žalovaný uveden Combs, byla v neděli doplněna o jméno Jay-Z, jehož skutečné jméno je Shawn Carter.

Jay-Z v neděli na žalobu reagoval prohlášením, v němž tvrzení označil za „idiotské“ a za součást „pokusu o vydírání“ ze strany právníka Tonyho Buzbeeho.

Pětapadesátiletý manžel zpěvačky Beyoncé, s níž má tři děti, také vyjádřil obavy o svou rodinu: „Budeme si muset s manželkou sednout s dětmi a vysvětlit jim krutost a chamtivost lidí… Děti by neměly ve svém nízkém věku nic takového snášet.“

Reklama

Doporučujeme

Údery na Teherán pokračovaly i večer, podle svědků zasáhly i nemocnici

Výbuchy v Teheránu dnes pokračují i po setmění, píší agentury AP a AFP. Státní televize uvedla, že jeden úder zasáhl její sídlo a podle íránských státních médií přestala vysílat. Další média tvrdí, že večerní údery zasáhly v Teheránu i jednu nemocnici, což agentuře Reuters potvrdili i svědci. Izraelská armáda uvedla, že její síly dnes ničily vojenské objekty, například velitelská stanoviště.

Trump souhlasí s jednáním s íránskými představiteli, kteří přežili údery

Americký prezident Donald Trump souhlasí s jednáním s íránskými představiteli, kteří přežili americké a izraelské údery z posledních dvou dnů. Podle agentury Reuters to Trump řekl v rozhovoru, který zveřejnil časopis The Atlantic. V jiném rozhovoru Trump řekl, že americké a izraelské údery zabily 48 vysokých íránských představitelů. Mezi nimi je podle předchozích informací i íránský vůdce Alí Chameneí, což přiznal i samotný Írán.

Íránský režim potvrdil smrt Chameneího a podle některých se blíží svému konci

Íránský teokratický režim dnes potvrdil smrt nejvyššího duchovního vůdce ajatolláha Alího Chameneího a podle některých západních představitelů se režim blíží svému konci. Teherán i další části více než 90milionové blízkovýchodní země nadále čelí úderům Spojených států a Izraele, v reakci na něž Írán útočí na Izrael a další země regionu. Jen v Izraeli si dnes tyto útoky vyžádaly devět mrtvých a desítky zraněných, od sobotního začátku úderů zemřeli také tři američtí vojáci. ČR je připravena vyslat okamžitě repatriační lety do Egypta pro Čechy, kteří jsou v Izraeli.

Útok USA a Izraele v Íránu zabil 43 členů bezpečnostních sil

Vzdušný úder USA a Izraele na budovu pohraniční stráže na západě Íránu dnes zabil 43 členů bezpečnostních složek a desítky lidí zranil. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na íránskou agenturu Mehr.

Íránský raketový útok v izraelském městě Bejt Šemeš zabil devět lidí

Nejméně devět lidí dnes zahynulo poté, co íránská raketa zasáhla synagogu a kryt v izraelském městě Bejt Šemeš, které leží západně od Jeruzaléma. Zraněných je několik desítek, píší izraelská média. Izraelská armáda zahájila vyšetřování, proč se jí raketu nepodařilo sestřelit.

Ukrajina a Rusko informují o obětech po vzájemných útocích

Čtyři lidé přišli dnes o život při ruském ostřelování Chersonu na jihovýchodě Ukrajiny, další člověk byl zabit a čtyři zraněni při ruských útocích na sousední Dněpropetrovskou oblast, informovaly ukrajinské úřady. Rusové podle místních úřadů zaútočili také na Oděsu na jihu země a na Charkov na východě Ukrajiny. V Brjanské oblasti na západě Ruska ukrajinský dron při útoku na osobní auto zabil ženu, oznámil gubernátor Alexandr Bogomaz.

Rusko v únoru vypálilo proti Ukrajině nejvíce střel od začátku roku 2023

Rusko letos v únoru vypálilo proti Ukrajině více raket a střel než v kterémkoli jiném měsíci přinejmenším od začátku roku 2023, a to zejména při nočních útocích na energetickou síť, uvedla dnes agentura AFP s odvoláním na vlastní analýzu údajů, které každý den zveřejňuje ukrajinské letectvo.

Nejméně devět lidí bylo zabito v Pákistánu, když dav vpadl na konzulát USA

Devět lidí bylo dnes zabito v Pákistánu, když stovky lidí napadly americký konzulát v přístavním městě Karáčí. Nejméně 25 dalších osob utrpělo zranění při prudkých střetech s bezpečnostními silami; někteří jsou v kritickém stavu a počet obětí může ještě stoupnout. Dav rozlítily zprávy o smrti íránského nejvyššího duchovního vůdce ajatolláha Alího Chameneího. Informovala o tom agentura AP.

Belgie zadržela tanker z ruské stínové flotily, chystá se jej zabavit

Belgické speciální síly zadržely v Severním moři tanker z tzv. ruské stínové flotily obcházející sankce. Po připlutí do přístavu Brusel loď zabaví, uvedla dnes agentura AFP s odvoláním na členy belgické vlády. Belgický zásah ocenil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Salač po děsivé nehodě v Thajsku dojel devatenáctý

Úvod závodu Moto2 ve Velké ceně Thajska poznamenala vážná havárie Davida Alonsa. Kolumbijec spadl přímo pod motocykl Filipa Salače a následně ho trefil ještě stroj Australana Senny Agiuse. Závod se několikrát zastavil červenými vlajkami a po restartu český jezdec dojel devatenáctý, vyhrál Manuel González.

Írán pokračuje v útocích na cíle v Izraeli a státech Perského zálivu

Írán dnes pokračuje v raketových útocích na cíle v Izraeli a státech Perského zálivu. Výbuchy se ozývají v Dubaji, Dauhá a Manámě, informovala agentura AP a zpravodajský server Al-Džazíra. Už dříve agentury informovaly, že se dnes poprvé stal terčem íránských dronů Omán.

Akcie Netflixu po ústupu z boje o Warner Bros. posílily

Bitva o Warner Bros. Discovery směřuje k vítězství Paramount Skydance poté, co Netflix odmítl dál přihazovat. Zatímco na trhu se řeší hlavně, kdo převezme jednu z největších hollywoodských značek, v zákulisí se rozplétají i důvody, proč se Netflix z rozjeté dražby stáhl.

Írán hlásí 108 mrtvých po zásahu dívčí školy v Minábu

V Minábu na jihu Íránu zemřelo podle íránských úřadů nejméně 108 lidí po zásahu dívčí školy. Incident přišel během vln úderů na íránské cíle, které vedou Spojené státy a Izrael, a Teherán zároveň hlásí stovky dalších obětí napříč zemí.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama