Více
  11.3 C
  Czech
  Pátek, 30 září, 2022

  James Corden má covid. Plně očkovaný moderátor americké talk show hlásí mírný průběh

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  James Corden je v krátké době už třetím moderátorem večerní talk show ve Spojených státech, kterému vyšel pozitivní výsledek testu na covid-19. Informovaly o tom magazíny People a Hollywood Reporter.

  43letý britský herec, scénárista, producent a komik, který moderuje The Late Late Show s Jamesem Cordenem, oznámil svou diagnózu v příspěvku na Instagramu ve čtvrtek. Podle svého vyjádření je plně očkovaný a dostal už i třetí dávku.

  „Právě jsem byl pozitivně testován na covid-19,“ napsal Corden. „Jsem plně očkovaný, dostal jsem i posilující dávku. Díky tomu mám to štěstí, že mohu říci, že se cítím naprosto v pořádku,“ pokračoval.

  Moderátor potvrdil, že ačkoli v současné době nepociťuje žádné příznaky, jeho show na CBS „se v příštích několika dnech vysílat nebude“. Zároveň své sledující vyzval, aby „zůstali v bezpečí“.

  Corden o své infekci informoval uprostřed nové vlny rostoucího počtu případů nákazy koronavirem v USA, kterou částečně způsobuje vysoce nakažlivá varianta omikron. Los Angeles, kde se The Late Late Show natáčí, covid v posledních týdnech zasáhl obzvláště tvrdě.

  Pozitivní test měli i Seth Meyers nebo Jimmy Fallon

  Průlomovou infekci v nedávné době hlásili i další moderátoři. Moderátor Late Night Seth Meyers začátkem tohoto týdne oznámil, že měl pozitivní test na covid-19, ale díky očkování včetně boosteru se cítí dobře. Rovněž oznámil zrušení vysílání pořadu až do konce týdne.

  „Tento týden rušíme zbytek show, takže si nás nalaďte příští pondělí. Alespoň uvidíte, jaké skvělé lokace vyzkoušíme a budeme je vydávat za studio,“ napsal na Twitteru.

  Mezitím tento týden Jimmy Fallon v příspěvku na Instagramu prozradil, že mu o svátcích také vyšel pozitivní výsledek testu. Moderátor The Tonight Show sdílel svou fotku, na níž je v roušce v testovací místnosti.

  Ke snímku napsal: „Ahoj lidi, první den naší prázdninové přestávky jsem měl pozitivní test na covid. Jsem očkovaný a mám i třetí dávku, takže jsem měl to štěstí, že jsem měl jen mírné příznaky.

  Poděkoval také NBC „za to, že bere testovací protokoly tak vážně a odvádí skvělou práci“. Fallon se z nemoci dostal včas, aby show mohla v pondělí po prázdninách opět odstartovat.

  Mezi další známé osobnosti, které byly nedávno pozitivně testovány, patří Hugh Jackman, Whoopi Goldberg, Debra Messing nebo Jessie J.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS