Reklama

iPadOS 15 přináší značná vylepšení widgetů a multitaskingu

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Společnost Apple dnes představila nejnovější verzi systému iPadOS se zaměřením na lepší produktivitu a multitasking.

Hovory FaceTime teď budou podporovat prostorový zvuk pro realističtější a přirozenější zvuk. Funkce izolace hlasu ztiší okolní hluk, aby vás šlo lepé slyšet a volba „široké spektrum“ zachytí více zvuku než dříve. Do FaceTime přichází také portrétní režim, jehož výsledkem bude rozmazané pozadí, které udrží pozornost na vašem obličeji.

Apple dále představil novou funkci SharePlay, která umožňuje lidem sdílet média – hudbu, filmy atd. – ve skupinovém hovoru FaceTime. SharePlay bude využívat funkce systému iOS, jako je „picture-in-picture“, iMessage a další, a umožní tak bezproblémový zážitek na více zařízeních současně.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Microsoft: Windows 11
Hlavním rozdílem oproti staršímu Windows 10 je nové uživatelské rozhraní. Nové funkce či vylepšení však chybí. Uživatelské rozhraní systému Windows 11 a nabídka Start vypadají velmi podobně jako v dříve plánovaném systému Windows 10X. Vizuálně si největších změn všimnete na hlavním panelu.
Reproduktor v obrazu pověšený na zdi. Foto: Sonos
Společnosti Ikea a Sonos dnes oficiálně představily nejnovější produkt z řady Symfonisk. Jedná se o reproduktor, který je schovaný v rámu obrazu.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama