Reklama

Herečka Amber Heard je matkou. Bývalá manželka Johnnyho Deppa novinkou šokovala

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Americká televizní a filmová herečka Amber Heard odhalila, že v dubnu přišla na svět její dcera. Společnou fotkou s tříměsíčním miminkem, kterou sdílela na sociálních sítích, fanoušky zaskočila.

V příspěvku na Instagramu ve čtvrtek 35letá Heard, která byla dříve vdaná za hollywoodskou hvězdu Johnnyho Deppa, uvedla, že 8. dubna se narodila Oonagh Paige Heard.

„Před čtyřmi lety jsem dospěla k rozhodnutí, že chci mít dítě. Chtěla jsem to udělat po svém. Nyní konečně chápu, jak zásadní je pro nás ženy uvažovat o jedné z nejpodstatnějších částí našich osudů,“ napsala novopečená maminka.

„Doufám, že jako společnost dojdeme do bodu, ve kterém bude normální, že nemusíme chtít prsten, abychom mohli mít postýlku. Část mě chce říct, že do mého soukromého života nikomu nic není. Na druhou stranu chápu, že povaha mé práce mě nutí převzít nad tím kontrolu,“ stálo v příspěvku.

O porodu neposkytla žádné další podrobnosti. Podle magazínu Page Six však dítě odnosila náhradní matka.

Zdroj, který herečku zná, prozradil: „Oonagh je naprosto nádherná a Amber je úplně omámená. Vždy věděla, že chce být matkou, takže se jí splnilo její největší přání. Je nesmírně vděčná za úžasnou ženu, která Oonagha pomohla přivést do jejího života.“

„Je začátkem zbytku mého života,“ napsala o dceři na Instagramu, kde má 3,9 milionu sledujících.

Druhé jméno dítěte, Paige, je zřejmě poctou zesnulé matce hvězdy Paige Heard, která zemřela v květnu loňského roku. V té době její dcera řekla, že je naprosto zničená.

S Deppem se herečka rozvedla v roce 2017

Heard se proslavila rolemi ve filmech jako Zombieland, Liga spravedlnosti nebo Aquaman. Během natáčení snímku Rumový deník se s Deppem setkala na scéně. Vzali se v roce 2015, ale Heard požádal o rozvod o 15 měsíců později.

Johnny Depp v loňském roce prohrál soudní spor s britským bulvárním deníkem The Sun, který jej v článku v roce 2018 obvinil z fyzického týrání jeho bývalé manželky Amber Heard, což herec považoval za urážku na cti. Soud tak britskému listu dal nepřímo za pravdu. V březnu Deppovi soudce navíc odepřel možnost napadnout verdikt londýnského soudu.

V současné době je matka tříměsíční holčičky ve vztahu s kameramankou Biancou Butti.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama