Více
  23.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Britney Spears se zasnoubila. Jejím vyvoleným je osobní trenér Sam Asghari

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Popová hvězda Britney Spears, která bojuje s roky trvající nucenou správou svých osobních záležitostí i financí, v neděli na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená s dlouholetým přítelem Samem Asgharim.

  39letá zpěvačka byla vdaná už dvakrát. V roce 2004 si v Las Vegas vzala přítele z dětství Jasona Alexandra. Toto manželství však bylo o několik dní později anulováno. Ve stejném roce se provdala za tanečníka Kevina Federlinea, s nímž má dvě děti, než manželství skončilo rozvodem v roce 2007.

  Spears na Instagramu zveřejnila video, na kterém stojí vedle svého snoubence a ukazuje blyštivý prsten. „Sakra, nemůžu tomu uvěřit!“ napsala v titulku vedle několika emotikonů prstenu a srdíčka.

  Asghari na svém profilu zveřejnil fotografii líbajícího se páru, přičemž Spears má zdvižený prsteníček. Asghariho manažer Brandon Cohen potvrdil, že se dvojice zasnoubila.

  „Snoubenci dnes svůj dlouhodobý vztah oficiálně potvrdili a jsou hluboce dojati podporou, obětavostí a láskou, kterou jim lidé vyjadřují,“ napsal Cohen v emailu.

  27letý Asghari se narodil v íránském hlavním městě Teheránu, ale ve 12 letech se přestěhoval do Los Angeles, kde žil se svým otcem, který byl řidičem kamionu.

  V rozhovoru pro Forbes na začátku letošního roku popsal přílet do USA: „Byl to rozhodně kulturní šok, když jsem sem přicestoval a musel mluvit úplně jiným jazykem.“ Asghari má tři sestry, které rovněž emigrovaly z Íránu do USA.

  Osobní trenér a herec se Spears chodí od roku 2016.

  Osobní život zpěvačce komplikuje opatrovnictví

  Kontrola nad zpěvaččiným životem je v rukách opatrovníků od roku 2008, kdy se Spears potýkala s problémy s duševním zdravím. Ikona světové pop music stávající situaci považuje za hloupou a ponižující. „Chci jen zpět svůj život,“ řekla v červnu u soudu s tím, že je traumatizovaná a rozzlobená.

  Spears rovněž odhalila, že podmínky ujednání jí brání vdát se nebo mít více dětí, připomněla stanice BBC.

  Minulý týden otec zpěvačky Jamie Spears prohlásil, že se okolnosti změnily, a podal žádost o ukončení opatrovnictví. Další soudní jednání v této věci je naplánováno na 29. září.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS