Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Brian Laundrie, pravděpodobný vrah influencerky Gabby Petito, spáchal sebevraždu. Ukázala to pitva

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Brian Laundrie, který zřejmě zabil svou snoubenku, instagramovou influencerku Gabby Petito, zemřel na následky střelného poranění hlavy, které si způsobil sám. Píše o tom CNN.

  Jeden z nejsledovanějších amerických kriminálních případů poslední doby, který se táhl měsíce, zřejmě skončil. Právní zástupce rodiny Laundrieových sdělil, že pitva prokázala, že Brian Laundrie, jehož ostatky se našly 20. října v rezervaci v North Portu, se zastřelil.

  Chris a Roberta Laundrieovi byli informováni, že příčinou smrti bylo střelné zranění hlavy a způsob smrti byla sebevražda,“ uvedl advokát Steven Bertolino.

  Laundrie se k sebevraždě odhodlal zřejmě krátce poté, co uškrtil svou snoubenku, instagramovou influencerku Gabriele „Gabby“ Petito. Společně byli na cestě napříč Amerikou a ze svého cestování sdíleli fotografie i videa na sociálních sítích, kde měli mnoho příznivců. Začátkem září se ale Laundrie vrátil domů bez ní, několik dní na to zmizel. Tělo Gabby se našlo 19. září ve Wyomingu, podle koronera byla zavražděna uškrcením.

  Rodina Gabby uvedla, že okolnosti ohledně Laundrieho sebevraždy „bere na vědomí“, dál se vyjadřovat nechtěla. Státní zástupce okresu Teton rodinu údajně požádal o mlčenlivost, dokud se případ neprošetří. Není zatím jisté, jak se Laundrie dostal ke střelné zbrani a zda ji měl legálně.

  Co vedlo ke smrti mladé ženy, zůstává i nadále záhadou a klíčový člověk ji už neobjasní. Pravda je, že ačkoliv na sociálních sítích působil pár jako dvě zamilované hrdličky, realita byla zřejmě jiná. Když byla dvojice se svou dodávkou v Utahu, jejich rozepři, která vygradovala v násilí, museli dokonce řešit policisté.

  Řekne něco zápisník?

  Laundrieho otec, který v den nálezu ostatků svého syna pátral spolu s úřady, objevil poblíž místa nálezu jeho těla zápisník. Odborníci tehdy uvedli, že by mohl být klíčem k nalezení odpovědí. Zápisník byl ale v té době provlhlý a úředníci zatím neuvedli, zda z něj získali nějaké informace.

  Bertolini v říjnu uvedl, že Laundrieho rodiče několikrát diskutovali o možnosti, že jejich syn zemřel sebevraždou. Pátrání v 25 tisíci akrové rezervaci bylo podle vyšetřovatelů skutečné hledání jehly v kupce sena, nakonec se ale Brianovo tělo našlo.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Ethan Crumbley: Střelba ve škole v Michiganu

  Střelec z Michiganu Ethan Crumbley (15) bude souzen za terorismus. Čtvrtý student zemřel

  Vyšetřovatelé odtajnili jméno teenagera, který střílel na střední škole v Michiganu. Jmenoval se Ethan Crumbley. Student Justin Shilling (17), jeho čtvrtá oběť, zemřel v nemocnici.
  Ursula von der Leyen vyzvala země k povinnému očkování

  Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen vyzvala země k povinnému očkování

  Je čas začít přemýšlet o povinném očkování, vyzvala členské státy EU předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen. Některé státy už tuto povinnost vyhlásily.
  Litva chce u hranice s Polskem vyhlásit výjimečný stav

  Litva chce u hranice s Polskem vyhlásit výjimečný stav

  Litevská vláda ve středu oznámila, že ve snaze zabránit pašování migrantů požádá parlament, aby od 10. prosince na hranici s Polskem vyhlásil výjimečný stav.
  Michigan: Patnáctiletý zastřelil tři spolužáky

  Patnáctiletý student zahájil palbu na půdě školy. Zastřelil tři spolužáky, osm zranil

  Tři studenti ve věku 14 až 17 let zemřeli při střelbě na střední škole v Michiganu. Dalších sedm a jeden učitel jsou zranění. Patnáctiletý střelec je ve vazbě.
  Varianta omikron v Nizozemsku

  Omikron byl nejspíš v Evropě ještě dřív, než se původně myslelo

  Omikron, nová varianta koronaviru, se zřejmě ještě předtím, než se jí začal bát celý svět, objevila v Nizozemsku. Tvrdí to místní úřady.
  rasový útok

  Zinscenoval „rasový útok“, aby byl známější, tvrdí žalobce. Dnes stojí černošský herec před soudem

  Herec Jussie Smollett stanul před soudem. Podle obžaloby společně s dalšími lidmi fingoval rasistický útok, aby se stal známějším.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama