menu

15.2 C
Czech
Pátek 21. června 2024

Nový slovenský prezident Pellegrini složil slib a ujal se funkce

Nový slovenský prezident Peter Pellegrini dnes složil slib a ujal se úřadu. Jako první hlava slovenského státu byl v minulosti premiérem a také šéfem parlamentu. Pellegrini složil slib v pořadí jako šestý prezident od vzniku samostatného Slovenska v roce 1993, a to do rukou předsedy ústavního soudu během slavnostní schůze parlamentu.

Olympijské hry 2024 v ohrožení: rostoucí horko a vlhkost mohou být pro sportovce smrtelné, varuje nová zpráva

Podle nové zprávy nazvané Ohnivé kruhy: Rizika horka na olympijských hrách v Paříži v roce 2024 by olympijské hry v Paříži v roce 2024 mohly být pro sportovce nebezpečné kvůli rostoucímu horku a vlhkosti. Zpráva, kterou vypracovala Britská asociace pro udržitelný sport (BASIS) a australská skupina na podporu sportu FrontRunners, varuje, že intenzivní horko by mohlo vést ke kolapsu nebo dokonce úmrtí závodníků během her.

Argentinská fotbalová asociace a dubajská letecká společnost flydubai oznamují regionální partnerství

Sledujte nás na sítích

Buenos Aires 18. října 2022 (PROTEXT) – Argentinská fotbalová asociace (AFA) a dubajská letecká společnost flydubai dnes oznámily uzavření regionálního partnerství. Na základě této dohody budou oba partneři v rámci svých kanálů v následujících čtyřech měsících spolupracovat na marketingových a brandových kampaních.

Reklama

Argentinský národní tým, známý jako La Albiceleste, se zúčastnil pěti finále mistrovství světa a v současné době je mistrem Copa América, což je titul, který tým získal již 15krát. Díky spolupráci se společnost flydubai stane oficiálním regionálním partnerem argentinského národního týmu a zároveň oblíbenou leteckou společností v oblasti Blízkého východu.

V rámci tohoto partnerství spustí během několika příštích týdnů AFA a flydubai řadu podpůrných akcí, které budou zahrnovat nejcennější aktiva obou značek. Patří mezi ně i hvězdní hráči argentinské mužské fotbalové reprezentace a speciální týmové akce během jejich pobytu na tréninkovém kempu v hlavním městě SAE, Abú Zabí.

Claudio Fabian Tapia, prezident AFA, řekl: „Z partnerství s flydubai jsme nesmírně nadšení. Argentinská fotbalová asociace je neustále otevřená novým příležitostem, které vylepší interakci a přímé spojení argentinského národního týmu s fanoušky po celém světě. Naše partnerství se společností flydubai umožní více fanouškům přiblížit se argentinskému národnímu týmu a užít si turnaj v Kataru společně s nimi. Argentina si vydobyla pozici přední federace ve světě fotbalu a společnost flydubai mění způsoby, jakým lidé cestují. Vítáme flydubai na palubě jako partnera, který nám umožní se přímo spojit s miliony fanoušků.“

Ghaith Al Ghaith, výkonný ředitel společnosti flydubai, k partnerství uvedl: „Je naší velkou ctí být oficiálním regionálním partnerem Argentinské fotbalové asociace a argentinského národního týmu. Flydubai se zavázala spojovat lidi – to je to, co děláme. Překonáváme vzdálenosti a odstraňujeme hranice. Toto partnerství je oslavou těchto základních hodnot, které sdílíme společně s fotbalem.“

Reklama

„Těší nás, že umožníme fotbalovým fanouškům pohodlně odcestovat do Kataru, kde budou moci povzbudit své favority. Jsme rádi, že můžeme La Albiceleste podpořit, a tým flydubai jim na největším fotbalovém turnaji světa přeje hodně štěstí,“ dodal al Ghaith.

Při příležitosti nadcházejícího fotbalového turnaje v Kataru poskytne společnost flydubai až 30 kyvadlových letů mezi Dubají a Dauhá. Tyto lety budou nabízeny ve spolupráci se společností Qatar Airways a umožní tak fotbalovým fanouškům pohodlný způsob cestování na fotbalové zápasy, které se budou konat od 21. listopadu do 18. prosince 2022.

Leandro Petersen, ředitel obchodního marketingu společnosti AFA, dodal: „Společnost flydubai přinese argentinský národní tým fanouškům na Blízkém východě a umožní jim být blíže hráčům, které mají rádi. Těší nás potenciál, který toto partnerství má. Doufáme, že to přiblíží náš národní tým, hráče a vzrušení ze hry fanouškům v regionu, ať už na turnaj v Dauhá cestují z Dubaje nebo jiných míst sítě flydubai. AFA neustále hledá nová hodnotná partnerství, aby rozšířila svůj globální dosah, a flydubai nám umožní vstoupit na nové rozvíjející se trhy, které jsou našimi střednědobými i dlouhodobými cíli. Těšíme se na nadcházející měsíce a na to, jak obě značky potenciál této spolupráce využijí.“

Společnost flydubai vytvořila ze svého sídla v Dubaji síť více než 100 destinací v 50 zemích Afriky, střední Asie, Kavkazu, střední a jihovýchodní Evropy, zemí GCC, Blízkého východu a indického subkontinentu. Dopravce provozuje flotilu 68 letadel Boeing 737.

O společnosti flydubai

Společnost flydubai vytvořila ze svého sídla v Dubaji síť více než 100 destinací, které obsluhuje flotila 68 letadel. Od zahájení provozu v červnu 2009 se společnost flydubai snaží odstraňovat hranice v cestování, vytvářet volné obchodní a turistické toky a posilovat propojení mezi různými kulturami v rámci své stále se rozšiřující sítě. Společnost flydubai zaznamenala na své cestě řadu milníků:

Rozšiřující se síť: Společnost obsluhuje více než 100 destinací v 50 zemích v Africe, střední Asii, na Kavkaze, ve střední a jihovýchodní Evropě, v zemích GCC a na Blízkém východě a na indickém subkontinentu.

Obsluha nedostatečně obsazených trhů: flydubai otevřela více než 70 nových linek, které dosud neměly přímé letecké spojení s Dubají nebo nebyly z Dubaje obsluhovány národním dopravcem SAE.

Efektivní flotila jednoho typu: Společnost provozuje jediný typ flotily 68 letadel Boeing 737 a zahrnuje: 32 letadel Boeing 737-800 nové generace, 33 letadel Boeing 737 MAX 8 a 3 letadla Boeing 737 MAX 9.

Zlepšení konektivity:?Od zahájení provozu v roce 2009 přepravila více než 80 milionů cestujících.

Všechny nejnovější zprávy společnosti flydubai naleznete na jejím newsroomu.

O společnosti AFA

Oficiální webové stránky AFA: www.afa.com.ar

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

BETSF oznamuje zahájení provozu druhé těžební farmy

Čchang-ša (Čína) 20. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Bit Brother Limited (dále jen „společnost", „my" nebo „Bit Brother") (OTC Pink: BETSF) s potěšením oznamuje...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Herečku Glenn Close skolil covid a RSV současně, musela přerušit natáčení filmu

Americká herečka Glenn Close se zotavuje po nemoci. Sedmasedmdesátiletá umělkyně ve videu na Instagramu zveřejněném ve středu uvedla, že je v Londýně, kde začala natáčet film Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Podle svých slov se nicméně k práci dostala jen na dva dny, než onemocněla covidem-19 a RSV zároveň.

Švýcarská centrální banka snížila sazby, ta britská zatím vyčkává

Švýcarská centrální banka (SNB) snížila hlavní úrokovou sazbu o 25 bazických bodů na 1,25 procenta a očekává rostoucí ekonomickou aktivitu. Inflace ve Velké Británii zase klesla ke dvěma procentům. Bank of England (BoE) i přesto ponechala sazby beze změny.

Vietnamský a ruský prezident řekli, že chtějí posílit vzájemné vztahy

Vietnam chce posílit vztahy s Ruskem, řekl vietnamský prezident To Lam na dnešním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem v Hanoji. Prezident To také poblahopřál Putinovi ke znovuzvolení a ocenil úspěchy Ruska, včetně "vnitropolitické stability". Putin uvedl, že posílení komplexního strategického partnerství s Vietnamem je jednou z priorit Ruska.

BBC: Izrael ani Hizballáh si teď válku nepřejí, přesto si obě strany zahrávají s ohněm

Izrael a Hizballáh jsou jenom krok od totální války. Vůdce šíitského libanonského hnutí Hasan Nasralláh ve středu pohrozil, že v případě konfliktu nebude bezpečno nikde v židovském státě a Izrael naznačil, že je blízko zásadnímu rozhodnutí. Ani jedna strana si přitom takový scénář nepřeje.

Ukrajinský dronový útok způsobil požár ropného skladu v Rusku

Ukrajinský dronový útok v noci na dnešek způsobil rozsáhlý požár ropného skladu v ruské Adygejské republice. Plameny se již podařilo uhasit, oznámil podle agentury Reuters na komunikační platformě Telegram šéf Adygejské republiky Murat Kumpilov. Naopak Kyjev informuje o nových ruských útocích na ukrajinská energetická zařízení.

Při výbuchu automobilu s českými turisty v Chorvatsku zahynulo dítě

Při explozi automobilu s českými turisty nedaleko chorvatského města Obrovac přišlo o život devítileté dítě. Informoval o tom dnes chorvatský deník Jutarnji list. Dvě ženy utrpěly vážná zranění při explozi, která se odehrála ve středu večer, uvedla zadarská policie. Příčina exploze není jasná. Podle neoficiálních informací deníku Zadarski list v autě patrně explodovaly nádrže s palivem.
Reklama

DOPORUČUJEME

BETSF oznamuje zahájení provozu druhé těžební farmy

Čchang-ša (Čína) 20. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Bit Brother Limited (dále jen „společnost", „my" nebo „Bit Brother") (OTC Pink: BETSF) s potěšením oznamuje...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Business Insider: Generace Z má zájem o „zelená“ zaměstnání, ale nedokáže se prosadit

Generace Z je považována za generaci plně si uvědomující klimatické změny. Spousta z jejích příslušníků touží po „zeleném“ zaměstnání, málo kdo z nich ovšem má potřebné znalosti k vykonávání takové práce, ukázala analýza sociální sítě LinkedIn.

Herečku Glenn Close skolil covid a RSV současně, musela přerušit natáčení filmu

Americká herečka Glenn Close se zotavuje po nemoci. Sedmasedmdesátiletá umělkyně ve videu na Instagramu zveřejněném ve středu uvedla, že je v Londýně, kde začala natáčet film Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Podle svých slov se nicméně k práci dostala jen na dva dny, než onemocněla covidem-19 a RSV zároveň.

Švýcarská centrální banka snížila sazby, ta britská zatím vyčkává

Švýcarská centrální banka (SNB) snížila hlavní úrokovou sazbu o 25 bazických bodů na 1,25 procenta a očekává rostoucí ekonomickou aktivitu. Inflace ve Velké Británii zase klesla ke dvěma procentům. Bank of England (BoE) i přesto ponechala sazby beze změny.

Vietnamský a ruský prezident řekli, že chtějí posílit vzájemné vztahy

Vietnam chce posílit vztahy s Ruskem, řekl vietnamský prezident To Lam na dnešním setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem v Hanoji. Prezident To také poblahopřál Putinovi ke znovuzvolení a ocenil úspěchy Ruska, včetně "vnitropolitické stability". Putin uvedl, že posílení komplexního strategického partnerství s Vietnamem je jednou z priorit Ruska.

BBC: Izrael ani Hizballáh si teď válku nepřejí, přesto si obě strany zahrávají s ohněm

Izrael a Hizballáh jsou jenom krok od totální války. Vůdce šíitského libanonského hnutí Hasan Nasralláh ve středu pohrozil, že v případě konfliktu nebude bezpečno nikde v židovském státě a Izrael naznačil, že je blízko zásadnímu rozhodnutí. Ani jedna strana si přitom takový scénář nepřeje.

Ukrajinský dronový útok způsobil požár ropného skladu v Rusku

Ukrajinský dronový útok v noci na dnešek způsobil rozsáhlý požár ropného skladu v ruské Adygejské republice. Plameny se již podařilo uhasit, oznámil podle agentury Reuters na komunikační platformě Telegram šéf Adygejské republiky Murat Kumpilov. Naopak Kyjev informuje o nových ruských útocích na ukrajinská energetická zařízení.

Při výbuchu automobilu s českými turisty v Chorvatsku zahynulo dítě

Při explozi automobilu s českými turisty nedaleko chorvatského města Obrovac přišlo o život devítileté dítě. Informoval o tom dnes chorvatský deník Jutarnji list. Dvě ženy utrpěly vážná zranění při explozi, která se odehrála ve středu večer, uvedla zadarská policie. Příčina exploze není jasná. Podle neoficiálních informací deníku Zadarski list v autě patrně explodovaly nádrže s palivem.

Lesní požáry na okraji Atén si vynutily evakuaci obyvatel

Řečtí hasiči bojovali s požárem ve městě Koropi vzdáleném 30 kilometrů jižně od Atén. Oheň se šířil kvůli silnému větru a donutil řadu obyvatel opustit domovy. Informovala o tom agentura Reuters. Večer úřady uvedly, že požár je do značné míry pod kontrolou.
Reklama
Reklama