1.9 C
Czech
Čtvrtek 18. prosince 2025
Protext ČTKČEŠTÍ ZÁKAZNÍCI ZŮSTÁVAJÍ VĚRNÍ VANILCE A ČOKOLÁDĚ: LIDL PŘICHÁZÍ S VÍCE NEŽ...

ČEŠTÍ ZÁKAZNÍCI ZŮSTÁVAJÍ VĚRNÍ VANILCE A ČOKOLÁDĚ: LIDL PŘICHÁZÍ S VÍCE NEŽ 60 DRUHY ZMRZLIN

Praha 24. července 2024 (PROTEXT) – Čeští zákazníci mají jasno, pokud jde o jejich oblíbené zmrzliny – vanilka a čokoláda jsou stále na vrcholu žebříčku. Avšak příchuť slaného karamelu si rychle získává čím dál více příznivců. Obchodní řetězec Lidl přichází s rozmanitým sortimentem, který zahrnuje více než 60 druhů zmrzlin. Letní novinkou jsou osvěžující sorbety s příchutěmi exotického ovoce, jako je maracuja, ananas, mango a papája. Všechny tyto zmrzliny společnost nabízí pod privátními značkami Gelatelli a Ballino.

Společnost Lidl nabízí ve svém stálém sortimentu více než 60 druhů zmrzlin, které jsou k dispozici pod privátními značkami Gelatelli a Ballino. Sortiment pokrývá širokou škálu příchutí a typů, od exotických sorbetů po tradiční smetanové varianty. V současné době zahrnuje nabídka až 63 různých zmrzlin, přičemž 31 z nich je sezonních. Tato vysoká sezónnost se ukazuje jako velmi oblíbená u tuzemských zákazníků.

Tradičně nejoblíbenějšími příchutěmi zůstávají vanilka a čokoláda, s rostoucí popularitou slaného karamelu. „Mezi našimi zákazníky nadále přetrvává největší obliba u klasiky jako je vanilková a čokoládová zmrzlina. Tyto osvědčené příchutě si uchovávají svou dominantní pozici a neochvějně si drží své místo v preferencích,“ uvedla tisková mluvčí společnosti Lidl Česká republika Eliška Froschová Stehlíková. Pozoruhodné je, že vanilkové zmrzliny se prodá až třikrát více než čokoládové, což potvrzuje její dlouholetou dominanci na trhu. Slaný karamel se stal novým trendem, který postupně získává na oblibě.

Letos společnost Lidl představuje širokou škálu novinek, od nanuků a multipacků, které jsou velice oblíbené mezi zákazníky, až po pinty s atraktivními příchutěmi inspirovanými americkými trendy.

Standardem je certifikace původu kakaa, která zaručuje, že zmrzliny jsou vyráběny ze surovin šetrných k životnímu prostředí. Tento důraz na kvalitu a udržitelnost zaručuje, že zákazníci si mohou užít nejen vynikající chuť, ale i pocit jistoty, že vybírají produkty šetrné k naší planetě.

„Protože se zaměřujeme na preference našich zákazníků a nabízíme jim to nejlepší, co mohou na trhu nalézt, rostou tím i naše prodeje a oblíbenost našich značek,“ uvedla tisková mluvčí společnosti Lidl Česká republika Eliška Froschová Stehlíková. „Naše nabídka obsahuje širokou paletu smetanových zmrzlin i ovocných zmrzlin v nejrůznějších baleních a velikostech. Všechny ovšem spojuje vysoká kvalita a zároveň nízká cena. Obojí totiž u našich privátních značek můžeme ovlivnit. Zákazníci se tak mohou zchladit a pochutnat si,“ dodala tisková mluvčí.

O tom, že zmrzliny pod privátními značkami Lidlu dosahují vysoké kvality, svědčí mimo jiné nedávný test Blesku zaměřený na ovocné a vodové zmrzliny. Vodová jahodová zmrzlina privátní značky Gelatelli získala prestižní ocenění ve spotřebitelském testu, který vyšel v deníku Blesk v polovině července. Tato zmrzlina byla vyhlášena vítězem v kategorii nejlepší chuť, což podtrhuje její kvalitu a oblíbenost mezi zákazníky. Test odhalil, že zmrzlina Gelatelli obsahuje nejvyšší množství cukrů pocházejících z ovoce mezi všemi testovanými produkty, což svědčí o její autentické a intenzivní ovocné chuti. Tento úspěch potvrzuje závazek značky poskytovat produkty nejvyšší kvality a autentického chuťového zážitku.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 319 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 69 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě Lidl-shop. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či v minulých letech výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Více informací naleznete na:

www.lidl.cz

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Zdroj: Lidl

 

 

 

Reklama

Doporučujeme

Macinka ruší klimatickou sekci na ministerstvu životního prostředí

Na ministerstvu životního prostředí se rýsuje první velká změna pod dočasným vedením Petra Macinky. V připravované systemizaci na rok 2026 už nemá být samostatná sekce ochrany klimatu. Ve hře je také konec odboru, který řeší financování dekarbonizace.

Horko zasahuje do vývoje dětí, brzdí jejich schopnost učit se

Horko nemá vliv jen na fyzické zdraví. Podle nové studie amerických vědců může zbrzdit vývoj dětí a zhoršit jejich schopnost učit se. Oteplování na nás totiž má největší dopad během raného vývoje v růstové fázi.

Polské rakety Patriot dosáhly připravenosti, oznámil ministr obrany

Polská jednotka vyzbrojená protiraketovými systémy Patriot americké výroby dosáhla plné připravenosti, oznámil dnes polský ministr obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz. Současně se tím podle ministra stal plně funkčním i systém polské protivzdušné obrany Wisla, který má být schopen sestřelovat vzdušné cíle vzdálené až 150 kilometrů, uvedla agentura PAP.

Trump Media se spojuje s TAE a sází na fúzní energii

Trump Media míří mimo sociální sítě a oznamuje spojení s firmou TAE Technologies, která vyvíjí technologii jaderné fúze. Dohoda v hodnotě přes 6 miliard dolarů počítá s tím, že vznikne holding s divizemi od Truth Social až po energetická a zdravotnická aktiva.

Obžalovaný z útoku v Magdeburku není podle lékařů teď schopný účastnit se líčení

Saúdskoarabský lékař obžalovaný z loňského útoku na vánoční trhy v Magdeburku není teď schopen účastnit se soudního procesu. Uvádí to zpráva vězeňského lékaře, informovala dnes agentura DPA. Podle ní drží 51letý Tálib Abdalmuhsin hladovku a nepřijímá ani tekutiny, hrozí mu akutní selhání ledvin. Soudce ale rozhodl, že líčení může pokračovat i bez obžalovaného.

Ukrajinská delegace má v pátek a v sobotu jednat v USA

Ukrajinská delegace bude ve Spojených státech jednat v pátek a sobotu o mírovém plánu, který má vést k ukončení války Ruska proti Ukrajině. Konečná verze plánu není dohodnutá, existují rozpory ohledně území Donbasu na východě země, provozování Ruskem okupované Záporožské jaderné elektrárny či využití ruských aktiv, zmrazených na Západě, řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj novinářům podle ukrajinských médií.

ANALÝZA: Referendum není potřeba. Ukrajinci mají v územních otázkách jasno

Ukrajina je nejblíže míru od začátku války. Většina sporných otázek ohledně ukončení skoro čtyři roky trvajícího konfliktu je vyřešena. S takovými slovy v pondělí po berlínských rozhovorech o míru vyrukoval nejmenovaný americký představitel. Také řekl, že s průběhem diskusí je spokojen i americký prezident Donald Trump. Dvoudenní jednání se nicméně týkala bezpečnostních záruk. Existují i jiné sporné body.

Belgický premiér žádá celou EU o záruky při použití ruských aktiv pro Ukrajinu

Belgický premiér Bart De Wever požaduje, aby celá Evropská unie nesla riziko při využití ruských zmrazených aktiv v EU na pomoc Ukrajině. Chce od ostatních závazné písemné záruky. De Wever to řekl v belgickém parlamentu před začátkem summitu EU, který má rozhodnout o financování Ukrajiny na roky 2026 a 2027.

Tchaj-wan se připravuje na válku. Nakoupil od USA rekordní balíček zbraní

Americké ministerstvo obrany prodalo Tchaj-wanu dosud největší balíček vojenského vybavení v celkové hodnotě 11,1 miliardy dolarů (přes 230,5 miliardy korun). Nákup obsahuje dělostřelecké systémy, protitankové střely, náhradní díly pro vrtulníky a protilodní střely. Zahrnuje i salvové raketomety HIMARS a levnější drony. Celkem se jedná o osm položek.

Šéfka EK řekla, že ze summitu EU neodejde bez finančního řešení pro Ukrajinu

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová řekla, že z dnes začínajícího summitu Evropské unie neodejde bez vyřešení dalšího financování Ukrajiny. Podobně se vyjádřil předseda Evropské rady António Costa. V případě rozhodnutí o financování bránící se země ze zmrazených ruských aktiv, tedy takzvanou reparační půjčkou, musí podle názoru šéfky unijní exekutivy nést riziko všechny státy bloku. Podle šéfky unijní diplomacie Kaji Kallasové se EU obavami Belgie ohledně reparační půjčky zabývá.

Putin vzkázal Ukrajině: Odevzdejte Donbas, jinak si ho vezmeme silou

Ruský prezident Vladimir Putin ve středečním „bojovém projevu“ jasně naznačil, že neustoupí od svých maximalistických požadavků. Trvá na tom, aby se Ukrajina vzdala území nárokovaných Ruskem. V opačném případě budou obsazena silou. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj územní kompromis v pondělí navzdory ruskému a americkému tlaku odmítl.

Miliardář Jared Isaacman, spojenec Elona Muska, se stal šéfem NASA

Americký Senát schválil jmenování miliardáře a astronauta Jareda Isaacmana do funkce šéfa NASA. Nový administrátor přebírá agenturu v době rozpočtových škrtů, tlaku na rychlejší návrat na Měsíc a otevřené debaty o roli soukromých firem v americkém vesmírném programu. Pro NASA jde o výraznou změnu směru i stylu vedení.

Europoslanci schválili postupný zákaz dovozu ruského plynu do EU

Evropský parlament dnes ve Štrasburku schválil zákaz dovozu ruského plynu do Evropy nejpozději do podzimu roku 2027. Nařízení se týká zkapalněného zemního plynu (LNG), jehož dovoz by měl skončit nejpozději k 1. lednu 2027, i dovozu potrubního plynu, kdy je nejzazší termín za určitých podmínek 1. listopadu 2027.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama